• Nepříjemná obsluha

• Zboží ani po 14 dnech nemám. Přitom bylo uvedeno, že je skladem.
    • Špatná komunikace. Nereagovali na mé e-maily.
    • Uvedený telefon na e-shopu nefunguje, téměř vždy se ozve automat. Asi z 10 hovorů jsem se dovolala jen jednou. Paní tvrdila, že objednávka je v pořádku a že ji teprve budou posílat...po 14 dnech?

Mrzí mě to, ale už si z tohoto e-shopu nic neobjednám.

• široká a přehledná nabídka, rychlé vyřízení objednávky
    • špatná (resp. žádná) navigace v obchodním komplexu a od metra, nevýrazné a snadno přehlédnutelné označení obchodu, telefonická konzultace není možná
    • po upozornění na nedostatky slečna ve výdejně jen pokrčila rameny...

• Zboží nebylo doručeno a ani nikdo nereagoval na e-mailový dotaz

• nulová komunikace
    • člověk si objedná zboží a tím to končí

• ačkoliv na internetu bylao uvedeno, že zboží mají na skladě, bylo mi po objednávce asi za 3 dny sděleno, že zboží není

Byla jsem zklamaná a tento internetový obchod nedoporučuji stalo se mi to poprvé

• Absolutní nezájem o zákazníka.
    • Přišel pouze automatický email o přijmutí objednávky.
    • Psal jsem jim email po týdnu, když mi zboží nebylo doručeno. Odpověď žádná.
    • Prostě naprostá ignorace.

Z tohoto obchodu si jistě nikdy nic neobjednám. Obchod nemá vůbec snahu vyjít vstříc zákazníkovi. Komunikace žádná. Prostě nikdy víc. Ještě, že jsem neplatil předem.

• slevy oproti kamenným knihkupectvím
    • ochotná prodavačka
    • jen výdejna, malá špeluňka bez značek, od metra se nedá najít
    • není to knihkupectví, jak je na internetu inzerováno

• Dlouhá čekací doba

Bohužel stále objednávka není vyřízena, již čekám více než 10 dní. Obchod pouze poslal informací,že objednávku kompletuje, poté již bez další informace ohledně stavu objednávky.

• levnější zboží
    • špatná telefonická komunikace ,dlouhá dodací doba od objednaní

Špatná komunikace přes telefon 12-18 h ,záznamník. BD Bohemian rapsody objenáno , a přidáno do košíku. Slíbili dodání do 8.3 kdy ho měli a dodáno po 13 dnech. Zděleno ,že ho nemají pro vysoký zájem.

Pani prodavacka na me divne koukala, nepozdravila a jen na me tupe zirala jako kdybych byl jeji jediny zakaznik ten tyden.

• Zadna reakce na objednavku a to uz je 14 dnu a na telefonu , ktery je od 12-18.hod to tam taky nikdo nebere !!!!

Zadna komunikace s obchodem !!! Objednana kniha je uz 14 dni a ani omluva ....

• obchod nebyl schopen v přijatelné lhůtě objednávku realizovat

• špatné označení zboží, namísto Čj jsem obdržela Aj verzi, obsluha nereagovala a po shlédnutí jejich web stránek jen dodali, že to opraví

Bohužel až doma jsem zjistila, že na bílém obalu knihy je otisknutý velký mužský špinavý palec.Knihu dát jako dárek tedy nemohu.

• ještě se neozvali a když jsem prijel osobne tak bylo zavrino otvirali az v 10.hod.tak musim znovu

• nízké ceny
    • V době nákupu byla dle webu kniha skladem, ale ani po týdnu čekání nepřišla výzva k vyzvednutí. Na uvedeném tel. č. mi bylo sděleno, že kniha byla skladem, ale že ji kamsi přeskladňovali či co a že mám ještě několik dnů vydržet - nedokázali však říci, jak dlouho.

Nedoporučuji - uvádět u zboží "skladem" bez jakékoli další poznámky o době dodání a neozvat se ani po týdnu v dnešní době a v konkurenci ostatních e-knihkupectví na mě nepůsobí seriózně.

• Objednala jsem knihu i zaplatila hned co bylo zveřejněné že je dostupná, po týdnu jsem se e-mailem ptala jak to vypadá s doručením a za dva dny odpověď že zboží již není skladem a předpoklad naskladnění v řádech měsíců.. peníze přišly zpět na mou žádost ale nelíbí se mi přístup prodejce

• Účtují si storno za nevyzvednutí objednávky.

Přišla mi jiná kniha,než kterou jsem objednávala.