• Kde začít? Tak chronologicky:
    • Popis zboží neodpovídal obrázku. Měl jsem zájem o kleště určitého profilu čelistí.
    • "Zboží skladem" Ano, ale asi v jiném skladě v jiné zemi. Doba dodání tomu taky odpovídala - více než týden.
    • Cena za kterou jsem nakupoval a vytvořil objednávku byla podstatně nižší, než jakou mi obchod naúčtoval!!!
    • Cena dopravy Toptrans nesmyslně vysoká - tato obchodní politika (navyšování ceny zboží přes dopravu) patří spíše do východních zemí.
    • Na a závěrem: na mé prosby o výměnu zboží (dle špatné grafiky na e-shopu jsem si vybral zboží jiné, než mi obchod zaslal) nikdo nereaguje.
    • Přeposlal jsem tedy email s prosbou o výměnu zboží znovu - opět bez odpovědi.

Jak bych shrnul nákup na tomto e-shopu? Hádejte. Doufám, že se mi odpovědi dostane a nebudu se muset obracet na příslušné úřady.

Reakce obchodu Knipex Kleště

1) opravdu obrázek byl nahrán jako typ 4114250, ale údaje i název odpovídali typu 4104250.
    2) co se týče zboží skladem, opravdu skladem je, ale může se stát jako nyní, že je v onu chvíli vyprodáno, na to jste byl mailem upozorněn, že dodání zboží proběhne v 10. týdnu - mohl jste objednávku zrušit.
    3) cena kleští, je mojí chybou, že naskočila vyšší - maloobchodní, samozřejmě bude dobropisováno, na webu nyní probíhají změny, a musí se provádět za chodu.
    4) cena dopravy je takto nastavena od samého začátku provozu e-shopu, zahrnuje pojištění, balné, dobírečné, dopravné (nezáleží na vzdálenosti), a s ní v případě vytvoření objednávky souhlasíte
    5) zodpovědná osoba zapomněla v dobu své nepřítomnosti od 2. do 6.3. přesměrovat na zastupujícího kolegu

Ještě jednou se omlouvám a doufám, že jsem Vám nezpůsobila závažné problémy, chyby napravím.

• Dobrá cena
    • Pro osobní odběr je pobočka hůře dostupná a napoprvé těžko nalezitelná.

Reakce obchodu Knipex Kleště

Děkujeme, u ostrahy jsme ponechali instrukce, pro případ, že by zákazníci měli problémy s naším nalezením.

Doporučuji.

Děkujeme.

Neprodáváte žádné šmejdy ,jak je tady v poslední době zvykem.

• Široký sortiment.
    • Přehledná nabídka.
    • Slušné ceny.

• Kvalita + dobrá cena.

• kvaliata zboží
    • dodací lhůta
    • ochota prodávající

Vzhledem k okamžitému dodání a vysoké kvalitě nářadí tento obchod mohu vřele doporučit.

• spolehlivost
    • komunikativnost

Jediný obchod zaručující doživotní záruku na kleště Knipex.
    Rychlé a spolehlivé jednání. Rychlé řešení reklamací. Tento obchod všem dopororučuji.

Děkujeme :o)

dobré ceny,výborná komunikace

• Nakoupil jsem poprvé, protože mne zaujala NEJNIŽŠÍ CENA
    • na kleště, které jsem si vybral.
    • Trochu strohá komunikace se zákazníkem. Má můj dotaz, jakým způsobem se u tohoto obchodu provádí platba za objednané zboží, mi přišla odpověď v tom smyslu, že používají zásilkovou službu, ani slovo o způsobu placení.
    • Další nevýhodou je jen jedna možnost dodání za poměrně vysokou cenu (175,00 kč), což dost snížilo výhodu nákupu za nízkou cenu.

Vzhledem k tomu, že to bylo poprvé, tak zatím dobré.

Reakce obchodu Knipex Kleště

I Vaše reakce je podnětem pro zlepšení... vysvětlení vysoké ceny za dodání je jednoduché - nevyužíváme Českou poštu, pouze dopravce, v této částce je započítána částka za výběr dobírky a pojištění dodávky... nerozdělujeme vzdálenost dodání. Co se týče možnosti plateb, při tvorbě objednávky lze vybrat: 1) hotovost při osobním odběru, 2) dobírka - přeprava dopravní společností, 3) záloha - přeprava dopravní společností (vyžadována pouze u objednávek nad 10.000 Kč bez DPH)
    Vždy se lze zpět do objednávky dostat a popřípadě pročíst nebo změnit... Děkujeme

• pružnost

Děkujeme

• Rozumné ceny za kvalitu.

Doporučuji všem.

• Rychlé,přehledné bezproblemové
    • nevím o žádných

Nakup po prvé a bez problémů,můžu se se na tento obchod klidně obrátit znovu :) při další případné potřebě .....

• Rychlost vyřízení objednávky
    • kompletní nabídka,cena

mé zkušenosti s nákupem jsou velmi dobré
    obchod doporučuji všem kdo mají zájem o spolehlivé nářadí
    pracovníci obchodu vám určitě poradí

Děkujeme.

• Nabízí skvělou ZNAČKU....
    • Nedal vubec vedet, ze kleste KNIPEX XL dorazí nekdy POZDĚJI nebo NIKDY(?) :-(....

Zatim 0....

Reakce obchodu Knipex Kleště

Vážený pane, z webu jste byl automaticky informován mailem, kde byl tento text: "8603400 - novinka, ve výrobě, dodací termín až v lednu 2014.
    Ostatní zboží odesíláme obratem. Děkujeme za pochopení." Pokud máte špatně nastaveného poštovního klienta, mail se dostane do spamu... nebylo by to poprvé.

• rychlost, nemusím přemýšlet o detailech, dodávka do ruky

Děkujeme

můj dojem je, že prodávají poškozené zboží, které neprošlo výstupní kontrolou a nabízejí na internetu nižší cenu než ostatní

Reakce obchodu Knipex Kleště

Zaslané zboží bylo vinou dopravce poškozeno, na tom jsme se dohodli a zboží jsme Vám neprodleně vyměnili a ustoupili i cenově, ačkoli na naší straně nebyla chyba. Skladová zásoba KNIPEXu činí něco kolem 300.000,-- jak jste se u nás sám přesvědčil. Nejsme jen weboví přeprodejci typu koupit-prodat. Naším cílem je dodávat kvalitu. Děkujeme

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Kvalitní zboží, za odpovídající cenu.
    • Málo možností volby přepravy a ještě dost drahá.

Rozhodně kvalitní zboží co výdrží.

Reakce obchodu Knipex Kleště

Zboží zasíláme pouze s jedním dopravcem, zkoušeli jsme ze začátku víc, nedopadlo to dobře. Dopravné není drahé, účtujeme jednorázově 108 Kč bez DPH + 50 Kč bez DPH po celé ČR, ale za to nabízíme doživotní záruku i pro firmy (vady materiálu)... a rychlé vyřízení případné reklamace. Děkujeme