• Neaktualizovaný stav zásob

Vážená paní Nováková,
    je nám to velmi líto, ale před Vaší objednávkou se jízdní kolo o které jste měla zájem prodalo. Aktualizaci skladu provádíme dvakrát za 24 hod, tudíž došlo k tomu, že kolo bylo stále ještě v naší nabídce. Kolegyně se Vám telefonicky omluvila. Pracujeme na novém eshopu a ten bude mít aktualizaci každé 2 hodiny. Přesto se ale může objevit tentýž problém. Máme totiž kamennou prodejnu (nejsme jen eshop, kde je jen jeden sklad) a tak se tento nedostatek může projevit i příště.
    S úctou E. Cirkl

• e-shop vyhodnotí za zákazníka, zda mu zboží k něčemu bude
    • pro jeho výše uvedenou výhodu možná nedostanete to, co jste chtěli

Obchod zrušil objednávku, aniž by se mě předem pokusil kontaktovat a zjistit další okolnosti, příp. se domluvit na jiném řešení.
    Objednávka byla původně zaevidována jako v pořádku, po dvou dnech přišla mailem informace, že je zrušena - opravdu oceňuji, že existují e-shopy, které za vás vyhodnotí, zda vám zboží bude či nebude k ničemu.
    Pokud nejste schopní zboží prodat jinému kupujícímu, než je servis, možná by bylo vhodné tuto informaci uvést ke konkrétnímu artiklu, nebo nastavit e-shop tak, aby objednávku zboží běžnému uživateli neumožnil.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vážená paní, je nám líto, že jste nám napsala takto špatné hodnocení. Velmi se snažíme, aby tomu tak nebylo. Vámi objednaný komunikátor Crussis Besst se nikdy na našich stránkách objevit k běžnému prodeji neměl, za což jsem se Vám obratem písemně omluvil a následně pochopitelně objednávku zrušil. Objednávku jste vytvořila večer ve středu 18.11. ve 22:10 a je pravda, že jsem Vám odpověděl až v pátek, za což se Vám také velmi omlouvám.
    Systém bohužel tento výrobek, který neměl být určen k běžnému prodeji převzal od výrobce, aniž bychom o tom věděli. Byla to záležitost technického IT problému.
    To, že jsem vyhodnotil, že výrobek nemůžete použít běžným způsobem je fakt. Jedná se o dvoufaktorové on-line registrační řízení jak od firmy Crussis, tak Besst. A pokud tuto registraci nemáte, tak tento konkrétní produkt není použitelný.
    Za celý tým E. Cirkl

neaktualizované stránky ,možnost objednání bez upozornění že zboží nebude dodáno v termínu ,Na stránkách zboží skladem ,ale fyzicky to skladem není . Velká nespokojenost. Dodání do 2 dnů je u nich 2-3 týdny

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vaše hodnocení není objektivní. Od 25.8. do 3.9. jsme měli dovolenou. Zboží jste si objednal v pátek 24.8. večer. Na našem webu byla informace zveřejněna na titulní straně a v kontaktech. Chápu, že jste tuto informaci nezachytil přímo v objednavce - za to jsem se vám dne 30.8. již omluvil a sdělil Vám, že sjednám pro příště nápravu.
    V obchodních podmínkách, které jste musel číst (jelikož je vyžadováno potvrzení) je vysvětlena skladová dostupnost. U produktů "skladem" je zboží v externím skladu a je třeba ho nejprve dovézt k nám. Dodání do 4 pracovních dnů!
    Píšete DNES že je dodání 2-3 týdny - to je ale irelevantní jak je zřejmé z data pořízení.
    Naše firma působí na trhu již více jak 20 let a toto Vaše hodnocení je názorově ojedinělé a kazí dobrou pověst naší firmy.

• Nabízí produkt,který již výrobce na skladech nema

• alespoň telefonicky uvedli pravý stav věci
    • nenabízet zboží které nemohu dodat.

ověřit si zda zboží jsou schopni dodat, nebo msjí pouze jeden kus.