vše ok, rychlé dodání ! spokojenost !

Vše rychle vyřízeno a doručeno. Spokojenost :)

• .. dobré ceny; skvělý přístup k zákazníkům

Poduška pro houpačku SAN Diegu není kvalitní. Švy praskají po prvním použití, rubová strana z nekvalitnhoi materiàlu vlizelín ,

• Poměrně rychlá reakce na objednávku_dodáno druhý pracovní den po objednávky.

Velmi dobře (na to že jde o skleněné desky) zabalené, skoro jako kdybych to balil já.

• Dobré ceny
    • Odeslání objednávky včas
    • Příšerně zabaleno, špinavá výplň ze zbytků a odpadu

Baterie byly za super cenu, proto jsem se je rozhodl koupit zde. V životě (bez nadsázky) jsem ale nedostal zboží takhle hrozně zabalené. Balení s bateriemi byly naházené v obří krabici, která byla vyplněná úlomky polystyrenu, všelijakými zbytky obalů z cizích objednávek (byly tam ještě vylepené i cizí adresy) a vše bylo špinavé. Ano, krabice, výplň, vše jako by se válelo venku na zemi u popelnic několik dní, pak to někdo vzal a použil na mojí objednávku. Asi vám nemusím říkat, jaká byla moje nálada, když jsem to doma v předsíni otevřel a všude byly kousky polystyrenu (rozlétá se všude). Tohle opravdu ne. Vím že se má jít nějakým eko-směrem a sám s tím souhlasím, ale tohle je už vážně moc a podporovat takový extrém nehodlám, kdy bude na zabalení zásilky za x-tisíc použit doslova odpad (i tak špinavý).

Obchod dobrý doprava se mírně opozdila

VÝBORNÉ

• Rozmanitost nabízených produktů

Rychlé dodání

• Spolehlive doruceni,bezpecne zabalena zasilka proti poskozeni,zajimava cena
    • Nic me nenapada

Zboží mi bylo doručeno ve velmi krátkém termínu a s paní Křivánkovou
    ( doufám, že to jméno je správně ) je příjemné jednání.
    Nevýhodou je snad to, že jste daleko od Brna !

perfektní

Reakce obchodu Koupelnové Vybavení

děkujeme Vám za Vaši recenzi! Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Je pro nás důležité slyšet, že jste byl spokojený s našimi službami a že jsme splnili vaše očekávání. Vaše podpora je pro nás hodnotná a vážíme si Vašeho času, který jste věnoval psaní této recenze.

S pozdravem,

Katka
    za tým KoupelnovéVybavení.cz

Již druhý nákup,rychlé vyřízení objednávky,spokojenost.

Reakce obchodu Koupelnové Vybavení

Dobrý den Miloslavo,

velmi si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a rádi bychom Vám poděkovali za Vaše milá slova! Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto je pro nás nesmírně povzbudivé slyšet, že jste byla s našimi službami spokojená. Je skvělé vědět, že se zákazníci vracejí.

Vaše slova jsou pro nás velkou motivací a potvrzením naší práce. Pokud byste v budoucnu měla jakékoli další potřeby nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás.

Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu.

S pozdravem,

Barča
    za tým KoupelnovéVybavení.cz

• Tento obchod nedoporučuji. Nejsem spokojena s komunikací a ochotou řešit problémy. V žadném případě nedoporučuji vanu z tohoto obchodu. Byla nám dopravena akrylátová vana,která byla volně uložená na dalším zboží v nákladním prostoru. Obal nebyl porušen, zboží jsme převzali bez výhrad. Až druhý den jsme objevili trhlinku v rádiusu vany viditelnou jen velmi zblízka. Reklamace nám nebyla uznána. Druhou vanu máme koupenou v obchodě koupelny-cz a ten používá pro přepravu van paletovou dopravu, kde je vana připevněna k paletě. Bohužel jak se má vana správně dopravovat jsem zjistila až u této druhé zkušenosti.

Prkénko na WC nám přišlo poškozené, reklamace neuznána. Odůvodnění neuznané reklamace znělo, že jsme si zboží mohli poškodit sami.

• celkem rychlé dodání , sklo bylo přepraveno na spec. upravené paletě aby nedošlo k poškození, paleta se musí vracet ale to je pochopitelné.

• Zásilka byla perfektně zabalena

• Dodržena deklarovaná expedice i dodani.

• Super obchod.