1) Objednal jsem v tomto obchodě, protože měli uvedeno VŠE co jsem potřeboval SKLADEM. Až po objednání jsem zjistil, že dodací doba je až 10 dnů, což ostatní konkurenční prodejci měli uvedeno. A protože byli férovější, byli tím znevýhodněni.
    Objednáno 21.11, došlo 29.11
    2) Bodově svářené díly na dvou místech nedržely, musel jsem si vše doma předělat a opravit sám. Vadné zboží muselo být už při balení, protože dopravce přivezl krabici bez jakéhokoli poškození.

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den, zboží je skutečně skladem. Pozdější dodání je kvůli velkému množství objednávek, tedy se jedná o standardní dodací lhůtu.
    Pokud byla stříška v neporušeném balení poškozená, stačilo poslat fotku, díl bychom Vám vyměnili. Nikdo po Vás nechce si poškozené zboží sám opravovat. Pokud nás ale o této skutečnosti neinformujete, nebo resp. až formou negativní recenze, nejsme schopni toto vyřešit. Zcela odmítáme, že bychom Vám poslali poškozené zboží.

K.Bláha

Ubohá komunikace se zákazníky .

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den pan Doležale, nevím prosím, co máte na mysli ubohou komunikací. Když si objednáte produkt, u kterého je napsáno vyprodáno, jakou informaci byste prosím očekával?
    Všude se píše o tom, že kamna nejsou. Bohužel v tuto chvíli je dodání neznáme.

K.Bláha.

• Dodali jiné zboží než bylo prezentováno a objednáno
    • Chybu obchod neuznal
    • Ceny příslušenství a dopravy jedny z nejvyšších na trhu
    • Mystifikace pomocí výrazů jako "levně", "sleva" nebo "akce"

Akceptoval jsem nákup v tomto obchodě jen proto, že podle fotografie nabízeli zboží, které se jinde nedalo sehnat. Nakonec ale nebylo dodáno a místo toho jsem obdržel to, co nabízejí jinde, akorát jsem zaplatil téměř dvojnásobnou cenu. Produkt vrácen v zákonné lhůtě, v obchodě už nikdy nenakoupím.

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den pane Koláři, omlouvám se se, že jsme Vás nedostatečně informovali. Na rozcestníku je u tohoto typu redukce uvedeno, že prodáváme souběžně 2 modely se stejnou funkčností. V dnešní době, kdy zboží není, jsme rádi že máme k prodeji alespoň nějaké redukce. Není v našich silách při každém závozu měnit foto redukce. Resp. oba typy redukcí a jejich fota s popisem jsou uvedené.
    Takže ještě jednou omluva.
    Co se týká ceny dopravy, je adekvátní. Kdyby jste znal ceny obalových materiálů, dopravy, určitě by jste změnil názor.

K.Bláha

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• levné
    • není možné se dovolat, vyzkoušeno 6x během 3 dní
    • nereagují na dotazy mailem ohledně objednávky

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den pane Procházko.
    Vaše objednávka byla vytvořena 15.9.2022 odpoledne. V jejím potvrzení máte napsáno, že dodání je 5-8 pracovních dnů. Na našich stránkách v sekci nejčastější dotazy je napsáno, že s ohledem na enormní množství objednávek jsou tyto lhůty platné. Je tam také napsána prosba, abyste nás hned nekontaktovali, kdy Vám zboží dodáme. Zpracování objednávky, příprava, balení je určitý proces, který chce svůj čas.
    U našich telefonních kontaktů je navíc napsána prosba, že jsme zcela zahlceni objednávkami a dotazy od zákazníků a že ne vždy se k nám dovoláte. Vaše objednávka byla dána na dopravu 20.9.2022. Chápeme, že každý chce zboží hned, ale máme své limity. Denně expedujeme 70-90 palet zboží a 40-50 balíků. Domníváme se tedy, že dodací termín jsme Vám v potvrzení objednávky jasně sdělili a Vaše negativní hodnocení není objektivní.
    s pozdravem
    K.Bláha

Zboží bylo dodáno v pořádku. Váha s paletou byla 18,4 kg . Když odečtu váhu palety je zbytečné tak malou váhu zboží posílat na paletě. Je možné chránit zboží jednoduším způsobem. Tím také dojde ke snížení platby za dopravu.

Reakce obchodu Komín Levně

z našich zkušeností víme, že křehké desky nejde dát do balíku. Doprava je zničí. Chceme předcházet zbytečným komplikacím a případným reklamacím.
    Pokud Vám výše dopravného nevyhovovala (její výši jste před odesláním objednávky věděl), mohl jste zkusit zboží opatřit jinde.
    Je přeci na Vašem rozhodnutí, kde nakoupíte a za jakou cenu.

K.Bláha

• Jediné co vím, že mám zboží objednané a že je zásilka naložena na doručovací vozidlo.

