• flexibilní komínová vložka místo 12 m přišlo 11m.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že jste nebyl s naším e-shopem spokojený! Bohužel jste nás jakkoliv nekontaktoval, abychom mohli případnou chybu napravit. Dovolujeme si upozornit, že ohebné vložky jsou dodávané vždy ve smrštěném stavu a je tedy třeba vložku při instalaci roztáhnout. Pokud jste ohebnou vložku roztáhl a přesto nebylo doručeno objednané množství ohebné vložky, kontaktujte nás prosím, rádi vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Vždy vyjdeme svým zákazníkům vstříc, a to i v případě jejich omylu při objednávce apod.

Za tým e-shopu

vedoucí

• vyzvednutí zboží osobně jen po předchozí domluvě, outlet není jako outlet, našel jsem levnější produkt identický

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí Vaše reakce, zvlášť proto, že jsme se Vás snažili marně kontaktovat e-mailem, SMS zprávou i telefonicky, abychom se domluvili na dalším termínu vyzvednutí objednávky, když jste v původně uvedených termínech zboží nevyzvedl . Protože jste neodpověděl a nezvedal nám telefon, byla objednávka po týdnu stornována s tím, že pravděpodobně již o zboží nemáte zájem. Bohužel není v našich silách udržovat otevřené objednávky do nekonečna, pokud zákazník nereaguje na opakované výzvy k vyzvednutí. V případě uvedení termínu zákazníkem, se snažíme vždy vyhovět a objednávku necháme ve skladu k vyzvednutí do doby, než je zákazník schopen si ji vyzvednout. Musí s námi ale komunikovat, abychom věděli, že má o objednané zboží stále zájem a nezapomněl jen objednávku stornovat, což se bohužel také stává.

Za tým e-shopu

Monika Rebcová

Nespokojen, záměna metrového stojatého za ležatý díl
    Dva ležaté nejsou k ničemu. Následovala pracná úprava, ale povedlo se to
    napasovat. Příště bych koupil určitě jinde.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, že došlo k záměně dílu a jste nespokojený! Bohužel i v naší expedici pracují jen lidé a občas se vloudí chybička. Stačilo nás kontaktovat a chybně dodaný díl bychom Vám na naše náklady obratem vyměnili. Takto již chybu bohužel napravit nemůžeme, takže se Vám alespoň upřímně omlouváme za způsobené komplikace!

Za kolektiv e-shopu komíny-outlet

vedoucí e-shopu

• nemusím lítat po obchodech
    • nerezevé koleno s čistícím otvorem je nekvalitné,otvor netesní

pozor na kvalitu !cena o.k. kvalita ?

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že jste se zakoupeným kolenem nespokojený. Pokud Vám otvor na koleni netěsní, jde o chybně vyrobený kus, který jste měl reklamovat a my bychom Vám jej obratem vyměnili. Tato kolena od nás odebírají ve velkém kominíci a nikdy se nám o jakémkoli problému s těsností kontrolního otvoru na kolenech nezmínili, proto není možné, že by byl tento výrobek nekvalitní. Půjde skutečně o ojedinělý kus. Pokud máte zájem o výměnu, kontaktujte nás prosím.

vedoucí komíny-outlet.cz