• 22. srpna jsem byla obchodem upozorněna, že mají celozávodní dovolenou do 31. srpna. Od té doby se obchod neozval.

• rychlost dodání zboží
    • naprosto nedostatečně zabalené zboží !!!

Zboží dorazilo v kartonu, ve kterém byly totálně poházené desky. Vzhledem k tomu, že to byl stůl, byl jsem nucen obsah s řidičem rozdělat a podívat se na zboží v jakém bylo stavu. Kupodivu desky nebyly rozbité. Absolutně nechápu, jak může toto zboží takhle někdo zabalit. To už dodavatel klesl na takové dno, že nebyl schopen pořádně zabalit zákazníkovi zboží?? A navíc ještě při takovém rozměru. Katastrofa , co se týče zabalení zboží. Řidič nemůže nést vinu, poněvadž sám řekl že to je strašný jak je to zabalený. Takže obchod co se týče rychlosti a komunikace s paní xy v pohodě. Zbytek raději osobní vyzvednutí , poněvadž se některým kupujícím může stát to, co mě.

• nemohu hodnotit, zboží ještě nedošlo

• To budu moci posoudit až zboží dorazí.

Nedodržení dodací lhůty ...

• Za 16 dní nejsou schopni doručit objednané zboží

• zboží nemám. stále čekám

• Zaplatila jsem, obchod nereaguje, nepotvrdili platbu.....

Objednávka nedorazila ,trvá to 30 dní

• V obchodu mají dostupnost zboží "Skladem - expedujeme do 48 hodin". Po automatickém potvrzení objednávky e-mailem se 10 dní nic nedělo. Po telefonátu jsem se dozvěděl, že zboží je vyprodané a bude za týden. Ten ještě neuplynul takže nevím co bude dál.

• zboží nebylo doručeno v dohodnutém termínu

• Zboží skladem zasílají obratem
    • Neodpovídají na mail
    • Problémy s reklamací
    • Nabízené zboží je nekvalitní

Stůl přišel poškozen a bez návodu k montáži, (ne)kvalita výrobku typicky polská. Reklamováno (telefonicky, na mail firma prakticky neodpovídá), zaslané díly přišly poškozené obdobným způsobem, návod nemám dodnes. Následně stůl stáhla firma z nabídky. Poškozené díly tedy nechám opravit truhlářem a za sebe obchod rozhodně nedoporučuji.

• Nekomunikují

Zboží bylo na stránkách uvedeno jako "skladem", přesto obchod po objednávce napsal, že zboží již skladem není a nebude.

• Neobtěžují se žádnou komunikací.!

28.2. jsem objednala a obratem zaplatila PC stůl, u kterého byla uvedena dostupnost 1-2 týdny. Dne 16.3. ho stále ještě nemám a na můj dotaz, jak to vypadá s objednávkou ani nikdo nereaguje. Je mi líto, ale spokojená opravdu nejsem. komunikace obchodu nulová, navíc uváděné klamné informace, na stůl spěchám a pokud bych věděla, že do 14 dnů nebudu mít doma, rozhodně bych neobjednávala a koupila jinde..

Postel, kterou jsem si objednala, prisla ve velmi špatném stavu, rekla bych, ze uz byla pouzita... Barva ostipana, vyryte ryhy ve dreve, rozsypany spojovaci material (pytlik byl jiz roztrzeny)... Tento e-shop zbozi pouze preprodava, alespon v pripade teto postele. Nicmene si myslim, ze nese zodpovědnost za to, co k zakaznikovi dorazi. A tohle je opravdu prusvih, co dorazilo. Dnes jsou to skoro 2 tydny, co mam nepouzitelnou postel doma a cekam, jak cela zalezitost dopadne. Bohuzel prodejce nereaguje pruzne na emaily, takze jsem z cele teto situace dost rozladena.

zboží jsem objednal 10.12. Dnes je 21.12. a je snad na cestě. Ale nemám ho. Jsem znechucen.

• slevové akce
    • dlouhé dodací lhůty a špatná komunikace

dobré ceny
    objednávka v pořádku
    dodání zboží na nule, i po 5 týdnech nemám objednané zboží
    nedoporučila
    špatná zkušenost

• Vůbec nekomunikují se zákazníky pokud se něco zdrží

Objednala jsem věci které byly skladem a u nich napsáno že budou edoručeny do 48 hodin. Ale skutek utekl a nic po týdnu se nikdo neozýval po telefonu mě bylo sděleno že do dvou dnů určitě nábytek přijde. Ale nic . Znovu telefon jako proč tu nábytek není aa že už byl odeslán a zítra určitě. No nábytek přišel ale né celá zásilka.Znovu telefon.... udělejte si názor sami po tomhle já už u nich objednávat nic nebudu a doufám že mi zbytek objednávky dojde

Zbozi jsem stale nedostala. I kdyz je chyba na strane vyrobce tak obchod nebyl schopen me sam od sebe kontaktovat.