• výrobky za příznivou cenu
    • přehledný informační portál, kde zákazník vidí, jak postupuje jeho objednávka
    • dlouhé dodací doby

Nalákala mne výhodná cena mnou vybraného zboží. Obchod má velmi přehledně zpracován pohyb balíčku (objednaného zboží). Přestože mají u zboží uvedeno dodání do 1-2 pracovních dnů, na balíček čekám již více než týden. Z obchodu se ozvali pouze jednou telefonicky a stejně mi nebyli schopni říct, kdy bude zboží odesláno.

Poslali mi jine zbozi - v sade byl ustni spray z jine rady (modry = refresh misto cerveny = whitening).

Reakce obchodu www.kosmetika-znackova.cz

zboží, které jsme Vám dodali přesně odpovídalo Vámi zaslané objednávce viz. popis zboží v jeho detailu, ústní voda u pasty je modrá viz. popis produktu, pokud jste si objednala jiné zboží než které jste chtěla, není problém jej vyměnit.

• cena, rychlost dodávky
    • chování personálu při osobním odběru

cena dobrá, ale spíše se vyhnout osobnímu kontaktu

• Výběr,rychlost
    • Příjem nekvalitního zboží!

Možnost výběru kvalitního zboží a široký sortiment.Rychlost dodání zboží.
    Zkušenosti po několik roků dobré až do poslední dodávky,kdy objednaný parfem protekl přes vadný uzávěr do obalu a reakce Vašich zaměstnanců že za to může pošta.Balíček nebyl vůbec poškozen a ani na obalu parfemu nebyly stopy poškození,pouze obal byl nasycen parfemem a po odstranění obalu parfemu se oloupal stříbrný film uzávěru.
    Na základě této zkušenosti nedoporučím obchod ostatním.

• Nemohu uvest zadnou vyhodu
    • Objednávka byla zrušena bez předběžného varování. Pokud se nějaký chytrák domnívá, ze pokud zavolá někomu během pracovní doby,ten mu okamžitě nevezme telefon(že by třeba pracoval?!?),tak se to považuje za dostatečný důvod k okamžitému vracení zboží,o čemž mě informovali emailem o minutu později,než byl onen nepřijatý hovor. V úvodním oznámení přitom žádný termín nebyl

Raději zkuste jiný eshop

Reakce obchodu www.kosmetika-znackova.cz

Vaše objednávka byla skutečně stornována, nicméně ne proto, že jste nezvedala telefonní hovor, ale proto, že jste zboží nevyzvedla 8 dni po obdržení zprávy, že jej máte připraveno k odběru, dle našich podmínek je zboží, které nevyzvednete za 7 dnů od zprávy, kdy potvrzujeme jeho přípravu na pobočce, opět vraceno do skladu, ve vašem případě jste nereagovala ani na email, který Vám byl zaslán po 3 dnech, kdy jsem upozorňovali, že pokud chcete delší dobu na vyzednutí než běžnou tj. 7 dnů, máte nám toto dát vědět. Pokud jste tedy nereagovala na email ani telefon, zboží jste nevyzvedla ve stanovené lhůtě, je storno zcela v pořádku. Nicméně i kdybyste odepsala či zavolala po stornu, že o zboží máte zájem, bylo by opět okamžitě připraveno. Každopádně děkujeme, že jste vyplnila recenzi, přesto, že s ní nemůžeme souhlasit :)

• nedodržení dodacích podmínek
    • vypnutý mobil na kontaktním centru
    • nekomunikuje ani jiným způsobem

V žádném případě nedoporučuji

Objednané zboží nedorazilo a to jeste navíc beze slova vysvětlení a omluvy.

• 12. dní a zboží nedorAZILO

• došlo jiné zboží než bylo objednáno