S obchodem jsem spokojena. Zboží jsem obdržela v pořádku.

Skvělá komunikace s obchodem! Zboží bylo doručeno velmi rychle a v pořádku!

• Rychlost, cena

• rychlost vyřízení objednávky
    • informace o stavu objednávky

• rychlost doručení

Kidscompany.cz

• Předmět, který jsem objednávala měl výrazně lepší cenu než u jiných obchodů
    • Objednala jsem 29.12. - Je 9.1. a balíček stále nepřišel. Volala jsem na prodejnu a řekli mi, že mají omezený provoz, a informaci mají na stránkách, ale já ji nikde neviděla
    • Horší komunikace - obchody běžné zasílají zprávy, zda je balíček zabalen, na cestě, apod.

Má zkušenost s obchodem obecně není nejlepší. Četla jsem si recenze a nebyly vždy pozitivní, ale rozhodla jsem trochu zariskovat kvůli lepší ceně. Jsem ale spíše nespokojená, takže příště si raději připlatím.

Reakce obchodu kidscompany.cz

Dobrý den, rádi bychom se chtěli vyjádřit k hodnocení, co jste nám napsala.

Ano, máte pravdu, objednala jste si zboží 29.19.2022 v ca. 16hod a obdržela jste zboží 9.10.2023 . Tedy mezi svátky a ještě v době dovolené i inventury.
    Měli jsme od 23.12.2022 do 2.01.2023 zavřeno a od 3.01.2023 do 8.01.2023 byla inventura.
    Tyto informace jsme měli na třech místech v e-shopu.
    Když jste vložila zboží do košíku, bylo oznámení červeně napsáno v horní části, dále info bylo v dolní části na stránkách, které se stále opakovalo, i když jste přepínala stránky a poslední místo byl náš banner s odkazem na info.
    Bohužel zákazník musí číst a zajímat se, zda e-shop přes svátky funguje . Většina e-schopů mají omezený provoz každý rok o svátcích.
    Když jste psala hodnocení, věděla jste v tento moment, že Vaše zásilka je již od 6.1.2023 na cestě. Obdržela jste sms , od nás email o odeslání, email od české pošty a dokonce jsme spolu telefonovali 6.1.2023, kde Vám bylo oznámeno , že se zásilka dnes odesílá. V době psání recenze, to byla zásilka Vámi již vyzvednuta. Tedy jste dokonce obdržela zásilku dříve než bylo plánované.
    U nás zákazník obdrží email o přijetí zásilky, o zpracování zásilky , o zaplacení zásilky a další krok je odeslání . Ty jste obdržela všechny do 6.01.2023.
    Pokud nejste spokojená, samozřejmě bereme na vědomí , ale nemáme pocit, že bychom pochybili. Nemáme problém uznat chybu v případě, že se jedná o naše selhání.
    Jen pro informaci pro ostatní zákazníky, mohou sami posoudit.
    9.1.2023 paní psala , že nemá žádné informace a ani zásilku. Zde je odkaz na její zásilku:
    My bychom Vám vytkli, že Vám schází empatie, dobré mravy a slušnost (osobní kontakt).
    Nevíme, co Vás vede k nepravdivým informacím, to už si musíte vyřídit sama se svým svědomím.

Kidscompany.cz

I když obchod měl stanovenou dodací lhůtu na 14 dnů, což by bylo po Vánocích, balíček přišel za několik dnů a to ještě do Vánoc, s obchodem jsem spokojená.

děkujeme za hodnocení.
    Ve Vašem případě bylo, že objednané zboží bylo již na cestě. Jsme rádi, že jsme mohli ještě do Vánoc zásilku odeslat.

• Rychlé doručení

Vše OK

Kidscompany.cz

• Velmi vstřícná komunikace.

Kidscompany.cz

Vše v pořádku, spokojenost.

Kidscompany.cz

zboží zatím nedorazilo a na dotaz kde je problém. Odpověď V dnešní době mají všichni zpoždění.....
    Kdyby se zboží dalo objednat jinde hned objednávku zruším. Ještě že jsem si to dala na dobírku

Reakce obchodu kidscompany.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení, i když je negativní.
    Komunikujeme s Vámi od prvního momentu .

Kompletní zpráva zněla:
    "Dobrý den, zboží je objednané a je již na cestě k nám.
    Budeme Vás informovat o odeslání.
    Velice se omlouváme za nesplnění dodací lhůty, ale v dnešních dnech nikdo nedodržuje termíny . Jsme odkázáni na rychlost dodavatelů a kurýrů. "

Jedná se o to, že zboží, které jste si vybrala, není možné již v ČR koupit. Zboží bylo na objednání u dodavatele do 14 dnů. V těchto dnech se dodacé lhůta bohužel prodlužuje a v tuto chvíli má naše zásilky kurýr zásilkovna, která nám zásilky někde na depu založila a nemůže je najít. Je nám líto, ale bohužel zboží nebylo skladem, jsme u Vaší objednávky odkázáni na kurýra a dodavatele. Budeme doufat, že zásilkovna naše zásilky objeví a my budeme mít možnost Vaší objednávku, co nejdříve vyřídit.
    Děkujeme

široký sortiment, příznivé ceny, kvalitní zboží

Kidscompany.cz

Vše v pořádku. Velmi rychle dodáno

Kidscompany.cz

skvělá komunikace, zásilka brzy v pořádku doručena, všem doporučuji

Spokojenost.

Kidscompany.cz

Rychlé dodání. Vše bez problémů.

Kidscompany.cz

• Krabice se zbožím pomačkaná, potrhaná.
    • Někdo krabici už otvíral, pak přelepoval:(

děkujeme za hodnocení.
    Pokud to tak bylo, měla jste nás informovat. To jste však neudělala, mohli jsme Vám zboží vyměnit.
    Nevíme , zda došlo k poškození při přepravě nebo zda někdo dokonce otevřel zásilku. Vše se v těchto dnech stává, proto by měli zákazníci přebírat pouze správně zabalené zásilky .
    Kalendáře dochází přímo od dodavatele k zákazníkovi. Snažíme si hlídat kvalitu balení zboží,zrovna kalendáře se snažíme kontrolovat , jelikož všechny balení kalendářů jsou velmi křehká.
    Obdržela jste zboží 24.11.2022 , určitě byl čas , zboží vyměnit.

děkujeme Kidscompany.cz

Jsme moc spokojeni. Některé námi objednané položky byly na objednávku u dodavatele a naskladnění jedné z nich trvalo patrně déle než obvykle. Proto v obchodě objednávku rozdělili na dvě samostatné dodávky a zboží, které bylo skladem, příp. se povedlo od dodavatele získat obratem, odeslali během pár dní. Další objednané zboží poté doposlali po naskladnění. Super, děkujeme :)

• Našla jsem zde přesně to, co jsem hledala.