• Ceny produktů
    • Vstřícný přístup

Doporučují kvůli výše uvedenému

• Nabídka neodpovídá skutečnosti

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Vámi objednané zboží bohužel nebylo skladem, ale tato skutečnost byla u daného produktu uvedena.

• Vše pod jednou střechou

Vše v pohodě.

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

to jsme rádi. Děkujeme za recenzi! :-)

• Rychlé odeslání, výhodné ceny,skvělá komunikace.

Doporučuji tento obchod,široký výběr zboží.rychlé doručení

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Dobrý den, velice děkujeme za nákup a kladnou recenzi. :-)

• za mě žádné
    • uvadí zboží skladem ikdyž skladem není

tyden jsem cekala na granule a az na moje upozorneni kdy bylik prijde mi bylo sdeleno ze nejsou skladem i kdyz na eshopu skladem byly kdybych je nekontaktovala tak by mi ani nikdo nedal vedet

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme za recenzi, pokud se tak stalo, tak se za to omlouváme. Poslední kus Vámi vybraného zboží jsme odeslali zákazníkovi před Vámi, takže jsme jej museli obratem objednat. U dodavatele však došlo k malému pozdržení. Tímto se ještě jednou omlouváme.

Váš tým 7psu.cz.

Granule Taste of the Wild jsou úplně jiné než jsme byli zvyklí kupovat a pes to nechce ani žrát!!

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

receptura Taste of the Wild se nezměnila. Jediné co se změnilo je velikost balení z 13,6 kg na 13 kg, a to z legislativních důvodů.

Tým 7psu.cz.

• Cena granulí a rychlost dodání.
    • Když jsem si přidala pár druhů granulí do oblíbených pro porovnání, nemohla jsem potom kategorie oblíbené najít.

Přes počáteční problém se stránkami jsem spokojená.

• rychlé dodání zboží, cena

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Děkujeme za pozitivní recenzi! :-)

Váš tým klec-pro-psa.cz.

• Rychlost, servis, cena, zájem o zákazníka.

Maximální spokojenost. Přehlednost na stránkách, hned druhý den telefonický kontakt pro možné doplnění, nebo úpravu objednávky. Nikde jinde se mi to zatím nestalo. Opravdový zájem o spokojenost zákazníka. Všem doporučuji!!!!

Děkujeme za recenzi! :-)

• musela jsem urgovat objednávku telefonicky, trošku se na ni "pozapomnělo". Po té však vše fungovalo perfektně.

Zboží kvalitní, odpovídalo mým představám. Pro štěně je klec bezpečná a i v interiéru působí vzdušně a nerušivě. Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme Vám za recenzi. V tomto případě se omlouváme za malé zpoždění. Udělali jsme pár opatření aby se to již neopakovalo.

Váš tým klec-pro-psa.cz. :-)

• konzerva zdrarma

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

Marie, děkujeme Vám za recenzi! :-)

Váš tým klec-pro-psa.cz.

• nemá

výborný

Děkujeme!

Tým klec-pro-psa.cz

Super, zboží dorazilo obratem. Jsem naprosto spokojená.

Děkujeme za recenzi!

Váš tým klec-pro-psa.cz :-)

• Dobrá cena,rychlost dodání

Včele doporučuji

Děkujeme za recenzi! :-)

vše OK

Děkujeme! :-)

Váš tým klec-pro-psa.cz

• Zadne.
    • Neprofesionalita, klamani spotrebitele, podvodne jednani.

Objednala jsem zbozi v urcite castce avizovane na webu a ihned ho zaplatila pres online platbu. Druhy den jsem byla obchodem kontaktovana,ze cena zbozi se zvysila,ze pouze zapomneli u zbozi upravit cenu a jestli chci tedy rozdil 200 Kc doplatit, nebo objednavku zrusit. Objednavku jsem zrusila a penize mi mely byt zaslany zpet. Do dnesniho dne jsem je neobdrzela a ani se mi s e-shopem nepodarilo spojit! Za adekvatni bych povazovala zaslani objednaneho a !uhrazeneho! zbozi v puvodne povazovane sume (uprimne mi muze byt jedno pochybeni obchodu,kdy na webu neaktualizovali ceny). Ze tento postup pro obchod neni samozrejmost je jedna vec, ale ze si dovi nevratit OBRATEM zaplacenou sumu je naprosta nehoraznost! Obchod rozhodne nedoporucuji!!!

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme za Vaši recenzi. V tomto případě došlo k pozdržení platby z důvodu chybně zadaného číšla účtu, za což se velice omlouváme. Ihned po kontaktování jsme částku zasílali znova, včetně dárku a omluvy.

Zdraví tým 7psu.cz.

• Neshledala jsem žádné.
    • Obchod nekomunikuje v případě že spravné zboží není skladem a klidně vám pošlou něco jiného,můj případ,a při reklamaci jen samé výmluvný.

Obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Klec-pro-psa.cz

děkujeme Vám i za tuto recenzi.
    Podařilo se nám udělat chybu ve vyřízení objednávky a omylem Vám bylo zasláno jiné zboží. Jednalo se o selhání lidského faktoru při zasílání zboží, za což se hluboce omlouváme. Jako kompenzaci jsme zákaznici poskytli slevu na dané zboží v hodnotě 150,- Kč, zaslali písemnou omluvu a přidali k ní 800 g masovou konzervu pro psa, sušenou kost a hračku. Nejsme bohužel bezchybní, ale z každé chyby se snažíme poučit a zlepšit.

• super cena a rychlost

• Rychlost, cena