• Perfektní zákaznická podpora
    • Okamžité a nadstandardní řešení problémů

• Výborná komunikace,

Zboží přivezli perfekně zabalené, nepoškozené, prostě super.

• Tradiční výběr a spolehlivost
    • Komunikace super

• rychlost a komunikace

• okamžitá reakce
    • seriozní jednání
    • rychlá dodávka zboží

Naprostá spokojenost s obchodem, příjemná komunikace a okamžité dodání.

• rychlost,spolehlivost

takto by měli fungovat všechny obchody, nákup přes eshop kachliček je velmi těžký, tady poradí seženou super doporučuji a zboží české a kvalitní
    už druhá objednávka a vždy perfekt

• rychlost, skvělá komunikace

• nejlevnější obklady
    • možnost osobního vyzvednutí ve skladu

• Super komunikace, rychlost, ochota

• Rychlost, ochota

Vše naprosto vynikající. Zboží, cena, komunikace s obchodem, rychlost dodání i dopravce!
    Vřele doporučuji!

• rychlost, bleskové dodání
    • skvělá komunikace
    • skvělé ceny
    • ochotný, příjemný přístup k zákazníkovi

Vše ok. Od objednávky až po odvoz. Všichni velmi vstřícní a nápomocni.

• velký výběr
    • dobré ceny
    • výborná komunikace se zákazníkem
    • možnost zvolení termínu dodání, včetně dopoledního/odpoledního doručení
    • vše proběhlo v pořádku a rychle, takto si představuji výborně fungující e-shop

Skvělé jednání

• rychlost,spokojenost, ochota

doprava, rychlost,nepoškozené

Rychlé jednání a dodání. Obklady jsou stejné jako na fotografiích v eshopu. Doporučuji

• Ochota při konkrétním dotazu

Dobrá komunikace, zboží dorazilo včas a v pořádku.

Počítala jsem s dodáním v původně přislíbeném dni 23. 2. 2022
    Den před tímto dnem mi bylo sděleno, že z důvodu opomnění mi dorazí listely až ve čtvrtek 24. 2. Poděkovala jsem s tím, že dodávku budu muset odmítnout a požádat o vrácení peněz, protože zakázku mi zedníci dokončili právě ve středu večer. Dnes ráno mi volal řidič, kterému jsem sdělila totéž.
    Prosím o vrácení peněz.

Reakce obchodu Keramika Hašek

velice nás mrzí nastalá situace a recenze, kterou nám píšete. Mrzí nás to o to víc, protože o všem jste byla informována. Preferujeme osobní přístup a o všech podrobnostech objednávky vždy zákazníka telefonicky informujeme. Již při přijetí objednávky jsme Vás upozorňovali, že termín doručení se může ze strany dopravce opozdit maximálně o 24 hodin. Tato situace bohužel nastala a v úterý 22.2.2022 jsme Vás ihned telefonicky informovali, že následující den nedojde k dodání. Souhlasila jste s posunem a odsouhlasila doručení v náhradním termínu 24.2.2022 a ne jak píšete ve Vaší recenzi, že jste objednávku zrušila. Na základě tohoto odsouhlasení jsme potvrdili dopravní službě dodání v náhradním termínu a materiál se Vám snažili doručit. Bohužel jste zásilku nepřevzala a tím pádem byl druhý pokus zbytečný.

S pozdravem.
    Josef Hašek 776 798 929

• vše skladem
    • výborná komunikace s obchodem
    • vstřícnost

Jsem hrozně rád, že jsem nakonec nakoupil v tomto obchodu. Naprostá ochota, která se dnes již málokdy vidí. Zboží dodáno přesně na den, který jsem si určil a dopravce velice vstřícný pán. Ač přes to, že bylo perfektně zabalené, tak 6ks dlažby bylo prasklých, nebyl naprosto žádný problém s reklamací, do dvou dnů jsem tu měl nové. Vše co bylo domluveno splnili do posledního puntíku. Než jsem našel tuto firmu, tak jsem zboží poptával i v jiných obchodech, kde mi nikdo nechtěl zaručit, že dlažba bude ze stejný série anebo termín dodání byl v otazníku, což u p. Haška nebyl naprosto žádný problém. Dál i musím vyzvednout pí. Mulerovou se kterou jsem také jednal a je velice ochotná. Moc Vám děkuji!
    D. Král