• Rychlost dodání, nic jineho.
    • Komunikace. Prislo vadne zboží a i kdyz poslali dopravce aby peo zbozi prijel, tyden se nikdo nebyl.schopny ozvat. Po mem urgovani jsem zazadala o vraceni penez.

Komunikace je naprosto katastrofalni, koupila jsem lehatko pro dceru za 3000,- ktere ani nemohla pouzit.

Reakce obchodu Kojenecký ráj

Zboží bylo vadne zatím jen dle vašeho názoru , vyjádření výrobce ještě nemám. Jiří Bělohlávek

• nejlepší cena daného výrobku
    • špatná organizace a komunikace

Objednané zboží mělo dvě výrobní vady. Nemám zboží ani peníze a více než měsíc čekám na vyjádření výrobce.
    Nechápu, proč mi nebyl zaslán jiný kus okamžitě a reklamaci s výrobcem si prodejce neřešil individuálně. Měla jsem v plánu zboží objednat ještě jedno, ale neučiním tak po této zkušenosti.

Reakce obchodu Kojenecký ráj

Děkuji za hodnocení , prosím uvádějte ale pravdivé informace Doba na vyřízení reklamace je ze zákona 30dní a ta ještě nevypršela .....

• nesrovnalosti s webem heureka

Děkuji za hodnocení

• Neobdržel jsem fakturu na zboží ani avizovaný dárek, který byl na objednávce. Na urgenci nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Kojenecký ráj

Faktura je celou dobu v mailu ,který Vám byl doručen již 16.12.2015 tedy v den objednávky .....