• Dobrá komunikace
    • Pestrý výběr
    • Nenašel jsem

Dobrý den, Petře,

děkujeme za kladné hodnocení, které nás potěšilo. Těšíme se na Váš příští nákup.

S přáním hezkého dne,
    tým kavovary-online.cz

• Bohatý sortiment zboží
    • Špatná/žádná komunikace se zákazníkem

V obchodě jsem v minulosti nakupoval a fungovalo to, po delší době jsem objednal další zboží a došlo k výraznému zhoršení - poslal jsem platbu předem a nemám ani zboží, ani žádnou zprávu o stavu objednávky. Doporučuji tedy všem platbu až při převzetí zboží.

Dobrý den, pane Mrázek,

děkujeme za Vaší reakci a omlouváme se za prodlevu v dodání zboží, která byla způsobena aktuálním vyprodáním čistícího prostředku.
    Zboží je však již na cestě k Vám a zítra, nejpozději ve středu, by mělo být u Vás.

Děkujeme za pochopení.

tým kávovary-online

• Konvička je perfektní, komunikace taky super
    • kapsle, které byly uvedené jako do kávovaru Nespreso se v kávovaru rozpadají

mohu doporučit

Reakce obchodu Kávovary online

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše zkušenost s kapslemi pro Nespresso, o které jsme bohužel neměli tušení. Pro možnost výměny špatných kapslí za nové kontaktujte, prosím, zákaznický servis našeho e-shopu.

Hezký den.

kavovary-online.cz

• Specifické zboží, jinde se moc sehnat nedá.
    • Hrozně drahá uloženka, dvakrát dražší, než mají jiné obchody.

Dobrý e-shop, ale bohužel je hodně pozadu ve vývoji. Chtělo by to se na to podívat a inovovat objednávkový proces.

Reakce obchodu Kávovary online

děkujeme za Vaše hodnocení a tipy na zlepšení našich služeb, které nám jistě pomohou při současném modernizování webu.

Těšíme se na Váš příští nákup a přejeme příjemný den.

• o.k

doporučím

Reakce obchodu Kávovary online

Děkujeme za hodnocení a přejeme příjemný den.

kavovary-online.cz

• Cena zboží včetně dopravy zde byla nejvýhodnější.
    • Užší sortiment nabízeného zboží. Zde jsem koupil pouze mlýnek. Kávovar jsem byl nucen objednat jinde.

Dobrý obchod, doporučuji.

Dobrý den, Kivi,

děkujeme za Váš názor a tip na rozšíření sortimentu.

S přáním hezkého dne,
    kavovary-online.cz

• okamžité odeslání. Velmi pečlivě zabaleno.

Dobrý den, Berusko,

děkujeme za pozitivní hodnocení a těšíme se na Váš příští nákup.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Kávovary online

Děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.

kavovary-online.cz

Zboží nedorazilo kompletní, až po následné reklamaci. To však s fakturou, kde bylo uvedeno, že zbývá uhradit celou původní částku znovu - poněkud zmatečné. Vše jsme vyřešili, ale nakupovat zde již pravděpodobně nebudeme.

• Dobrá nabídka sortimentu
    • Zboží nemusí být k dostání i když je vystaveno

Zboží již nedokáže sehnat, ale je vystaveno na e-shopu.
    Nabídnutá alternativa absolutně neadekvátní.

• zboží jsem objednal před dvěma týdny, stále nedorazilo a z obchodu mi ani nedali nijak vědět

Reakce obchodu Kávovary online

Omlouváme se za komplikace, zboží by již mělo být v pořádku u Vás.

Tým kavovary-online.cz

• výborná komunikace po e-mailu
    • ocenila bych nějakou informaci o způsobu a termínu dodání (alespoň přibližně), co nejdřív po přijetí objednávky

Chyběla mi informace o přijetí objednávky a způsobu dodání, na můj dotaz e-mailem jsem ale okamžitě dostala dostačující odpověď, takže hodnotím pozitivně. Určitě budu nakupovat i nadále, zboží dorazilo výborně zabalené a vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu Kávovary online

Děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.

Tým kavovary-online.cz

• naleznete zde produkty, které jinde nemají :-)

Mohu jen doporučit

• Nebyl jsem doposud kontaktován ani informován o tom, zda je zboží skladem či bylo objednáno a kdy ho obdržím. Jen info v objednávce na stránkách eshopu "vyřizuje se". Chápu, že rozsah objednávky není nijak zajímavý pro ekonomickou činnost obchodníka, ale informace o dodání zboží jsou bohužel 0.

Reakce obchodu Kávovary online

Děkujeme za Vaší reakci, zboží je však již na cestě k Vám. Omlouváme se za zdržení a přejeme příjemný den.

• osobní odběr
    • daleko od centra

Po 5-ti dnech v obchodě zjistili, že jedno objednané zboží nemají skladem a po dalších 11-ti dnech mi bylo oznámeno, že nemají ani zbytek objednaného zboží. Absolutně nepoužitelný obchod !!!

Reakce obchodu Kávovary online

děkujeme za reakci. Nepříjemnosti byly bohužel způsobeny nedostupností zboží ze strany dodavatele. Omlouváme se za komplikace.

tým kávovary-online.cz

• Slepice v kanceláři

Reakce obchodu Kávovary online

děkujeme za Vaše hodnocení a komentář. Zajímalo by nás však, co Vás k takovémuto označení vedlo. Pěkný den :-)

• - vyhovující nabídka zboží
    • - nekomunikují!
    • - zaplatila jsem zboží převodem a nic se nedělo, až když jsem se zeptala mailem, tak mi odpověděli, že zboží není k dispozici, že si mám vybrat jinou kávu. Na další dotaz doposud neodpověděli, zásila nedorazila, takže opravdu těžko hodnotit.

-nedoporučuji. Naprosto nedostatečná komunikace s klientem.
    - zvažovali jsme je jako dodavatele do firmy a po této zkušenosti opravdu ne.

Reakce obchodu Kávovary online

Dobrý den, mrzí nás Vaše rozhořčení způsobené nedostupností vybrané kávy u dodavatele, nicméně zboží již bylo odesláno a věříme, že vše již proběhne v pořádku.

Omlouvám se za komplikace a přejeme příjemný den.

• Pohodlí,rychlost dodání.

Byl jsem spokojen na 100%

• Z pohodlí domova si objednat něco na zub.
    • O žádných nevím.

Vše OK. Rozhodně všem mlsounům doporučuji.