• Doručení domů
    • I přes Gold účet, vysoká cena výrobků . V lékárnách nižší ceny.

Vážená zákaznice,

Klub zdraví Wavita své zákazníky odměňuje věrnostní slevou až 8 % na každý (i zlevněný) produkt. U Vašeho nákupu jste pak navíc mohla uplatnit slevu 3+1 produkt zdarma v rámci aktuální akce.

K nákupu jsme Vám taky přidali další produkt v hodnotě 299 Kč zdarma.

Na Klubu zdraví Wavita nakoupíte vždy výhodně. :-)

Elen z Klubu zdraví Wavita

Nevýhodu obchodu spatřuji v cenových rozdílech. Dne 16.1.2024 jsem stejné zboží nakoupila za cenu 933.26 Kč a dne 21.3. 2024 jsem stejné zboží nakoupila za 1129.36 Kč s 20% narozeninovou slevou. To není 2% inflace.

Vážená zákaznice,

velmi nás těší, že se Vám líbila naše lednová akce sleva 22 % na žlutou řadu - produkty Walmark.

Opět chystáme velmi zajímavé akce. Věříme, že si na Klubu zdraví Wavita vždy vyberete.

S pozdravem a přáním pěkného zdraví

neschopný operátor

Vážený zákazníku,

ačkoliv ve svém hodnocení neuvádíte důvod své nespokojenosti, v telefonickém hovoru jste nás informoval o problému s převzetím zásilky, který souvisí s Vámi zvolným dopravcem. Situaci jsme společně vyřešili domluvou, že původní zásilku si bez nákladů nepřeberete a vrátí se nám zpátky. Vytvořili jsme novou objednávku a zvolili jiný způsob doručení. Nová zásilka je již připravena k převzetí. V případě dalších komplikací nás neváhejte kontaktovat. Vždy Vám rádi a ochotně pomůžeme.

Elen z Klubu zdraví Wavita

• prodejce nedokázal zaslat fakturu k úhradě. Nedoporučuji. Mají předražené zboží které seženu i beze slev v rámci členství v jiném eshopu a mám ho do druhého dne. Nikdy více

Vážená zákaznice,

na našem e-shopu nakupujete již řadu let. Předpokládáme, že jste s nákupy byla vždy spokojená.

U poslední objednávky jste zvolila způsob platby převodem. Podklady pro platbu převodem jsme Vám dle Vašeho požadavku zaslali na dva různé e-maily. Jak jsme Vás informovali telefonicky i e-mailem, fakturu obdržíte po zaplacení objednávky. Pokud požadujete fakturu před obdržením balíčku, doporučili jsme Vám platbu dobírkou.

Veškeré podrobnosti nejen o objednávkách a možnostech platby jsou taktéž popsány v našich OBCHODNÍCH PODMÍNKÁCH (více zde > https://www.klubzdravi.cz/content-pages/vseobecne-obchodni-podminky-(2)).

Věříme, že se jedná pouze o nedorozumění.

Elen z Klubu zdraví Wavita

• Zdravím ,dcera mi našla a koupila Proenzi intensive v balení 180 tablet za stejnou cenu jakou jsem platila u vás za 120tablet a ten den nákupu s 20 procentní slevou. Tak ,že vlastně výhoda žádná.

Pro ostatní kupující na Wavita obchodě nedoporučuji kupovat ,najdete ho v jiných obchodech či lékárně levněji.

Vážená zákaznice,

Proenzi Intensive balení 120 + 60 tablet je limitovaná edice, která je zvýhodněná jak cenou, tak počtem tablet. Proto jsou všechna limitovaná balení produktů velmi žádaná.

Zatímco lékárny obvykle nabízejí slevy na jednotlivé produkty, Klub zdraví Wavita své zákazníky odměňuje věrnostní slevou až 8 % na každý (i zlevněný) produkt. U Vašeho nákupu jsme pak navíc uplatnili slevu 20 % na celý nákup v rámci aktuální akce.

Na Klubu zdraví Wavita nakoupíte vždy výhodně. :-)

Elen z Klubu zdraví Wavita

čast vitaminů, a to byly maxi balení, má krátké datum minimalni spotřeby, na což prodejce neupozornil

Vážená zákaznice,

Spektrum Gummy LONGEVITY limitovaná edice 2023 90 + 30 tablet nyní prodáváme se slevou 40 % právě z důvodu expirace. Datum expirace 31. 5. 2024 je uveden na webových stránkách.

Doporučené dávkování je 1 - 2 tablety denně. Věříme, že Spektrum Gummy LONGEVITY spotřebujete před koncem expirace.

Dlouhá doba doručení
    Krátká doba expirace(Cetebe Vitamin C 500mg 90 tbl .Bohužel zakoupeno 2x,bere se 1tbl.denně) do 31.5.2024.Není možno do doby spotřeby využívat!