Dobrý den pane Vácho,
    objednávku jste vytvořil v pátek 6.5. večer. Od nás zboží odešlo ve středu 11.5. V dodacím listu jste obdržel informaci, že dodání je následující 1-2 pracovní dny včetně kontaktu na dopravce.Dnes dodáváme. Nevidím tedy z naší strany žádný problém. Veškeré termíny a informace jste obdržel srozumitelně a včas. Nerozumím tedy, proč jsme od Vás dostali negativní hodnocení.
    Karel Bláha

• Rychlé doručení
    • Velmi špatná komunikace

Zakoupil jsem zde komín Premium a v zásilce chyběly dvě tvárnice. Místo 24 kusů bylo dodáno pouze 22. Vše ostatní bylo ve správném počtu. Telefony nikdo nebere a odpověď na e-mail zněl: "obraťte se na expedici", a k tomu tel. číslo, na které jsem volal asi týden bez úspěchu. Proto abych komín dostavěl, musel jsem dvě chybějící tvárnice dokoupit. Tato dodávka již dorazila v pořádku.
    Chápu, že může dojít při balení, či expedici k chybě, ale nerozumím tomu, proč není vůle tuto chybu řešit.
    Co se týká kvality výrobku, je vše OK. Takže nákup mohu doporučit, jen s důraznou výstrahou náležité kontroly při převzetí. Je ovšem otázkou, zda bude chtít přepravce čekat...

Reakce obchodu Komín Levně

máte pravdu, že chyba se může stát. Na druhou stranu by se reklamované množství nemělo řešit z Vaší strany po 2 měsících.
    Také není pravda, že telefony nebereme :-). S každým normálně komunikujeme, vše dodáváme v řádných termínech a v pořádku. O tom svědčí drtivá většina našich spokojených zákazníků.
    Pokud byste reklamaci řešil v řádném a avizovaném termínu dle našich obchodních podmínek, doložil fotodokumentací a chybu bychom shledali, chybějící zboží bychom Vám zdarma dodali. Toto se ale z Vaší strany nestalo.

K.Bláha.

Komín přišel včas bohužel se třemi vážnymi nedostatky,redukci 200/180 jsem objednal převlečnou místo ní došla vnitřní dále ukončovací horní deska měla být z betonu přišla plechová a horní kužel měl být sklobetonový a místo něj dorazil také plechový. Uplně něco jiného než je v popisu komínu tak jsem zvědav jak se to bude řešit. S pozdravem Marian Komár

Reakce obchodu Komín Levně

o chybné redukci jste nás bohužel neinformoval. TU Vám samozřejmě vyměníme. Co se týká desky a konusu. Bohužel i nás zasáhl koronavirus a omezil nám výrobní kapacity. Standardní typ desky a konusu jsme Vám vyměnili za prémiové prvky z nerezu. Pokud Vám i toto nevyhovuje, díly Vám vyměníme.
    Omlouváme se za komplikace, které bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Komín Levně.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Jeden z dílů sestavy jsem objednal špatně, proto jsem ho chtěl vyměnit (nepoškozený) a byl jsem odmítnut že to není možné. Následně jsem našel obchod kde mají ten samý produkt od stejného výrobce o 20% levnější. Kdyby to nebylo tak objemné, tak bych celou sestavu vrátil.

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den, bohužel neuvádíte pravdivé informace. Dle Vámi zaslaného emailu jste uvedl, že na dílu je vryp. Tudíž jistě chápete, že poškozený díl není možné přijmout zpět a nabízet ho jinému zákazníkovi. Takhle se naše firma nechová.
    Jinak samozřejmě VŽDY nepoškozené díly bereme zpět.

Bláha.

poslali jinak barevný produkt než je prezentovaný na obrázku na stránkách

Reakce obchodu Komín Levně

dovolte mi reagovat na Vaši recenzi. Šamotová cihla je výrobek, kde jeho barva je ovlivněna délkou výpalu, množstvím příměsí apod. Tedy, že barva není vždy jednotná a stejná, tudíž se ani nedá objednat. Není v našich silách při každém kamionu měnit foto barevnosti, která je navíc na různých paletách odlišná. Informace o možné barevné odlišnosti je navíc v popisu produktu vyznačena.

K.Bláha

Zboží jsem si objednal a doufal, že bude doručeno. Bohužel jsem byl nucen urgovat dodání. To se mi na uvedeném čísle nepodařilo a byl jsem odkázán na jiné číslo, které jsem v potvrzrné objednávce nenašel. Tak čekám. Již je to deset dní. Trost karel

Reakce obchodu Komín Levně

omlouvám se za zdržení. Máme extrémní množství objednávek a nestíháme naskladňovat a expedovat. Vaše zásilka dnes odchází.
    Přijměte prosím jako omluvu poukaz na slevu 200 Kč na další nákup. Příště se opravdu polepšíme.

K. Bláha

• Lžou o původu zboží
    • žádný návod k použití
    • žádný návod k instalaci

Na dotaz o původu zboží výrobce stále tvrdil Made in SRN, nicméně se jedná o polský výrobek. O tom, že kromě dodacího listu chybí jakákoli dokumentace už ani nemluvím. Rozhodně nedoporučuji. Pokud chcete kvalitu, nakupujte jinde. pokud chcete polsko, nakupujte tedy v polsku za poloviční ceny. K nákupu v polsku nepotřebujete ulhané české překupníky.

