• Dobre znacky.
    • (Ne)komunikace a skudleni na i na velkych objednavkach.

Maji zajimave produkty, ale bohuzel si spatnou komunikaci nici klientelu.

zboží dorazilo v pomačkané krabičce, né obal - krabice, ale krabička, ve které byla barva na vlasy. Zjistila jsem, že barva byla otevřená.

• uz je to 2 tydny co jsem objednla azbozi, ale do ted jsem nic nedostala.komunikace je pomala. dodani jeste pomalejsi.

Zboží jsem zaplatila převodem na účet v den objednávky,ale do dnešního dne jsem nic neobdržela,i když bylo zboží skladem (před 10 dny).
    Na emailový dotaz, v jakém stavu objednávka je,jsem nedostala žádnou odpověď.
    Mám obavy,že nebudu mít zboží ani peníze.
    Obchod v žádném případě nedoporučuji.

• Vůbec jsem neobdržela potvrzeni a vyzvu k vyzvednutí objednavky

farba na vlasy 3x predražená ako presne tá istá co som kupila potom v Bratislave, bohuzial moja chyba
    kurz 1 EUR 24 CZK ??- no comment

• Zboží už melo dávno dojít a vy se ptate jak jsem spokojená?

• Špatné informace o doručení zboží.

• 80% zbozi nemaji skladem, na webu pisou "skladem"

Nenakupujte, nedoprucume

• bohužel žádné
    • rozhodně komunikace, neschopnost podat informace k obj.zboží, především termín dodání

nedoporučuji

• Dodnes mi nebol tovar doručený a na e-mail, kde som sa pýtala, kedy mi bude tovar doručený som nedostala žiadnu odpověď.

Z doterajšej komunikácie na mňa nepôsobí dôveryhodne.

• Po deseti dnech jsem se dotázala,co je s moji objednávkou, bylo mi sděleno, že mají pouze jeden kus mého objednaného zboží skladem a na druhý čekají.Jak dlouho se bude muset čekat to asi nikdo neví:-)Tak jsem objednávku zrušila.

Obchod doporučit nemohu! Nakupovala jsem v něm sice už potřetí, ale tentokrát mi bohužel dorazilo jiné zboží než jsem si objednala. Po mém urgování - emailem a telefonicky - jsem se domluvila na vrácení zboží a zaslání zboží dle objednávky. Náklady na dopravu zpět mi měly být proplaceny, ale nestalo se tak ani po měsíci. Na mé emaily nikdo nereaguje. Nákup se mi tak nepříjemně prodražil. Proto tady už nikdy více!!!

• Žádné výhody, cenově odpovídá jiným a svými službami daleko lepším e-shopům s kosmetickými výrobky.
    • Jsem znepokojena jednáním a neprofesionalitou tohoto obchodu.
    • Objednala jsem si zboží s doručením přes Zásilkovnu a ihned jsem zaplatila převodem, bez obav a s tím, že přece týden do Štědrého dne se musí vše stihnout zprocesovat a já budu mít na Vánoce zboží doma, když je na skladě.
    • Přespříští den mi pracovnice k mému překvapení sdělila, že stále nemají platbu a zásilku tudíž nestihnou odeslat do Vánoc a že si jí jedině mohu vyzvednout osobně. Na můj dotaz jsem zjistila, že tento obchod používá nízkonákladovou banku, kde je prý normální, že platba převodem může dorazit klidně až třetí pracovní den od zaslání !!
    • Souhlasila jsem, že si zboží převezmu osobně. Za službu doručení přes Zásilkovnu jsem již převodem zaplatila 59,-Kč a pracovnice obchodu mi telefonicky sděliila, že když tedy přijdu osobně a nebude se mi zasílat, jak bylo původně domluveno, že mi v této hodnotě dá nějaké vzorečky, že si je dokonce budu moci vybrat dle svého uvážení. Uplynuly asi dvě hodiny a tatáž pracovnice mi volala znovu, tak jsem řekla, že už jsme spolu dnes jednou mluvili a zopakovala jsem, na čem jsme se domluvily. Omlouvala se, že toho má ten den hodně a zapomněla si poznamenat, že už jsme se na všem domluvily.
    • Když byl pak manžel zboží vyzvednout, nejen, že nedostal slíbené vzorky (že prý to není jejich chyba - že ještě nemají za dva pracovní dny peníze na učtu a tak žádné vzorky nedostaneme, protože na ně nemáme nárok), a ještě navíc se prý setkal s velice arogantním jednáním.
    • Pokud pro obchod není výdej vzorků běžná věc, tak mi to neměla zaměstnankyně obchodu slibovat. Nejde mi vůbec o zanedbatelnou částku 59,-Kč za nedoručení zboží přes Zásilkovnu, ani o vzorky, ale o zpětnou vazbu, o to, že jiné obchody si váží každého svého zákazníka a nedovolili by si nesplnit, co bylo slíbeno, nehledě na to, že pár vzorků kosmetiky by pro ně bylo zanedbatelné gesto, když k nim člověk váží v hektickém předvánočním čase cestu přes půl Prahy, ba co víc, z jiných kosmetických e-shopů mi vždy chodí 2-3 vzorky automaticky, jako dárek a poděkování, že u nich nakupuji.
    • Takže já příště zvolím mnou ověřený obchod,kam když člověk pošle platbu, peníze budou mít na učtu nejpozději následující pracovní den a kde si mne jako zákazníka budou vážit a nebudou mi lhát-slibovat a pak se ještě chovat arogantně.

Nikdy více !!!

• Produkty, ktere nabizeji skladem, nejsou skladem a nakonec jsem byla informovana, ze neni moznost je objednat.

Obchod zrusil moji objednavku od 12.10.2014 z duvodu, ze zbozi nebylo na sklade. Dodnes 3.11.2014 mi nebyli vraceny penize. Obchod neodpovida na moje maily a nezveda telefon.

• Zboží jsem objednala před 10ti dny, podle webu mělo být skladem a zatím nedorazilo, resp. mi nepřišla výzva k vyzvednutí (osobní odběr), bez reakce z jejich strany.

• žádná komunikace se zákazníky
    • asi zřejmě nekonečná dodací lhůta

nedoporučuji, zvláště, pokud na něco spěcháte
    i z zahraničí chodí balíčky rychleji

• Sortiment
    • Zboží není skladem
    • Dlouhá doba dodání

Den po objednání zboží mi přišla informace, že byl produkt objednán z centrálního skladu. Po 14ti dnech od objednání zboží jsem kontaktovala obchod a bylo mi sděleno, že se stále čeká na dodávku zboží od dodavatele (v e-shopu bylo - a stále je - uvedeno, že je zboží skladem). Asi po měsíci přišla informace, že je zboží připraveno k odeslání ale po měsíci a půl byl obchodem odeslán balík pouze s polovinou produktů z objednávky. Kontaktovala jsem obchod a bylo mi sděleno, že ještě minimálně měsíc zbylé produkty k dispozici nebudou.

• Ne odasilane objednavke vcas.