Vážená zákaznice,

náš oblíbený produkt Cetebe Vitamin C 500 mg s postupným uvolňováním limitovaná edice 2023 nyní prodáváme se slevou 50 % právě z důvodu expirace. Datum expirace 31. 5. 2024 je uveden na webových stránkách.

Věříme, že se svými blízkými Cetebe Vitamic C 500 mg spotřebujete před koncem expirace.

Elen z Klubu zdraví Wavita

• Yboží přijde kvalitní, vše přesně podle objednávky

• Vysoké ceny....

Vážený zákazníku,

abychom mohli zákazníkům nadále poskytovat produkty ve kvalitě, na kterou jsou zvyklí, musíme se přizpůsobit aktuální situaci. Vaši věrnost odměňujeme speciálními slevami a dárky k nákupu zdarma.

nejsem spokojen.

Vážená zákaznice,

mrzí nás, že jste na zásilku musela čekat déle než obvykle. Jak jsem Vás již informovala v telefonickém hovoru, tato delší doručovací lhůta je z důvodu probíhající inventury.

Omlouváme se za komplikace a věříme, že nám zachováte svou přízeň.

Elen z Klubu zdraví Wavita

Zboží jsem zaplatil, ale dosud jsem nic nedostal.

Vážený zákazníku,

v telefonickém hovoru jsem si ověřila, že Vám byla zásilka již v pořádku doručená. Omlouváme se za komplikace, které vznikly na straně dopravce. Věříme, že nám zachováte svou přízeň.

Elen z Klubu zdraví Wavita

Obchod objednané zboží zatím nedoručil a pouze se vymlouvá, prý mám udělat objednávku znovu, zvolit jinou dopravu a znovu zaplatit a až se jim vrátí původní objednávka, tak mi vrátí peníze.

Vážený zákazníku,

omlouváme se Vám za komplikace. Jak jsem Vás informovala v telefonickém hovoru, Vaši zásilku jsme předali dopravci. Dopravce jsme kontaktovali s dotazem, kdy Vám bude zásilku doručovat. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás informovat.

Jak mám asi hodnotit ,kdyš je dnes 16.10 a já objednávku ještě nemám

Vážený zákazníku,

bohužel dopravce nám Vaši zásilku vrátil. Jak jsme Vás již informovali, balíček Vám budeme doručovat znovu.

Omlouváme se za komplikace. Věříme, že nám zachováte přízeň.

Elen z Klubu zdraví Wavita

• Žádná výhoda, zboží ještě nemám
    • Objednané zboží někde putuje po ČR

Zatím negativní postoj.

Vážený zákazníku,

mrzí nás, že na zásilku čekáte déle než obvykle. Jak jsme Vás již informovali v sms, bohužel u nás došlo k technické chybě. Za komplikace se Vám omlouváme.

• Rychlé vyřízení
    • Ceny nic moc, slevy malé. Čekal jsem dopravu zdarma jako u lékáren.

Reakce obchodu Klub zdraví Wavita

registrací u nás získáváte poštovné zdarma již u objednávky nad 690,-Kč. Slevy stále obměňujeme a snažíme se klientovi vždy nabídnout to nejlepší.

Děkujeme za názor k nákupu.

S pozdravem Kateřina z Klubu zdraví

• naspolehlivost

bylo přslieno něco jiného,než bylo následné realizováno např,dárekkterý do dnešního dne nebyl doručen ač byla menažerka fy.informována a ani slova omluvy či vysvětlení,

Vážený zákazníku,

jak jsem Vás již informovala v telefonickém hovoru, v poslední objednávce jste namísto dárku čerpal věrnostní slevu. Produkt zdarma obdržíte k dalšímu nákupu.

• doprava vázne

Vážená zákaznice,

mrzí nás, že jste na zásilku musela čekat déle než obvykle. U příští objednávky můžeme zvolit jinou přepravní společnost, kterou máte ověřenou.

Elen z Klubu zdraví Wavita

• Nefungoval zaslaný voucher, KzW bez odpovědi.

Vážený zákazníku,

slevu určenou speciálně pro Vás jste si v objednávce uplatnil.

Pokud máte další dotazy, prosím, kontaktujte nás v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin na naší bezplatné zákaznické lince 800 141 141.

Elen z Klubu zdraví Wavita

• Změna designu stránek nepřispéla k přehlednosti a pohodlí nákupu

Vážený zákazníku,

naše stránky neustále zdokonalujeme. S dotazy Vám rádi poradíme na naší bezplatné telefonní lince 800 141 141.

S pozdravem a přáním pěkného dne Elen z Klubu zdraví Wavita

Zboží s velmi krátkou spotřebujte do

Vážená zákaznice,

expirace produktů z Vaší objednávky jsem ověřila. U všech produktů, které jste si zakoupila, byla standardně dlouhá expirace.

Jako dárek jste od nás zdarma obdržela měsíční balení produktu, jehož spotřební lhůta vyprší až za 7 měsíců.

Věříme, že svůj dárek stihnete spotřebovat.