• Zboží přišlo špatně zabaleno, vlivem toho přišlo poškozené a znečištěné.

• Žádná , poprvé a nic nedorazilo

• Nabízené zboží nebylo skladem, o této skutečnosti jsem se dozvěděl až třetí den od objednání. Nemám rád e-shopy, které nedokáží zobrazit skutečnou dostupnost zboží, proto byl toto můj první i poslední nákup zde.
  • Trvalo to strašně dlouho na to,že bylo zboží skladem a kdybych se neozvala,nikdo by mi nedal vědět.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Žádná
    • Nekomunikují
    • Zaslali úplně jiné vydání s vyšší částkou a neoznámili mi to
    • Čekala jsem přes měsíc

• Bohužel, ani po týdnu mně knihy nepřišly.

• obchod Vám nesdělí, že zboží, které je skladem, vlastně skladem není
    • musíte si o svoji opožděnou objednávku dotázat, kde je

• Obchod zaplacenou objednávku zrušil, aniž by uvedl důvod zrušení nebo informace o vrácení platby.

Reakce obchodu Knihy&Škola

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

Vždy se zrušením objednávky také posíláme důvod zrušení objednávky, prosím zkontrolujte svoji poštu, zda se e-mail nenachází ve spamu.

V e-mailu jsme Vás informovali, že Vámi objednané tituly si objednalo více zákazníků před Vámi. Momentálně jsme již doprodali a u nakladatele je nedostupný. Nemůžeme Vám zajistit celou objednávku tudíž ji musíme zrušit. Pokud platba byla uhrazena, částku vracíme zpět. Ještě jednou se omlouváme.

Kdyby bylo cokoliv potřeba, tak nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: [email protected]

Děkujeme za pochopení.
    Tým KNIHY ŠKOLA

• Moje objednávku nemam doručenou 14 dní, i když jsem jí měl mít doručenou za 2-3 dny

Pokud máte možnost nenakupovat v tomto e-shopu, tak jí využijte.

Reakce obchodu Knihy&Škola

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.

V e-mailu jsme Vás informovali, že Vámi požadovaný titul si objednalo více zákazníků před Vámi. Momentálně se zboží doplňuje, čekáme na dotisk u nakladatele. Na základě informací z nakladatelství dotisk bude bohužel v polovině října.
    Omlouváme za komplikace. I nás to mrzí.

Děkujeme za pochopení.
    Tým KNIHY ŠKOLA

• pozdní reakce na objednávku

Učebnice byla v době mé objednávky skladem. Obchod mě informoval až po delší době, že produkt nemají skladem. Čas jsem mohla využít hledáním jiného dodavatele. Teď tu učebnici už neseženu nikde.

• Zboží ani po 11 dnech nedorazilo a to bylo vše skladem

Telefon uvedený na stránkách neexistuje.

Aniž by bylo zboží dodáno, už jsme obdrželi faktury s termínem splatnosti. Po reklamaci této faktury nám byla splatnost opravena. Ovšem ani poté zboží nebylo dodáno. Naopak nám bylo oznámeno, že je zboží JIŽ DOPRODÁNO. To nevěděli dřív? Učebnice nutně potřebujeme. Takže za nás velká nespokojenost a objednávat už budeme raději jinde.

Zboží nebylo k dispozici i přesto, že na eshopu tvrdili, že je dostupné.