• Byl jsem spokojený s komunikací s obchodem a rychlém dodání zboží. Proto doporučuji.

Vážený pane Milane,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Za celý tým E. Cirkl

Spokojenost

Vážený pane Jaroslave,
    vážíme si Vašeho kladného hodnocení a to i přesto, že se vyskytl menší problém, který díky Vaší "šikovnosti" byl následně vyřešen. Za celý tým E. Cirkl

Cena.
    Rychlost doručení.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vážený pane, jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Za celý tým Evžen Cirkl

• Profesionální jednání
    • Kolo bylo připravené, seřídili ho na místě podle potřeby
    • Používání elektrokola mi prodávající perfektně vysvětlil

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Paní Martino, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Je pro nás inspirací pro další zlepšování našich služeb a nabídky. Za celý tým E. Cirkl

RYCHLOST ŽÁDNÝ PROBLÉM FUNGUJOU!

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vážený pane Horáku, velmi si Vážíme Vašeho hodnocení a děkujeme za něj. Za celý tým Evžen Cirkl

• super ceny vyprodej moira

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Děkujeme za kladnou recenzi, mrzí nás, že jste nebyl spokojen s dodací lhůtou. Zboží jste objednal o víkendu a zboží jsme Vám zaslali, ihned v pondělí, jak to bylo možné.

• Profesionální přístup, rychlost,odbornost

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Velmi děkujeme za kladné hodnocení.

• Bohatý výběr
    • Odborný personál
    • Příjemné jednání

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Velmi děkujeme za kladnou recenzi.

• dobrá komunikace
    • zboží skladem nebylo skladem

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

u zboží které jste si chtěl objednat bylo viditelně zobrazeno "OBJEDNÁVÁ SE". Z toho důvodu jsme Vám ani produkt nemohli poslat. Omlouváme se za to, že jsme vůbec toto zboží měli vystaveno., ale je to z toho důvodu, aby zákazníci věděli, že zboží skladem bude.
    Vzhledem k tomu že vše bylo z naší strany v pořádku, tak nás toto hodnocení velmi mrzí. Věříme, že Vás tento případ neodradí od dalších případných objednávek.
    Za celý tým E. Cirkl

Relativně rychlé dodání.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

• Šikovné dily na elektrokola
    • Příjemné ceny
    • Otevřená slušná komunikace
    • Menší detkce detailů objednavky

Doručení jiným způsobem dopravy se vyjasnilo a obchod se omluvil.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Dobrý den, omlouváme se za způsobné potíže s možností výběru dopravy. Přehlédli jsme Vámi vybranou přepravu a zadali jsme omylem jinou. Určitě se polepšíme. Přesto ale moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

objednávka bezchybně vyřízena a dodána

Velmi si vážíme Vašeho kladného hodnocení a děkujeme. Za celý tým E.Cirkl

Objednávka sice nedorazila kompletní, každý může udělat chybu to se stává. Ale velmi oceňuji jak se k tomu postavil eshop čelem a chybu rychle napravil. Za mě spokojenost.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou recenzi a to i přesto, že jsme dodávku zapomněli zkontrolovat. Určitě se "polepšíme" :-)

• profesionalita, ochota, vstřícnost ,

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. I nadále pracujeme na zdokonalení našich služeb.

• Pán velmi ochotný

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Velmi děkujeme za kladné hodnocení. To nás velmi těší a posouvá dál.

• rychlé jednání i odpovědi na písemné dotazy, dovezení elektrokol domů

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a děkujeme.

• Dostupný, rychlý.

Děkujeme za kladnou recenzi

Jasne,strucne,rychle.

Velmi si vážíme Vašeho kladného hodnocení a děkujeme. Za celý tým E.Cirkl

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

• e-shop vyhodnotí za zákazníka, zda mu zboží k něčemu bude
    • pro jeho výše uvedenou výhodu možná nedostanete to, co jste chtěli

Obchod zrušil objednávku, aniž by se mě předem pokusil kontaktovat a zjistit další okolnosti, příp. se domluvit na jiném řešení.
    Objednávka byla původně zaevidována jako v pořádku, po dvou dnech přišla mailem informace, že je zrušena - opravdu oceňuji, že existují e-shopy, které za vás vyhodnotí, zda vám zboží bude či nebude k ničemu.
    Pokud nejste schopní zboží prodat jinému kupujícímu, než je servis, možná by bylo vhodné tuto informaci uvést ke konkrétnímu artiklu, nebo nastavit e-shop tak, aby objednávku zboží běžnému uživateli neumožnil.

Reakce obchodu Kola-Cirkl.cz

Vážená paní, je nám líto, že jste nám napsala takto špatné hodnocení. Velmi se snažíme, aby tomu tak nebylo. Vámi objednaný komunikátor Crussis Besst se nikdy na našich stránkách objevit k běžnému prodeji neměl, za což jsem se Vám obratem písemně omluvil a následně pochopitelně objednávku zrušil. Objednávku jste vytvořila večer ve středu 18.11. ve 22:10 a je pravda, že jsem Vám odpověděl až v pátek, za což se Vám také velmi omlouvám.
    Systém bohužel tento výrobek, který neměl být určen k běžnému prodeji převzal od výrobce, aniž bychom o tom věděli. Byla to záležitost technického IT problému.
    To, že jsem vyhodnotil, že výrobek nemůžete použít běžným způsobem je fakt. Jedná se o dvoufaktorové on-line registrační řízení jak od firmy Crussis, tak Besst. A pokud tuto registraci nemáte, tak tento konkrétní produkt není použitelný.
    Za celý tým E. Cirkl