- zasilka nedorucena
    - eshop nereaguje na mail

V obchodě jsem učinila dvě objednávky a ani jedna nebyla zpracována. Obchod mě nijak nekontaktoval, zboží nedorazilo, ticho po pěšině. Nedoporučuji.

Objednaná kniha nedorazila ani po 10 dnech od objednání.

Spatna komunikace, nereaguji mail ani na telefon. Zbozi bylo dorucena po 11 dnech po objednani a zaplaceni...

• Nedorazilo
    • Žádná komunikace obchodu

Objednal jsem si knihu která byla skladem a do dnešního dne mi nebyla doručena!!! Obchod nereaguje na emaily.

• Zboží nedorazilo a pbchod nereaguje na telefon

Zboží mně zatím nedorazilo, objednal jsem ho 25.9.2019 a ihned jsem ho zaplatil 25.9. jako platbu předem. Dne 1.10. jsem urgoval nějaký termín dodání knihy, ale přišel mi pouze email, že se v nekratší možné době ozvou. Telefony neberou. Dnes je 7.10.2019 a nikdo se zatím neozval. Jeví se mně to jako podvodný eshop a vůbec nikomu nedoporučuji zde nakupovat nějaké zboží. Počkám ještě chvíli a učiním nezbytné kroky, aby jim to jentak neprošlo. Těch 250,-Kč oželím, ale postarám se o to, aby je přišel někdo zkontrolovat.

Bývala jsem s obchodem spokojená, ale nynější objednávku přijal a do dnešního dne nevyřídil

!!!POZOR!!! Jde zrejme o podvodniky, objednavku jsme zadal a zaplatil, web nekomunikuje, mobilni telefon je vypnuty, pevnou linku nikdo nebere a email je zruseny. Ja tak zrejme prisel o castku pres 600 Kc.

• dodána jiná zásilka než objednaná cca po měsíci, od té doby komunikace ukončena, telefonní kontakt nefun guje, maily se vrací ¨jako nedoručitelné

podvodníci, dejte si pozor, rozhodně neplatit dopředu

• Stránka sa javí ako nedôveryhodná, žiadna komunikácia.

Knihy mi došli po dlhšej dobe v poriadku. Na negatívnom hodnotení trvám. Seriózny eshop upozorní na dlhšie dodacie lehoty ak má na to dôvody, ale nefunkčná komunikácia nie je ospravedlniteľná. Zdá sa, že knihy došli iba tým, ktorí sa o to aktívne zaujímali.

• Nebylo možné se dovolat !

Zboží jsem objednala před 14 dny, zatím jsem objednávku neobdržela a ani na e-maily nebylo odpovězeno..nevím, co si o tom myslet.. doufám, ze jen nějaký sotek.. věřím, ze příští nákup bude bez problému a obchod bude reagovat ..JV

• zboží mi nedošlo, žádná reakce na email ani na telefony!!!!!

Po objednávce jsem provedla ihned úhradu a doteď se mi nikdo neozval a zboží nepřišlo. Žádná reakce ani po mailu se žádostí o info jak na tom moje objednávka je

• špatně balené , volné v kartónu ,pokrčená titulní strana + několik dalších stránek

Objednala jsem si 2 knihy, doručení poštou, placení po převzetí. Po rozbalení zásilky byla přítomna kniha s fakturou úplně pro jinou osobu. S obchodem se nelze žádným způsobem spojit, zaplatila jsem a knihy nemám!!! Zkontaktovala jsem se i s paní, které byla kniha zaslána, s domněnkou, že bude mít nejspíše mé knihy, ale bohužel, došla ji také. Pozor možná se jedná o podvod!!! Budu muset řešit jinou cestou!!

• 16.2. som si objednala knihu. V ten istý deň bola objednávka spracovaná. Asi o dva týždne mi prišiel mail, že ako som spokojná a či by som tento obchod knihyprotebe.cz odporučila známym. Dala som vám odvtedy dlhý čas a až teraz píšem recenziu. Nie neodporučila by som vás známym, keďže z Číny mi dokážu dôjsť veci do dvoch týždňov.

Kniha zaplacená a nedoručená, obchod nekomunikuje, není schopen se nijak vyjádřit

Reakce obchodu knihyprotebe.cz

Vážený zákazníku,
    Kniha Vám byla dne 10.3. řádně doručena.
    knihyprotebe.cz

• Objednala jsem knihy, ale přišlo mi pouze potvrzení objednávky. Zboží nedorazilo a firma mi neodpověděla ani na dotaz, v jakém stavu je objednávka

Reakce obchodu knihyprotebe.cz

Vážený zákazníku,
    Naše společnost měla začátkem
    roku technický problém a za ten se všem zákazníkům omlouváme.
    Vaši knihu Vám určitě doručíme .
    knihyprotebe.cz