• Rychlé zpracování a předání spedici

Spedice poškodila balík a zboží dodala po 6 dnech včetně víkendu

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Tak to je nám opravdu velmi líto. S přepravou občas problémy jsou, ale jsou to výjimky. Nemá smysl měnit přepravce, vždy se jedná jen o chybu jednotlivce. Bohužel toto nemůžeme nijak ovlivnit, ale přesto se omlouváme.

Zboží přišlo v čas a v pořádku již používám několik dní.Jsem velmi spokojen.

sehnal jsem tam komponentu pro elektrokolo, která nebyla jinde v nabídce

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Snažíme se, abychom měli i zboží, které není běžně k mání. Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Je pro nás inspirací pro další zlepšování našich služeb a nabídky. Za celý tým E. Cirkl

• Rychlost odeslání.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a děkujeme.

Neni co vytknout

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi...

Velmi rychlá expedice zboží a profesionální jednání.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. Naše služby se neustále snažíme zlepšovat a Vaše recenze jsou pro nás hnacím motorem :-)

• Rychlost dodáni

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a děkujeme za kladnou odezvu.

• Rychlost doručení

• Rychlost dodávky.

Děkujeme za kladnou recenzi

OK - bez připomínek.

Obchod fajn, dorucovaci DPD opet tragedie..prestoze je obal oznacen nekolikrat spravne smerem prepravy nahoru,nikdo to neresi a kolo se v krabici vali na podlaze dodavky..kdovi cim si pri preprave proslo...nasledek ulomene odrazky atd..

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Věřte, že nás tato nepříjemná situace velmi mrzí. Bohužel je to pouze o lidech a to my nemůžeme nijak ovlivnit. Kolo bylo maximálně zabezepečeno i s informačními polepy (jak jste již zmínil). Doufám, že to odnesly jen ty odrazky :-) E. Cirkl

Velmi dobrá.

• Maximální spokojenost

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení

• Výběr

neaktualizované stránky ,možnost objednání bez upozornění že zboží nebude dodáno v termínu ,Na stránkách zboží skladem ,ale fyzicky to skladem není . Velká nespokojenost. Dodání do 2 dnů je u nich 2-3 týdny

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vaše hodnocení není objektivní. Od 25.8. do 3.9. jsme měli dovolenou. Zboží jste si objednal v pátek 24.8. večer. Na našem webu byla informace zveřejněna na titulní straně a v kontaktech. Chápu, že jste tuto informaci nezachytil přímo v objednavce - za to jsem se vám dne 30.8. již omluvil a sdělil Vám, že sjednám pro příště nápravu.
    V obchodních podmínkách, které jste musel číst (jelikož je vyžadováno potvrzení) je vysvětlena skladová dostupnost. U produktů "skladem" je zboží v externím skladu a je třeba ho nejprve dovézt k nám. Dodání do 4 pracovních dnů!
    Píšete DNES že je dodání 2-3 týdny - to je ale irelevantní jak je zřejmé z data pořízení.
    Naše firma působí na trhu již více jak 20 let a toto Vaše hodnocení je názorově ojedinělé a kazí dobrou pověst naší firmy.

• Ochota
    • Mimo okres

Velmi solidní jednání, pán velmi ochotný. Za mně super.