• kvalitní zboží
    • dobré ceny
    • výborná komunikace

V tomto obchodu jsem si objednala zrcadlovou skříňku, která mi byla doručena před avízovaným termínem. Bohužel jsem při přebírce od dopravce zjistila, že všechny skleněné police uvnitř skříňky jsou poškozené. Uplatnila jsem tedy reklamaci, která byla během týdne vyřízena vč. dodání nových poliček. Skvělé služby, obchod mohu jen doporučit.

• Rychle, skladem, dobrá cena.

Rychlé a bezproblémové doručení objednaného zboží.

Rychlé vyřízení objednávky,dobrá cena

• Vse dokonale.

• Zajímavá cena
    • Dostupnost zboží

Rychlost

• rychlost a ochota

Rychlost

Zrovna jsem potrebovala provest odvapneni,bylo vyborne,ze prostredek dorucili do 3 dnu.

• jako jeden z mála má náhradní díl k dřezové metalii/titanii
    • a za velmi dobrou cenu

vše ok, rychlé dodání ! spokojenost !

Vše rychle vyřízeno a doručeno. Spokojenost :)

• .. dobré ceny; skvělý přístup k zákazníkům

Poduška pro houpačku SAN Diegu není kvalitní. Švy praskají po prvním použití, rubová strana z nekvalitnhoi materiàlu vlizelín ,

• Poměrně rychlá reakce na objednávku_dodáno druhý pracovní den po objednávky.

Velmi dobře (na to že jde o skleněné desky) zabalené, skoro jako kdybych to balil já.

• Dobré ceny
    • Odeslání objednávky včas
    • Příšerně zabaleno, špinavá výplň ze zbytků a odpadu

Baterie byly za super cenu, proto jsem se je rozhodl koupit zde. V životě (bez nadsázky) jsem ale nedostal zboží takhle hrozně zabalené. Balení s bateriemi byly naházené v obří krabici, která byla vyplněná úlomky polystyrenu, všelijakými zbytky obalů z cizích objednávek (byly tam ještě vylepené i cizí adresy) a vše bylo špinavé. Ano, krabice, výplň, vše jako by se válelo venku na zemi u popelnic několik dní, pak to někdo vzal a použil na mojí objednávku. Asi vám nemusím říkat, jaká byla moje nálada, když jsem to doma v předsíni otevřel a všude byly kousky polystyrenu (rozlétá se všude). Tohle opravdu ne. Vím že se má jít nějakým eko-směrem a sám s tím souhlasím, ale tohle je už vážně moc a podporovat takový extrém nehodlám, kdy bude na zabalení zásilky za x-tisíc použit doslova odpad (i tak špinavý).

Obchod dobrý doprava se mírně opozdila

VÝBORNÉ