• přehledné stránky
    • jako každý inter.obchod
    • zboží nelze přededem vyzkoušet

Bydlím v malém pohraničním městě a nemám možnost si zajet do 25 km vzdáleného města,/ v mém případě pro nový mobil, který jsem musela vrátit, neboť nešel zprovoznit- což není chyba obchodu/.
    Nákupy v int.obchodě bych doporučila

Jsem celkově spokojena a určitě bych tento obchod dopoučila.

• komunikace
    • spolehlivost

Maximalně spokojená

• velký výběr zboží v pohodlí domova
    • o žádných nevím

všem kupujícím doporučuji

• splatkovy prodej
    • vyborna komunikace se zastupci obchodu

doporucuji, byl jsem spokojen s jednanim a pomoci se vzniklou situaci, kterou jsem zavinil ja, presto mi obchod vysel vstric a pomohl s resenim a uspesne jsme obchod dokoncili pomoci nove objednavky, ackoliv slo o posledni kus zbozi...

• Nevýhodou tohoto obchodu je, že už neumožňuje osobni odběr . Škoda . Konkurenční obchod Kasa to umožňuje , takže budu nakupovat tam.

pořád posouvali datum dodání, až nakonec po 14 dnech napsali, že nemají a storno, sehnal jsem jinde a levněji

• Termín dodání nám sdělili až po naší urgenci a za pár dní ho stejně změnili.

• Když pisi ze maj něco skladem tak je skladem ne jako alza od které zboží uz čekám 4 den a psali ze skladem!
    • Zádné vse bylo super

Úplne doporučuji.

• vybírám v pohodlí domova
    • dobrá cena kontra dobrá kvalita

OK.

• Dobré zboží
    • rychlý nákup
    • nevím

velmi dobrý

• špatná komunikace- zboží jsem stále nedostala

Nedoporučuji a víc k tomu nemám co říct

• -dobrá cena
    • -rychlé dodání
    • -výborná komunikace
    • -nevím o žádných

-koupila bych na Korunce klidně znovu
    -dobrá komunikace
    -rychlé dodání

• výhody internetového obchodu jsou běžné, vybrané zboží jsem našla nejlevnější v Korunce
    • nevím o slabinách

Nemám s Korunkou dlouhodobé zkušenosti, ale první nákup dopadl dobře. Bylo možno zboží odebrat na dobírku, což vítám, zvláště když někde nakupuji poprvé.

• Žádné
    • Dodací lhůta. Nic nedorazilo.

Děs!

• Spolehlivost
    • Nejistota

První objednávka proběhla ke spokojenosti.
    Druhá objednávka - venkovní osvětlovací tělesa - katastrofa !
    Při prvním dodání zboží došlo místo objednaných světel žrádlo pro psi! Zásilku jsem nepřebral.
    Objednávka byla automaticky zrušena a musel jsem objednat znovu. Opakovaně objednané zboří dorazilo správně, ale po rozbalení balíku se ukázalo, že je poškozené. V tuto chvíli zásilku reklamuji a po doufám rychlém a uspokojivém vyřízení reklamace (navrácení zboží v plném rozsahu a navrácení peněz) už štěstí u tohoto shopu pokoušet nebudu.

• obdržel jsem zcela jiné zboží(tiskárna) než jaké jsem objednal (objednal jsem s wifi, dorazila bez wifi), vrátil, ani po měsíci mi nepřišly zpět peníze. Objednal jsem znovu, zboží přišlo v krabici od objednaného zboží (tiskárna s wifi) ale uvnitř bylo opět původní zboží (tiskárna bez wifi), které jsem neobjednal. TRAGEDIE
    • LOTROVINA

NIC HORŠÍHO JSEM S ŽÁDNÝM OBCHODEM NEZAŽIL A TO OBJEDNÁVÁM STÁLE

• špatná komunikace
    • neserióznost
    • abnormálně dlouhé dodací lhůty
    • označení skladem u dodavatele u nich znamená, že zboží skladem vůbec není a netuší, kdy bude

Tento obchod jednoznačně nedoporučuji!!!
    Dne 4.12.2013 jsem zde objednala 3 výrobky s tím, že 10.12. bude zásilka u mne (2 ze 3 výrobků byly totiž skladem u dodavatele). Po týdnu však dorazil pouze jeden výrobek a na zbylé jsem stále čekala. Termín dodání byl celkem 7x poposunut. Při dotazech a urgencích na zákaznické lince vůbec netušili, kdy bude zboží dostupné a co se děje. Zkazili mi vánoční dárek, musela jsem narychlo shánět jiný, když z již několikrát odloženého termínu expedice 19.12. bez varování bylo najednou dokonce 6.1. V novém roce to byla pro mě už jen zvědavost, jak dlouho vydrží mi termín stále odsouvat. Dnes 14.1.2014 moje trpělivost skončila, když se v nabídce jejich e-shopu u jednoho ze zboží, které jsem měla objednané, objevilo, že zboží je už momentálně nedostupné a že neví, kdy dostupné bude. I přesto expedici mé objednávky v klidu odložili opět o další 3 dny. Objednávka zrušena a v tomto obchodě opravdu nikdy více!!!

• Nákup prostřednictvím internetu z domu
    • Srovnání různých podobných výrobků a jejich cen
    • K dodávce nebyl přiložen český návod na obsluhu a údržbu

• odsouvání termínu dodání až po zrušení objednávky
    • měl to být dárek od ježíška, který jsem objednala 8.12.2013

Nedoporučuji, protože nebyli schopni dodat zboží, které údajně měli dodat do 7 dnů a pak termín dodání odsouvali o 1 den, až bylo po vánocích, a nakonec zrušili objednávku i když jsem souhlasila s termínem dodání po novém roce