• Nabídka neodpovídá skutečnosti

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Vámi objednané zboží bohužel nebylo skladem, ale tato skutečnost byla u daného produktu uvedena.

• za mě žádné
    • uvadí zboží skladem ikdyž skladem není

tyden jsem cekala na granule a az na moje upozorneni kdy bylik prijde mi bylo sdeleno ze nejsou skladem i kdyz na eshopu skladem byly kdybych je nekontaktovala tak by mi ani nikdo nedal vedet

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme za recenzi, pokud se tak stalo, tak se za to omlouváme. Poslední kus Vámi vybraného zboží jsme odeslali zákazníkovi před Vámi, takže jsme jej museli obratem objednat. U dodavatele však došlo k malému pozdržení. Tímto se ještě jednou omlouváme.

Váš tým 7psu.cz.

Granule Taste of the Wild jsou úplně jiné než jsme byli zvyklí kupovat a pes to nechce ani žrát!!

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

receptura Taste of the Wild se nezměnila. Jediné co se změnilo je velikost balení z 13,6 kg na 13 kg, a to z legislativních důvodů.

Tým 7psu.cz.

• Zadne.
    • Neprofesionalita, klamani spotrebitele, podvodne jednani.

Objednala jsem zbozi v urcite castce avizovane na webu a ihned ho zaplatila pres online platbu. Druhy den jsem byla obchodem kontaktovana,ze cena zbozi se zvysila,ze pouze zapomneli u zbozi upravit cenu a jestli chci tedy rozdil 200 Kc doplatit, nebo objednavku zrusit. Objednavku jsem zrusila a penize mi mely byt zaslany zpet. Do dnesniho dne jsem je neobdrzela a ani se mi s e-shopem nepodarilo spojit! Za adekvatni bych povazovala zaslani objednaneho a !uhrazeneho! zbozi v puvodne povazovane sume (uprimne mi muze byt jedno pochybeni obchodu,kdy na webu neaktualizovali ceny). Ze tento postup pro obchod neni samozrejmost je jedna vec, ale ze si dovi nevratit OBRATEM zaplacenou sumu je naprosta nehoraznost! Obchod rozhodne nedoporucuji!!!

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme za Vaši recenzi. V tomto případě došlo k pozdržení platby z důvodu chybně zadaného číšla účtu, za což se velice omlouváme. Ihned po kontaktování jsme částku zasílali znova, včetně dárku a omluvy.

Zdraví tým 7psu.cz.

• Neshledala jsem žádné.
    • Obchod nekomunikuje v případě že spravné zboží není skladem a klidně vám pošlou něco jiného,můj případ,a při reklamaci jen samé výmluvný.

Obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme Vám i za tuto recenzi.
    Podařilo se nám udělat chybu ve vyřízení objednávky a omylem Vám bylo zasláno jiné zboží. Jednalo se o selhání lidského faktoru při zasílání zboží, za což se hluboce omlouváme. Jako kompenzaci jsme zákaznici poskytli slevu na dané zboží v hodnotě 150,- Kč, zaslali písemnou omluvu a přidali k ní 800 g masovou konzervu pro psa, sušenou kost a hračku. Nejsme bohužel bezchybní, ale z každé chyby se snažíme poučit a zlepšit.

Tým klec-pro-psa.cz

• doprava zdarma

neodeslání zboží a nesmyslné výmluvy o poškození zásilky dopravcem, proč nedošlo.

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Námi nabízené zboží je ve většině případů skladem a odesíláme je do druhého dne, nemáme důvod odeslání zdržovat. Bohužel prakticky neustále řešíme potíže s doručováním zboží dopravce, kdy řidiči ignorují povinnost kontaktovat zákazníka před doručením, nebo nám zboží v některé fázi dopravy poškodí, zůstane na depu, nebo dokonce odcestuje na Slovensko. Děkujeme nicméně za Váš podnět, připravíme pro naše zákazníky průvodce (článek) naším "skladem poničených zásilek", aby nevycházeli pouze z informací dopravce (řidiče)..
    Vámi objednané zboží Vám bylo nicméně odesláno obratem v náhradě po Vaší urgenci.

• Byla to nejlevnější nabidka
    • Skoro 0 komunikace, zbozi objednano penize odeslány, ale klec zatim nedorazila

Na strankach neni psana zadna dovolena nb tak takze jsem cekala ze zbozi dorazi do tydne, ale 10dni pryc a klec nikde :(

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vámi objednané zboží nebylo v tu chvíli v České republice skladem ani u dodavatele. Náš obchod na tento fakt upozorňoval. Pokusíme se tyto informace u zboží více zdůraznit, aby byly viditelnější.

Po objenání zboží obchod sdělil,že požadovaný produkt se již nevyrábí.
    Následně obchod nabídl naprosto stejný
    produkt,ale cena byla více než dvjnásobná.