• Rychlá a kvalitní spolupráce s obchodem. Dobrá komunikace.
    • Vše domluveno po telefonu.
    • Žádná nebyla.

Dobrý výběr zboží, domluva po telefonu a velmi rychlá doprava.

Perfektní jednání, vše doručeno dle dohody. Děkuji!

• zajistí dopravvu

• Skvělá komunikace, velká spokojenost.

• Rychlé vyřízení, spolehlivost

• Vše na výbornou, rychlost dodání i komunikace.

Źádná

Rychlé dodání zboží, vstřícné jednání.

Seriozní obchod. Po doručení zboží ,které bylo poškozeno při přepravě ochotně poslali za poškozené kusy jiné.

• Dobrá cena, ochotný majitel, odběr v Praze

Rychlá domluva, super jednání s panem majitelem

• Obchod komunikoval ohledně přesného termínu dodávky, který jsme si mohli sami určit dle našich možností.

• Rychlost dodání, možnost dodání v určitý den

rychlost, příjemné jednání paní.

za začátku jsem měla trochu problém se do eshopu dovolat, ale nakonec jsme se domluvili dobře, paní byla příjemná a ochotná...sháněla jsem jen několik balení obkladu, který nám chyběl a už ho výrobce neměl skladem, stahovala jsem ho z více eshopů...přišla mi trochu drahá doprava (cca 1000Kč) - od jiného eshopu byla za polovinu

Pan Hašek je pán na svém místě. Prostě odborník. S celým nákupem jsem byl absolutně spokojen.

Reakce obchodu Keramika Hašek

moc děkuji za kladnou recenzi. Velice si toho Vážím a jsem rád, že vše proběhlo dle Vašich představ.

Josef Hašek 776 798 929

Objednal jsem si dne 2.1. zboží, které dle informace na webu mělo být na skladě. Následně mi přišel e-mail s informací, že firma provádí inventuru a začnou vyřizovat zakázky až po 9.1. s tím, že termín dodání je nejistý. Zakázku jsem tedy zrušil - naštěstí to šlo vcelku dobře.

Reakce obchodu Keramika Hašek

ano jako každý rok je vzhledem k vánočním svátkům a novoročním inventurám kamenná prodejna a provoz e-shopu pozastaven. V roce 2023 byl provoz pozastaven od 22.12.2023 do 5.1.2024. Tuto informaci jsme zveřejnili v informačním proužku a článku na našem webu a také v automatickém e-mailu, který Vám byl ihned doručen po odeslání Vaší objednávky. Po 23 minutách od odeslání Vaší objednávky jste nám obratem zaslal požadavek na storno, které jsme samozřejmě ihned akceptovali. To, že nás nedoporučujete z důvodu, že nebyl e-shop kvůli oznámené odstávce ihned schopen doručit Vámi objednané dva balíky obkladu nás mrzí. Přelom roku je vždy mimořádná situace, kdy nejenom my, ale i výrobci, dodavatelé i dopravci realizují inventury a provoz celého procesu je omezen. Každopádně zboží z Vaší objednávky bylo skladem a doručení bychom zajistili 9.1.2024, tak jak jsme uváděli. Vždy si zakládáme na osobním přístupu a informovanosti zákazníka a naše snaha je dodržet ke spokojenosti zákazníka všechny uváděné dodací lhůty. Doporučujeme se držet hesla, připraveným štěstí přeje a příště objednat zboží s předstihem, aby jste se nemusel zlobit, že i přes oznámenou odstávku Vám nemůžeme zajistit individuální rychlé dodání, které jsme nikde neslibovali.

Josef Hašek 776 798 929

Rychlé, vstřícné a odborné jednání.

• Příznivé ceny
    • Výborná komunikace.
    • Rychlé dodání zboží

Super obchod, super komunikace. Doporučuji všem.

• v prodejně (Rakovník) nám paní vše vysvětlila. Byla moc ochotná. Objednávka přes internet - pak rychlé dodání dle domluvy. Vše řádně zabalené. Dlažba zatím není položená, ale neočekáváme problém.

Dobré ceny, výborná komunikace