• Jsou levnější
    • Zboží přišlo pěkně zabalené

Rychlost

Obchod komunikoval velmi seriózně, informoval mě o problémech na straně svého dodavatele, nabízel okamžité vrácení peněz. Já jsem chtěla vyčkat, zda se problém neodstraní, bohužel k tomu nedošlo, ale obchod mi peníze obratem vrátil poté, co jsme se dohodli, že nemá smysl na dodání od subdodavatele čekat.

• rychlost doručení

Zboží uvnitř krabice přišlo poškozené, internetový obchod informován e-mailem o znehodnoceném zboží + přiložené foto. Bylo mi přislíbeno, že se mi druhý den telefonicky ozve kolegyně, ale to se nestalo ani po necelém týdnu i přes opětovné zaslání e-mailu, že se mi ještě nikdo neozval. Rychlost doručení byla blesková, ovšem tím to skončilo...

Vyjádření z naší strany
    7.8. objednáno, 7.8.2023 zaplaceno, 7.08.2023 odesláno.
    Obdržela jste zboží 9.8.2023 , 16.08.2023 v 19:22hod jste reklamovala zboží , 17.08.2023 jste obdržela zpětnou vazbu a informace o postupu reklamace.
    Reklamace vyřízena za 8 dnů!
    Ano, reagalovali jsme na reklamaci druhý pracovní den, následně třetí den a čtvrtý.
    Máme Vaší reklamaci v evidenci, dodavatel je již obeznámen a reklamace se řeší.
    Rádi bychom podotkli, že reklamace se snažíme vyřizovat co nejrychleji, nikoliv 30 dnů (jak určuje zákon) a Vy nás hodnotíte 3 pracovní den po reklamaci, co jste nám oznámila .
    Píšete : "ale to se nestalo ani po necelém týdnu i přes opětovné zaslání e-mailu" Sama víte, že informace nejsou korektní.
    23.08.2023 dodavatel nabídl slevu na kosmetickou vadu (čekáme na zpětnou vazbu zákaznice) -jedno řešení reklamace pátý den po podání reklamace zákaznicí
    24.08.2023 zákaznice se sama s dodavatelem dohodla. Bohužel ani jedna strana nám nedala konkrétní vyrozumění .
    29.08.2023 na žádost zákaznice , reklamace ukončena.
    Děkujeme Kidscompany.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Děkuji za hladké vyřízení reklamace,vřele doporučuji

dobré ceny a rychlé dodání

• Rychlost dodání i dobrá cena

Všechno je OK !

• Rychlé odeslání

• Při objednávaní bylo uvedeno do 14 dní u Vás. Ani náhodou. Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu kidscompany.cz

Ve Vašem případě tedy upřímně nerozumíme Vaší nespokojenosti.
    Zboží jste zaplatila až po 14-ti dnech, tak nebylo v našich silách, abychom lhůtu 14 dnů dodrželi !
    Zboží bylo zaplaceno 26.6.2023 a my i ten stejný den Vás informovali o dalším postupu.
    Objednali jsme zboží u výrobce a informovali Vás o aktualizaci stavu Vaší objednávky.
    12.6.2023 objednáno zboží na dodání u dodavatele , zaplaceno 26.06.2023 .
    Pokud byste zaplatila ihned 12.6.2023, tak máte své zboží jistě již doma a my bychom dodrželi lhůtu 14 dnů.
    Děkujeme za pochopení a zvážení uděleného negativního hodnocení

S pozdravem tým Kidscompany

Žádné

Reakce obchodu kidscompany.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.
    Omlouváme se u objednaného zboží se jednalo o starší model produktu a již nebylo možné produkt zakoupit u všech našich dodavatelů.

Mrzí nás vzniklé komplikaci, produkt jsme z vyřadili z nabídky.
    S pozdravem tým Kidscompany.

• Kvalitní zboží
    • Spolehlivé jednání
    • Jsem moc ráda, že mají i polštářky Fashy

Velmi rychlé doručení a krásné ceny

Everything was good! Delivery was very fast by Ceska Posta. Product was original. Thank you

rychlost, kvalita

děkujeme za hodnocení.
    Vážíme si zákazníků, co si najdou chviličku , aby ohodnotili náš obchod.

Budeme rádi, když se k nám opět vrátíte .

Kidscompany.cz

• Hodnocení bylo odstraněno – zákazník hodnotí nákup v jiném e-shopu.

zvedají telefon - komunikují

děkujeme za hodnocení.

Včera jsme měli pocit z rozhovoru s Vámi, že je vše v pořádku, tak jsme trochu zmateni.
    Byla jste milá a několikrát jste nám děkovala.
    Nevíme, zda nedošlo k nedopatření a hodnocení mělo být směrováno na jiný e-shop.
    Sice jste mluvila o poslání zásilkovnou, ale Vaší objednávku jste vytvořila na dopravce ČP, to už jsme ovlinit nemohli, jelikož zásilka byla již na cestě k Vám. Objednávka byla na odeslání balíkovnou, tu jste si zvolila.
    Budeme tedy doufat, že zásilku vyzvednete a vše bude v pořádku.
    S pozdravem Kidscompany.cz

Byli velmi komunikativní, místo zboží, které již nebylo u dodavatele, nahradili po dohodě jiným, vše bez problémů.

děkujeme za hodnocení.
    Jsme rádi , že jsme mohli nabídnout alternativu .

Kidscompany.cz

• Rychlé jednání a hlavně přizpůsobení se potřeb zákazníka