• Rychlost, ochota, příjemné jednání

Zboží jsem sice zrušil, ale jelikož jsme někde sehnali něco jiného..... Ale co se týče obchodu, velice příjemné jednání, rychlost, ochota opravdu doporučuji.

Rychle dodáno, okamžitá reakce že strany obchodu. Vřele doporučuji.

• výborná komunikace s obchodem, zjištění dostupnosti, telefonický kontakt, rychlé dodání

V obchodě jsem kupovala kočárek za nejlepší cenu na internetu. S obchodem jsem byla spokojená.

OK

byla jsem spokojena. zadní kolo od kočárku mi hned vyměnili za nové. S kočárkem a s obchodem jsem spokojena. Doporucuji!! Urcite zde znovu nakoupim .

• Velký výběr kočárků, nejlepší ceny, perfektní komunikace se zákazníky

• sleva při platbě kartou

• - dobré ceny
    • - široký výběr
    • - příjemná a rychlá komunikace
    • - stav dostupnosti zboží neodpovídá uváděným informacím na webu, na což upozorní pak v emailu po přijetí objednávky.

Přes počáteční rozčarování z nepřesných informací o dostupnosti zboží jsem nakonec s nákupem velmi spokojená. Komunikace probíhala velmi rychle a příjemně. Zboží bylo nakonec dostupné dříve, než avizovali v emailu, a po zaplacení bylo ihned odesláno.

Obchod tedy doporučuji.

• Příznivější cena oproti ostatním.
    • Ne vždy jsem se dovolal v inzerované době.

Komunikace dobrá, zboží dorazilo v očekávané kvalitě. Dodací lhůta se prodloužila o týden. ale byl začátek roku.
    Obchod mohu doporučit!

vše OK

Celková spokojenost až na dodací lhůtu,ale jsou vánoce a vím že toho je dost,tak to beru.

Super

• Široká a přehledná nabídka sortimentu
    • Překvapivá automatická sleva na zboží
    • Příjemný a ochotný personál
    • Nevýhodou je návod pouze v polštině, a ještě k tomu špatně / rozmazaně natištěný.
    • Mnou původně nabízený kočárek je stále v nabídce. i když mi bylo sděleno, že se tento model již nevyrábí.
    • A největší nevýhodou je spolupráce s dopravní společností IN-TIME! - viz. níže

Uskutečnila jsem objednávku kočárku, typ 2015. Objednávka mi byla potvrzena, ale po TÝDNU přišel e-mail - bez jakékoli omluvy, že zboží se již neprodává. A byl mi nabídnut typ 2016 za stávající cenu - bojužel bez uvedení odkazu, abych se na nabídnutou variantu mohla podívat, a ne jí hledat.
    Jelikož se mi toto jednání nelíbilo, okamžitě jsem do obchodu volala. Mluvila jsem se slovensky mluvící slečnou, která byla velice příjemná a vše mi vysvětlila, omluvila se a potvrdila cenu nového kočárku za cenu původní objednávky.
    Jelikož rozdíl v kočárčích byl nepatrný, souhlasila jsem. Novou objednávku jsem dělat nemusela - slečna si v systému vše opravila a jak slíbila, kočárek byl expedován ještě tentýž den ( v pondělí).
    Tímto mě obchůdek přesvědčil, že se opravdu jednalo o nedopatření a proto jej doporučuji.

Avšak!! čekala jsem tedy na zprávu od přepravní společnosti. Úterý - nic, středa - nic, a tak jsem se ve čtvrtek rozhodla, že zavolám přímo do IN - TIME. Slečna na dispečinku moji zásilku dohledala a řekla mi, že jí mají od středy, dnes že z tech. důvodů nebylo možné ji doručit, ale že v pátek ji přivezou - což mi bude potvrzeno i e-mailem a sms.
    Potvrzení sice došlo, ale když už uběhl čas doručení uvedený v sms, volala jsem přímo řidiči. Ten mi oznámil, že balík má, ale nedoveze mi jej, jelikož mu nebrzdí auto a že jej nemůže nikdo vystřídat, že auto navíc není k dispozici. Ale v zápětí dodal, že na depo se s balíky vrátit nemůže....prostě výmluvy jako u dítěte. Obratem jsem volala na dispečink, kde mě slečna ujistila, že balík mi určitě doručí, ale v pozdějších hodinách. BOhužel se tak nestalo a pak už nezvedal telefon nikdo. Tak hlavně že IN-TIME = V ČAS! a ještě si účtují vysoké přepravné!
    Byla jsem připravena balík nepříjmout a obj.si kočárek jinde. Naneštěstí mi byl doručen v sobotu.

Se zbožím jsem velice spokojená. Splnuje moje očekávání. Chtěla jsem přes Vás objednat ještě autosedačku, ale vzhledem k tomu, že spolupracujete pouze s IN-TIME, rozmyslela jsem si to!

Pokud máte možnost, zvolte pro svůj obchůdek ještě jiného dopravce!

• Možnost chatu.

Spolehlivost

• Skvělé ceny.
    • Dlouhá dodací lhůta na dnešní dobu.

Obchod jsem si vybrala kvůli ceně zboží, která byla výrazně nižší než jinde.

Doba dodání zboží trvala 10 dní, což je v dnešní době docela dlouho. Ale co myslím, že to není tak hrozné. Dříve jsme čekali mnohem déle.

Když jsem se po několika dnech zeptala, kdy zboží dorazí, tak během dne mi odpověděli, kdy to přijde.
    Bohužel jsem se snažila změnit dodací adresu, ale stejně to poslali na adresu původní. (s omluvou asi to kolegyně popletla)

• Rychla komunikace
    • Zadne

Obchod doporucuji

• Skvela cena, rychle doruceni

• Rychlost. Komunikace. Všechno v naprostém pořádku.

Vřele doporučuji.

• Na svych internetovych strankach nabizi zbozi, ktere nemaji skladem a uvadi ho jako dostupne.