• Výborné ceny
    • zboží v akci za bezkonkurenční cenu

• skvělé ceny
    • možnost osobního odběru zdarma
    • velmi dobrá komunikace
    • ochota vyhovět požadavkům zákazníka
    • malý výběr zboží
    • nedůsledné popisky (nejednotnost - něco jsem našel až napodruhé náhodou, protože popisek byl oproti ostatní podobným produktům zkrácený, jinde byly zkombinovány informace od dvou typů - na dotaz obchod reagoval okamžitě a vše rychle vyřízeno k mé spokojenosti)

Škoda malého výběru zboží, ale pokud mně potřebné zboží obchod bude nabízet, velmi rád se do obchodu vrátím.

Objednal jsem 6 různých stoupacích vosků na běžky. Misto swix V50, přišel ještě jeden V45. Nestálo mi to za to řešit s obchodem, ale rozhodně mě to nepotěšilo.

Zboží bylo skladem , ale zatím nedorazilo. Objednávka z 15.2.2023

• rychlé vyřízení za dobrou cenu

• Objednané zboží došlo v pořádku

Trochu delší dodací lhůta

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Solidní ceny

Super komunikace, zbozi jsem mela 2 den doma

• Skvělá komunikace a to jen přes e-mail
    • Dodání mnou požadovaný den (dárek k narozeninám)
    • Elektrokolo seřízeno na požadovanou míru
    • Dobré ceny

Touto cestou chci poděkovat společnosti KOLOSHOP.CZ. Kupoval jsem přes e-shop ke kulatým narozeninám mé partnerky elektrokolo. Vybrané elektrokolo seřídili perfektně na míru partnerky a přišlo dle mé žádosti i v den jejích narozenin. Komunikace s panem Suchanem a jeho týmem byla ukázková a to přesto, že veškerá komunikace fungovala jen přes e-mail. Má partnerka je velmi spokojena s elektrokolem, já s přístupem lidí ze společnosti a to od A po Z. Kdo si chce koupit nové kolo, elektrokolo, …. tak společnost KOLOSHOP.CZ a jejích tým mohu s partnerkou jen a jen doporučit. Je vidět, že pro tyto lidi to není jenom práce. Mají nemalé zkušenosti po pracovní stránce i po komunikační stránce a vědí co dělají i čemu se věnují.
    No a mé partnerce už k úplné spokojenosti chybí, aby už bylo aspoň jaro a mohla elektrokolo prohánět.

P.S.: Kupující se nemusí bát nakupovat přes e-shop a komunikovat třeba jen přes e-mail.

• slusne ceny
    • zbozi skladem trva odeslat nekolik dni
    • nabidnutou slevu na pristi nakup nelze pri placeni pouzit
    • cena dopravneho pri objednavani neodpovida avizovane cene na strankach obchodu
    • pomerne uzka nabidka sortimentu
    • nemoznost osobniho vyzvednuti

V tomto obchode jsem nakupoval vicekrat, a zatimco prechozi nakupy jsem hodnotil pozitivne, moje aktualni posledni zkusenost me mineni o nem vyrazne zhorsila.

u 5-ti kolečka dle mě není uvedena správně specifikace, určitě se nejedná o výrobce SunRace

• kupoval jsem hlavně pláště dle ceny a tyto byly ve výprodeji za exkluzivní cenu
    • přivítal bych vetší sortiment, když kupuji lanka rád bych i bowdeny

Zboží bylo vyprodáno, peníze byly vráceny...

• mohl by být i telefonní kontakt,ale vyřízení proběhlo i emailem

• Žádná
    • Po týdnu, a urgenci mi bylo zděleno _zboží je vyprodané.

Skvělá komunikace

Zboží (iontový nápoj v prášku) mě došlo s poškozeným obalem, díra byla zalepena lepící páskou a malá část obsahu vysypána. Samozrejmě odesláno bez jakéhokoliv upozornění o poškozeném obalu. Z mé strany absolutně neakceptovatelné jednání.
    V den převzetí zásilky zbývalo 8 dní do expirace (z celkových dvou let). Opět bez upozornění ze strany prodejce. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI.

• Reklamace,není telefonní číslo

Objednal jsem brusle po 4 použití se urval zadní držák na patě a že prý se na to nevztahuje reklamace a pán nemá na webu ani telefon, takže vše přes email, už nikdy

• Velmi pohotová reakce na objednáku, zboží v pořádku dodáno.
    • Žádná nevýhoda.