• Výhoda žádná
    • Nespolehlivý e-shop

Absolutně nedoporučuji. V říjnu jsem zaplatila za zboží, které po 3 urgencich e-mailem nedorazilo a peníze nevratili.

• mají snahu komunikovat
    • ačkoli zboží bylo zaplaceno, tak po 13 dnech nedorazilo

Rád v obchodě nakupuji, pěkné ceny, dobrý sortiment.

• Ceny, aby přilákali důvěřivé zákazníky, kteří si neověří obchod předem
    • Deklarované zboží skladem, po objednávce a zaplacení (obrovská chyba!) dodáno až za několik dní po nezodpovězených urgencích
    • Dodávka nekompletní!
    • Peníze za nedodané zboží zatím po týdnu urgencí stále nevrácené!
    • Naprostá ignorace zákazníka
    • Vůbec neodpovídají na e-maily ani telefon
    • Ostatní e-shopy tohoto podnikatele mají také tragické recenze
    • Zcela naprosto nedoporučuji!
    • Nedodané zboží stále deklarováno jako skladem!!!
    • 2019-05-10 Peníze za nedodané zboží (2/3 ceny objednávky) stále nevráceny, žádná odpověď na urgence, telefon nezvedají!
    • 2019-05-14 Peníze stále nevráceny, komunikace žádná
    • 2019-05-17 Peníze nikde, komunikace žádná!
    • Nakonec jsem za nevrácenou částku objednal zboží, které by mohlo být skladem alespoň u dodavatele. Zboží dodáno, částka odečtena. Tedy takto lze asi získat peníze zpět. Komunikace je sterilní, jen jedním směrem.

Vyhněte se tomuto a jiným jeho souvisejícím klonům velkým obloukem!

• Nelze se během celého dne dovolat i přesto, že mobil vyzvání. Pokusy se opakovaly několik dnů.

• hodně řečí, skutek utekl

• velký výběr zboží
    • dobré ceny
    • možnost levnějšího doručení na Zásilkovnu

Obdržel jsem třetí den po objenání vše co jsem objednal. Komunikace mailem do 30 min. Ochota a vstřícnost.

• Zbaví vás přebytečných peněz
    • Nekomunikuji, nezvedají telefony, peníze za vrácené zboží už neuvidíte

Pokud nechcete přijít o své peníze, vyhněte se tomuto obchodu obloukem

• Vše OK

Ze strany obchodu absolutní nezájem

• ZLODĚJI NIC NEBRAT - ZAPLACENÉ ZBOŽÍ NEDODAJI
    • Zaplacené zásilky nekompletní
    • Absolutne bez komunikace až na výzvu k platbě
    • Prosím o odstranění z heureky ať nepomáhá okrádat slušné lidi

• Žádná.
    • Nekomunikuji, nezvedaji telefony, objednané a zaplacené zboží nepřišlo. Peníze nevrátili. Už nikdy nic od tohoto šopu. Když jsem opakovaně volal že svého čísla, nebrali mi to, zavolal li jsem z cizího, okamžitě to zvedli. Lhali, že je zboží odeslané, ale nebylo.

Už nikdy více!

• Má první zkušenost se shopem, zboží zaplaceno a stále nedorazilo, prodejce nekomunikuje!

Firma nevyměňuje zboží a nevrací peníze, nekomunikuje ani mailem ani telefonicky, NEDOPORUČUJI !!! Vše ppředávaám k dořešení právní cestou.

• Nekomunikují, nevyměňují zboží a nevrací peníze, přestože to dle jejich obchodních podmínek nabízí !

Nekomunikují, nevyměňují zboží a nevrací peníze, přestože to dle jejich obchodních podmínek nabízí ! NEDOPORUČUJI. Postupuji vše právnímu dořešení.

• Nakupuji u nich pravidelne. Zadny vetsi problem nemam.

Jediný problém je v tom, že když máte odeslat příkaz bankou, tak dostanete informace v několika emailech: nekde je variabilni symbol, jinde je cislo uctu, jinde cena, co mate zaplatit. Takze chvili trva, nez to date na jedno misto.

• NIC NIC NIC
    • Nepravdive informace
    • absolutni nekompetentnost, nekomunikace
    • zbozi neodeslal
    • nekolikrat urgovano o vraceni penez
    • neskutecne jednani, zadna omluva, vysvetleni

Pan Adamec provozuje nekolik eshopu (napr. Kolo a sport, triatlon-expert.cz...). 19/11 2018 jsem si zakoupil zbozi pres jeho eshop triatlon-expert.cz, ktere bylo deklarovano, ze je skladem (1 ks). Zbozi jsem zaplatil predem. Obdrzel jsem pouze potvrzeni objednavky. To byla temer jedina zprava z tohoto obchodu. 23/11 jsem urgoval objednavku. Odpoved byla ze bude "dnes" zbozi expedovano. 27/11 jsem znovu urgoval a poptaval detaily k zasilce. Zadna odpoved. Minimalne 10x jsem se od te doby snazil s prodejcem spojit telefonicky, pres SMS, pres email. Jedina SMS bez pozdravu dosla nekdy kolem 10/12, ze teprve obdrzel platbu. Od te doby jsem opet nekolikrat urgoval dodavku nebo jsem zadal o vraceni penez. Prodejce ani jednou me sam nekontaktoval, neomluvil se, nevysvetlil celou situaci a samozrejme neposlal zbozi. Po me zprave, ze pokud do 2.ledna neobdrzim penize zpet, podam k soudu prikaz ke vraceni penez mne tesne pred VAnocemi dosla platba zpet. Bez jedineho vysvetleni a zpravy, omluvy. A samozrejme to zbozi, co jsem objednaval jako jediny kus na sklade se stale objevuje na jeho strankach, ze je skladem.
    Absolutne nedoporucuji tento obchod. Je nepochopitlene, ze lide s takovym pristupem vubec eshop provozuji. Vyhnete se mu obloukem.

Objednávku jsem obdržel v pořádku. Jsem spokojený

• Obchod nereaguje na emaily a telefon nikdo nezvedá
    • Dlouhá doba dodání

Objednával jsem více věcí na kolo. Jeden díl nedorazil, dva byly jiného typu, takže většina objednávky špatně. Telefon na reklamacích nikdo nezvedá, vše jsem nafotil a přiložil k mailu, na ten též nikdo nereaguje. Doporučuji se obchodu vyhnout velkým obloukem.

Široká nabídka zboží a dobré ceny.