Zboží mi poslali jiné. Omluva až pote, co jsem se ozvala, že alespoň mohli napsat, že zboží přišlo zpět. Starosti s tím, abych doplatila, nebo zaslala zpět co nejdřív. Jednalo se o dárek pro dceru.. Dle telefonu jsem objednala jen maly box za 1000 Kč. Dle mého to není jen. A omluvu, přístup.. opravdu až po mé reakci, že balík byl převzat a ani děkujeme.. Ocekavala bych od obchodníka jiné jednani.

• Špatná komunikace ze strany obchodu.

Na můj vkus (8 dní) dlouho trvalo než bylo zboží odesláno a hlavně neprobíhala žádná komunikace. Asi jsem rozmazlená z jiných nákupů, kde jste informováni emailem o každém kroku.

• Manžela jsem poslala vyzvednout lego pro dceru za netovou cenu. v kamenne prodejne bylo sdeleno ze tam zadna objednavka k vyzvednuti neni, manzel to nehodlal resit, koupil to stejne zbozi za plnou cenu! Nemam duvod doporucovat co nefunguje nebo alespon z me zkusenosti!

zboží bylo již rozbalené částečně,mohlo se volně pohybovat v krabici.naštěstí nebylo rozbito.plus je nížší cena výrobku.placení na účet paní je trochu risk,ale ok.cestování zboží Českou poštou bylo taky zajímavé,dlouhé.jindy rychlé nevím kde byla chyba.Musíte sledovat na stránkách kde se zboží nachází.jeden e-meil od obchodu a nic.příště už ho nepoužiji.

• Nekomunikuje se zákazníkem o objednávce - vyřízení apod.

Zboží jsem si objednala v tomto obchodě poprvé, protože jeho recenze byly dobré. Bohužel po cca 3 dnech se nic nedělo, žádná komunikace (pouze jeden automatický mail, který mi přišel ihned po objednání zboží) zboží jsem přitom ten den zaplatila. Asi po 3 dnech jsem se podívala na účet, zda mi peníze opravdu odešly a zjistila jsem, že sice odešly, a po 1 dni se mi vrátily zpět na účet. Už jsem zboží neobjednávala, protože jsem jej měla jako dárek k narozeninám a spěchala jsem na něj. Možná byla chyba na straně banky, to je možné, ale vadila mi špatná - resp. žádná komunikace ze strany obchodu.

• Tovar som ziadala dodat na inu dodaciu adresu, ako bola adresa objednavatela. V tomto ste zlyhali. Tovar ste poslali na adresu objednavaltela a nie na dodaciu. Na vlastne naklady som tovar musela preposlat na miesto dorucenia. Hlavne ze ste si uctovali 14 Eur. Mali by ste mi ich vratit. Hanba. Sklamali ste ma.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• jelikoz nejste schopni zbozi dorucit,tak zakaznikum setrite penize
    • neschopnost dorucit zbozi ani se ozvat mailem co se deje

nestracet cas a objednat si od nekoho jineho,protoze napriklad v mem pripade,kdy to mel byt darek na vanoce jsem byla nucena na posledni chvili litat po kramech a neco shanet

• vše naskladě,???,,,?

Sháněl jsem pro dceru, tento obchod jako jediný měl zboží skladem. Ale cenově o 25% dražší než ostatní obchdody. (kde ale Lego nebylo dostupné nebo na objednávku min. 14dní i měsíc

• špatná a slabá komunikace, nepřehledné emaily i stránky.

již nikdy...

• přehledný... levný ...

čitelný = přehledný...levný...

Obchod nabízí dodací lhůtu 2-3 dny po zaplacení objednaného zboží. Peníze jsem odeslala 19.9.11. Dnes je 3.10.11 a dodnes jsem zboží nedostala. Jsem velmi zklamána.

Reakce obchodu kdosihraje.cz

Dobrý den, dle podacího čísla, které Vám bylo odesláno na e-mail v den expedice zásilky 20.9.2011, tedy ihned po připsání platby na náš účet, je Vaše zásilka od 21.9.2011 uložena po neúspěšném doručení na Vaší poště. Svatošová

Zboží přišlo v poloviční krabici než bylo ono samotné zboží,bylo zmačkáno a ve strašném stavu.Byl to jako dárek a bohužel jsem byl zklamán.
    Jelikož šlo jen o krabici nebudu to dále řešit

Reakce obchodu kdosihraje.cz

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o hodnocení jiného obchodu, zásilka odeslaná Vám se bohužel ztratila na Vaší poště a nikdy nebyla doručena. Svatošová

• špatná inormovanost o stavu objednávky
  • Příspěvek byl smazán na žádost zákazníka, který si spletl hodnotící eshop.

• hledání na internetu

Cena byla lepší než v obchodě a to i s dopravou, rychlé dodání, bez závad. Obchod doporučím přátelům. Musí se ale hledat.