• Inzerují zboží které nemají

Zbozi uvedene skladem na e-shopu a skladem nebylo.

• nedoručuje na Slovensko

• Omluvili se

• Zboží označené skladem není k dispozici

Bohužel zboží které jsem objednal a bylo označeno Skladem ihned k odeslání už bylo vyprodáno. To se navíc dovíte až druhý den a po odeslání platby. Následně jsem opět mrknul do obchodu - a na webu zboží stále skladem.
    Pro mě nepříjemné zdržení a jedno z hlavních kritérií při nákupu online. Objednané/zaplacené zboží očekávám, že dojde. Nehlodlám si s eshopy posílat peníze tam a zpět, podle toho jestli náhodou zboží je/není. Doporučil bych ověření dostupnosti ze strany obchodu alespoň před odesláním pokynů k platbě, pokud už není v silách eshopu udržovat aktuální informace na webu.
    Vrácení platby nicméně proběhlo korektně.

Reakce obchodu Kola-Lyze-Sport.cz

Dobrý den, naše chyba. Jen pro vysvětlení: objednávku jste provedl 1.7.2014 16:03 objednal jste si vak na vodu 1,5 l (byl poslední). Hned jsme Vás kontaktovali, že jsme ho prodali (na obchodě 31.6.) a nabízeli nádradu za 2 l nebo 3 l vak za stejné peníze. Nechtěl jste, a peníze jste měl 2.7. na účtě. Moc se za to omlouváme. Našim cílem není zákazníky uvádět v omyl.

• Bylo zasláno jiné zboží než bylo objednáno. Bylo potřeba urgovat náhradu škody, která tím vznikla.