• Široká paleta motívov a vzorov na vyšívanie, kvalita a gramáž.
    • Nepostrehol som žiadne.

Šikovný obchod venujúci sa šitiu a zákazkovej výrobe nášiviek. Prehľadná stránka, bezproblémová orientácia na webe, komunikácia na úrovni, rýchle vybavenie objednávky. Určite doporučujem.

Reakce obchodu Katka Shop

Děkujeme za kladnou recenzi.

• Aby poštovné bylo 100 Kč při platbě předem, to snad nemyslí vážně.

Nedoporučuji. Velmi předražené poštovné i pro malou zásilku, která se dá dát do malé bublinkové obálky.

Hezký den,

ano máte pravdu, cena poštovného za zaslání bublinkové obálky bez udané ceny je vysoká, ale my můžeme ve stejné bublinkové obálce zaslat třeba nášivky v hodnotě 2000,- Kč kterou jsme nuceni pojistit na udanou cenu a v tomto případě je cena poštovného 105,- Kč , když připočteme cenu obálky tak v ten moment již tratíme.
    Cenu poštovného nejsme a ani neumíme předem spočítat, proto v obchodních podmínkách máme cenu poštovného pevně danou a nemáme v úmyslu tuto cenu nějak individuálně měnit. Je na každém potenciálním zákazníkovi zda bude nebo nebude s těmito cenami souhlasit.
    Nikoho nenutíme aby u nás nakoupil.
    Pro srovnání udávám ceny poštovného bez dobírky u největších internetových obchodů u nás ( těmto obchodům nemůžeme v ničem konkurovat ) :
    Kasa.cz …. 99,- Kč
    Mall.cz …. 94,-Kč nebo 99,- Kč
    Alza.cz …. 55,- Kč nebo 91,- Kč.
    U všech zmiňovaných obchodů si můžete zakoupit zboží které se dá dát do malé bublinkové obálky a myslím, že ani jeden z nich Vám individuální cenu poštovného neudělá.

Náš názor je, že poštovné při platbě předem 100,- Kč není až tak velmi předražené jak píšete.

S pozdravem krásného dne za www.katkashop.eu PETRILAK Petr

• Zboží ve výborné kvalitě za příznivou cenu.
    • Komunikace s prodejcem výborná.
    • Některé zboží nebylo v určité barvě neb velikosti.

Doporučuji ostatním.

• rychlá komunikace
    • obchod jediný nabízel požadovaný produkt

Děkujeme za recenzi.

• Na jejich stránkách jsem si 17.12.2014 objednala samolepku na note book a hned také téhož dne jsem zaplatila 234 Kč na jejich účet. Objednávka mě byla také hned potvrzena. 30.12.2014 mě p. Tichá na můj dotaz odpověděla, že je ve fázi "čeká na zabalení".
    • Objednávka dne 17.12.2014 a dnes je 13.1.2015. Zásilka ještě nepřišla. Jejich telefon je nedostupný.

V žádném případě nedoporučuji!

Reakce obchodu Katka Shop

Tato recenze nepatří našemu e-shopu, mi samolepky nenabízíme. Jedná se pravděpodobně o e-shop Katkashop.cz nabízející toto zboží.

• Velice dobrá komunikace a ochota

Jsem velice spokojená

Děkujeme za recenzi

• NEMUŽU HODNOTÍT
    • JIŽ 12.12.2014 JSEM OBDRŽEL SPRÁVU ŽE JE MÁ OBĚDNÁVKA VYŘÍZENÁ ALE ZATÍM JSEM JÍ NEOBDRŽEL TAKŽE NEMÚŽU HODNOTIT,

ZATÍM JSEM NESPOKOJEN

Reakce obchodu Katka Shop

Pokud jste dostal správu o vyřízení objednávky tak ta byla předána přepravci ( Česká pošta, a.s. ). V zaslané správě je i podací číslo zásilky podle kterého si můžete zkontrolovat stav doručování na stránkách přepravce.

• Chtěla jsem specifikum, aby na vestičku bylo vyšité jméno a to jste poskytli dle mého přání.
    • O slabinách nic nevím.

Obchod nabídl přesně to co jsem chtěla - vyšité jméno.
    Obchod bych doporučila.

• Pro Pražáky možnost osobního odběru
    • Nevýrazně označená provozovna v případě osobního odběru.

Bez problémů

• RYCHLOST A SPOLEHLIVOST

RYCHLOST,SPOLEHLIVOST A KVALITA VÝROBKU. DOPORUČUJI I OSTATNÍM POTENCIONÁLNÍM ZÁKAZNÍKUM.

• V případě potřeby našijou vyšivky.
    • Doručování

Vynikající

• Dodání zboží za 14 dní

Již nikdy

• Obchod jsem objevila náhodou.
    • Služby-vyšivky navíc v nabídce
    • Dobrý výběr zboží
    • Nevím,nemohu posoudit

Doporučuji.Kvalitní zboží a rychle dodání

Jako vždy super.

• Kvalitní zboží za přijatelnou cenu, rychlé vyřízení objednávky, vstřícná komunikace.

Doporučuji!

• dobré ceny
    • žádné slabiny

pěkný přehled zboží,jen jsem objednala pánskou zimní bundu,přišla nějaká tenká bunda,jsem zvědavá jestli v tom bude zima,jinak bunda krásná,přinejhorším na jaro a podzim a dámské triko pěkné,velikost sedí

• Neklame zakazniky a vzdy doda co jsem si objednal, za sebe muzu hodnoti 100%
    • Žádné jsem nenašel!

Kvalita rychlost rozumna cena! Hlavne tak jak to zbozi vypada tak presne takové přijde! Jsem max spokojenej! Dekuji Kasl.

• Bleskové vyřízení objednávky, doslova "ze dne na den". Totéž při vrácení nevyhovujícího zboží, peníze vráceny dřív, než mají v obchodních podmínkách.

Spolehlivost a důslednost při jednání se zákazníkem.

• Nizké ceny, přehlednost, kvalita zboží, výborná komunikace se zákazníky.
    • Slabiny obchod nemá žádné, jen je "kapánek" dražší poštovné.

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

• perfektní práce,jsem nadmíru spokojen.
    • dopravu české pošty.Neže se ani nepokusili u nás zazvonit na označený zvonek ale listek o zásilce hodila do schránky pošťačka až druhý den.

Super obchod,o všem jsem byl okamžitě informován a skvělá práce.

Reakce obchodu Katka Shop

Děkujeme za recenzi. S českou poštou máme podobné zkušenosti, ale jako dodavatel je prozatím pro nás nejdostupnější.