• slibují a nedodají, mají něco skladem a není tomu tak

Nekupujte, 14 dnů jsem čekala na reakci na objednávku, zavěsili mi telefon a pak mi napsali jen sms, že zboží nemají. Co je toto za chování ...

• Komunikace, i přes e-mailovou urgenci bez odpovědi.

I přesto že v době nákupu bylo zboží označeno jako SKLADEM, nebyla to pravda. Než obchod sám stornoval objednávku trvalo to 1,5 měsíce

• Žádné
    • (Ne)komunikace

Podle webu mělo být zboží skladem, po několika dnech od objednání přišel e-mail, že je momentálně vyprodáno. Na dotaz kdy bude naskladněno nepřišla žádná odpověď, proto tento obchod absolutně nedoporučuji.

• Špatná komunikace a informovanost mezi výrobcem-dodavatelem, obchodem a zákazníkem.

Jsem zklamaná.

• nevím o žádných
    • V potvrzení objednávky není uveden variabilní symbol pro platbu, zásilku jsem očekával prostřednictvím České pošty, přišla DPD.

V potvrzení objednávky není uveden variabilní symbol pro platbu. Obchod sice po první urgenci nakonec na moji zprávu s dotazem zareagoval a dokonce pak poslali i nějakou doplňující zprávu o tom, že zboží odesílají DPD (očekával jsem Českou poštu), nicméně neuvedli žádné referenční číslo, takže jsem nemohl nejen zásilku sledovat, ale ani se případně s dopravcem dohodnout na nějaké době doručení. Což mě roztrpčilo a proto obchod nedoporučuji. Nicméně svých závazků dostál, takže není to proto, že by se jednalo o nepoctivého obchodníka, ale spíš proto, že nabízené služby jsou mírně řečeno nedostačující.