26. 9. jsem objednal knihu, která byla údajně skladem. 30. 9 jsem se e-mailem dotázal, kdy zhruba mohu její dodání očekávat. 2. 10. přišla odpověď, že ještě toho dne bude v obchodě k vyzvednutí. 7. 10. jsem si šel knihu vyzvednout a bylo mi řečeno, že ještě nedorazila a mám vyčkat na e-mail. Dnes je 12. 10. a stále jsem žádný e-mail o doručení neobdržel. Knihu jsem se mezitím již koupil v jiném obchodě.

• Nebylo dodáno v lhůtě, které bylo slíbené, na tel. číslo, které je uveden v objednávce a na stránkách e-shopu nikdo nereaguje.

• Levnější ceny
    • Špatná komunikace
    • Nepřiměřeně dlouhá dodací lhůta

Ani po 10 dnech od objednání nebyli schopni dodat knihu. Objednávku jsem zrušil a u Dobrovského jsem knihu dostal do 1 hodiny po objednání.

• Zboží "skladem" rozhodně nečekejte druhý den :-(

• na urgence zasílají výmluvy

Poslali mi jinou knihu než jsem chtěla slíbili že to ihned napraví a zatím se tak bohužel nestalo

Měla jsem objadnány 2 knihy a zatím mě nikdo neinformoval o stavu objednávky 2 .knihy.
    Je to škoda, jinak vše pefektní.
    Bohužel jsem to nestihla jako dárek dceři.

Obchod naprosto nekomunikuje. Nabizi moznost prodlouzeni vyvednuti - pokud se vsak snazite zavolat, volane cidlo neni tyden dostupne, odpoved na email jsme dostali az po velmi rozcilene urgenci.

• Nejnižší cena za knihu, kterou jsem chtěla

Kniha nebyla vůbec zabalena. Předpokládám, že do výdejního místa byla doručena - takže putovala bez ochranného obalu, netuším odkud. Myslím, že by mohlo knihkupectví na tuto skutečnost upozornit. Mě osobně nezabalená kniha dost vadí, takže příště nakupuji jinde.

potřebovala jsem prodloužit termín pro vyzvednutí knihy. jediný telefon je dlouhodobě nedostupný, již jsem je na tuto skutěčnost upozornila minule, napsala jsem jim emailem žádost o prodloudloužení a bez reakce. je to škoda

• Není možné se do e-shopu nikomu dovolat, nereaguji na mail.

• po 10-ti dnech stále žádná zpráva a ni nedodáno již zaplacené zboží

Po tydnu mi bylo napsano ze na zbozi musim počkat na naskladneni ačkoliv bylo zboži vedeno jako skladem ihned k doruceni. Rozhodne nedoporucuji

• Ač jsem psala do poznámky k objednávce, že si přeji zboží bez vad, škrábanců, bylo určeno jako dárek, zboží vykazovalo škrábance na přední straně a obouchaný roh.

zkušenost zatím žádná, zboží nedorazilo

Zboží jsem objednal , zaplatil a a nic jsem neobdržel .Po e-mailovém dotazu mi bylo sděleno , že zboží je vyprodáno. Žádal jsem vrácení peněz , zatím bez odezvy .

• Pomalá odezva, musel jsem se ozvat, aby mi knihy poslali

Rozhodně nedoporučuji, objednal jsem si penál jágr který měli skladem v počtu 6 kusu. Dva dny se nic nedělo tak jsem napsal jak to je s mou objednávkou, ten sami den večer mi přišel e-mail že tolik penálu nemaji prý pouze 1 kus a bez jakékoliv dohody objednávku zrušili aniž by se domluvili se mnou jestli nechci alespoň ten jeden kus

Zboží měli mít skladem, ale az za 4dny mi sdelili, že o objednávku ruší a vrací peníze.

• Levný
    • Dlouhé čekání, poškozená kniha, nemožnost vyměnit za jinou,byl pouze jeden kus.....

...ale jinak dobrý.... Nejsou zas tak špatný :-)