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den, dovolte mi reagovat na Vaši recenzi touto cestou.
    Nemohu jednoznačně souhlasit s Vaším tvrzením, že prodáváme polské komíny.
    Nabízíme pouze nerezové komínové systémy od německého výrobce, firmy Jeremias. Jedná se o největšího evropského výrobce komínů.
    To, že jsou na dílech i polské nápisy (popis dílů) znamená, že produkty jsou vyráběny v různých závodech po celé Evropě a tam mohou být také prodávány. O výrobních závodech společnosti se může každý přesvědčit zde: https://jeremias.cz/spolecnost/jeremias-international/.
    Proti Vašemu nařčení se tedy výrazně ohradíme.

K.Bláha E-TRADE JIČÍN

• Zakaznikem jste pouze do doby nez zaplatite. Pote jste *** editováno*** ktera jen otravuje.
    • Kdyz neco zapomenete objednat tak vam to odmítnou vydat prestoze bydlim 10min cesty od jejich skladu. Pošlou vam to za 600kc. Tedy ztrojnásobíte cenu keramicke vlozky.

Potreboval jsem rady ohledne stavby kominu a jejich technik jakysi ***editováno*** nebere telefony zpet nezavola sms taky asi necte. Nakonec jsem musel kontaktovat jinou firmu ktera me poradila.

Vážený pane "Fando",
    proti vaší recenzi mi dovolte se ohradit.
    1. při vytvoření Vaší objednávky jste vyplnil chybné telefonní číslo.
    2. na zaslané emaily nereagujete.
    3. uvádíte nepravdu v tom, že s bydlištěm v Praze jste od našeho skladu vzdálen 10 min. cesty.
    4. na všechny telefonáty a SMS vždy odpovídáme.
    5. Vaší objednávku jsme s ohledem na Vámi chybně uvedené číslo nemohli doručit, a Vy jste ji tedy ani nemohl zaplatit, tudíž další nepravda.

Jak vidíte v dalších recenzích, naštěstí máme drtivou většinu spokojených zákazníků (97% spokojených zákazníků) a tudíž toto lživé vyjádření zásadně odmítáme.

K.Bláha komin-levne.cz

Zbozi jsem dostal ponicene. Nedoporucuji.

Reakce obchodu Komín Levně

omlouváme se za poškození zakázky, ale jistě chápete, že kvalitu externí dopravy nemůžeme ovlivnit. Navíc jste nás o této skutečnosti ani neinformoval, jak jsem s Vámi obratem řešil telefonicky. Velmi si zakládáme na spokojenosti našich zákazníků a tak nás mrzí, že jste se nejprve neobrátil na nás, abychom poškozené zboží vyměnili a vše vyřešili k Vaší plné spokojenosti.

S pozdravem Karel Bláha.

• Při dřívějším nákupu komínu byla dodána nekvalitní komínová izolace.
  • Dobrý den, vzal jsem si den dovolené, abych mohl převzít komín a s domluveným řemeslníkem, který měl komín postavit čekal na dodání.
    Nic se nedělo, nikdo se mi neozval a až když jsem začal zjišťovat stav situace mi bylo sděleno, že zboží leží částečně v Pardubicích a částečně v Berouně.
    Vaše operátorka se ani neomluvila a v podstatě ji to nezajímalo, chápu jsem jen zákazník...prý se mi ozvou.
    Nevím jestli se jedná o pochybení, nebo standard, ale vzhledem k mému dojezdu 90 km na místo dodání komínu se z této akce stává dost problematická záležitost.
    Přesto jsem zatím dodání nezrušil a doufám, že napodruhé to vyjde.
    S pozdravem Ondřej Kunc

Reakce obchodu Komín Levně

omlouvám se za externího dopravce. Bohužel i přesto, že se vždy pro bezproblémové dodání snažíme dělat maximum, někdy se vše nezdaří. Navíc v případě zmíněného externího partnera nemáme vždy kvalitu dodání pevně ve svých rukách.
    Zřejmě také zmiňujete operátorku dopravce, protože dle zjištění naše kolegyně pro nápravu udělala maximum a i se Vám za vzniklé problémy omluvila.

• " a před tím než jsem objednal tak jsem se dohodl o průměru a nebylo to bránu v potaz !!! "
    • špatná komunikace , a omezení pracovní dobou (v 15,30 už nebyl nikdo ochotný semnou jednat !!!

najděte si jiný obchod na internetu věřím že to bude lepší

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den, dodali jsme Vám desku, jakou jste požadoval, takže z naší strany nevidím chybu. Co se týká pracovní doby, prosím respektujte ji.

Bláha

• nedodani objednaneho zbozi v slibene dobe
    • obchod nepredal cislo sledovane zasilky ani proaktivne nekomunikuje

Reakce obchodu Komín Levně

Dobrý den, omlouvám se za jednoznačné pochybení z naší strany, zboží jsme omylem založili na sklad. Jinak jsem přesvědčen, že komunikujeme s každým, o čemž svědčí spousta spokojených zákazníků. Zkrátka se občas chyby stávají, nejsme roboti.

Bláha