• žádně zboží nedorazilo
    • objednané zboží nedorazilo

objednané zboží nedorazilo !!!

Nedoporučuji nikomu! ani nikdo z Korunky se neozval nic se neřeší.

• nedodání zboží
    • špatná komunikace

Podvod!!!! Nenakupujte.

Objednala jsem zboží a ihned ho zaplatila. Čekala jsem na informaci o odeslání a až za týden jsem dostala upomínku o zaplacení. Napsala jsem e-mail, že to teda není pravda a aby si udělali pořádek. Během několika hodin jsem dostala informaci, že platbu obdrželi v pořádku, kdo by to byl řekl.

Na stránkach měli stále, že skladem u dodavatele a datum dodání, celé tři týdny, jen datum posouvali.

Čekala jsem a zboží stále nebyli schopni doručit. Pak mi přišel e-mail, že nejsou schopni zboží dodat.

Je to jen způsob e-shopu, jak dostat bezúročné půjčky a lákají zákazníky na "skladem u dodavatele".

Důrazně nedoporučuji.

• Obchod laka na nizke ceny, nicmene zakaznik se nedozvi, ze zbozi vlastne nemaji skladem.
    • Zakaznik neni informovan, ze zbozi neni skladem. 3.1. jsem objednala a zaplatila predem s tim, ze po obdrzeni platby se bude zbozi expedovat. Cekala jsem tedy 5 dni a pak se ozvala. Na cez mi neprisla zadna omluva, pouze automat zaslal "zmenu data doruceni" az na 14.1.! A jelikoz mam jiz obavy, zda zbozi vubec dostanu, volala jsem dnes (14.1.) na zakaznickou linku a zbozi na sklade stale nemaji.

TADY JIZ ROZHODNE NIKDY NENAKOUPIM!Nechapu, jak mohou nabizet neco, co nemaji..nechat zakaznika zaplatit, aniz by vedel, ze na zbozi bude cekat, a pak natahovat a natahovat dodaci dobu.

• JEN 1 VĚC VRACÍM

OK

• Rychlost, příznivá cena

Mohu jenom vřele doporučit

• Cena.
    • Zatím nevím.

Splnil, co nabízel. Konzistentní přístup a toho si vážím.

• Nákup zboží i dodání zboží bez problémů.
    • Uvítal bych možnost platby kartou při dobírce, ale bohužel e-shop nemá zájem o tento druh plateb.

Nákup i dodání zboží bez problémů. Obchod mohu ostatním nakupujícím doporučit.

• nízké ceny
    • nevím

• Zboží si v pohodlí domova vyberu a objednám
    • Můžu ho zaplatit převodem z účtu, když vím, že je obchod seriozní z předešlých nákupu.
    • nevím o žádných.

Vřele doporučuji.

• seriózní - nabízené zboží bylo skladem
    • rychlé jednání
    • o žádných nevím

Rychlé, profesionální jednání
    mohu jen doporučit

• Dobrá komunikace levné a zároveň kvalitní zboží. DOPORUČUJI

• Široký sortiment, dobré ceny, rychlé dodání, spolehlivost.
    • Jako Pražák postrádám možnost osobního odběru na prodejně Praha 5. Poplatek za dopravu nemile navyšuje celkovou cenu za zboží v řádu stokorun.

Dodavatele vybraného zboží jsem hledala podle ceny a dostupnosti. Vyšla z toho KORUNKA.

• rychlé vyřízení objednávky a plnění dodávky
    • rozhodující pro mě byl typ obuvi,velikost a cena-to vše mně váš obchod splnil
    • zatím mně nejsou známy

Určitě doporučuji z důvodů výše uvedených

• Zajímavé ceny
    • Na zboží označené SKLADEM jsem čekala téměř měsíc

Zboží, které v e-shopu bylo označeno, že je skladem, jsem objednala 12.prosince jako vánoční dárek. Vždy po týdnu jsem dostala e-mail, že je odložena expedice z důvodu nedostupnosti zboží. Několikrát jsem dodání urgovala a "vánoční dárky" jsem dostala až 8.ledna.

• Spolehlivý
    • Zatím jsem nezjistil žádnou

Doporucuji

• cenovky
    • špatná komunikace, dodací lhůty

Objednal jsem 29.12. a doručení mělo být 31.12. Zboží přišlo 6.1. s fakturou k lednu 2014, takže se mi nákup prodražil o 15%...ovšem pokud na zboží nespěcháte a už vůbec vás nehoní termíny, tak není problém

• dobrá cena

No co k tomu dodat, objednáno 4.12. jako vánoční dárek a dorazilo to 27.12. Ale jinak ok.