• bylo to rychlé

• skvělé ceny
    • rychlost dodání zboží
    • přehlednost
    • informovanost o zboží na jedničku
    • nevím o žádných

Jsem spokojená, sehnala jsem nejlevněji na internetu, zboží dorazilo opravdu rychle a ještě jsem měla poštovné zdarma. Co víc si přát, určitě doporučuji a budu se těšit na další nákup :-)

• zboží nabízené na e shopu, bez problémů šlo koupit a po pár dnech omluva,že není a nelze sehnat...bez problémů jsem koupila jinde za ty samé peníze...

• V blízkosti bydliště. Kvalitní šíře sortimentu. V jistých ohledech přehlednost webu. Proto bychom i se zaťatými zuby doporučili.
    • Personál v kamenném obchodě nezdraví, je neochotný a je neohleduplný jak k zákazníkovi tak k produktu (a to jak když jsme si byli produkt prohlížet, tak při vyzvedávání). Jednou jsme v důsledku manipulace s produktem na kase dostali natržený obal. Zaměstnanci se vyhýbají zákazníkům a někdy nejsou ani na kase. Nechceme paušalizovat, ale tento pocit jsme měli pokaždé i když některé prodavačky byly po kontaktování příjemné (ostatní jim to pokazily). Zboží jsme si již dávno vyzvedli, přesto na účtu je uvedená zakázka jako nevyřízená.
    • Občasné nelogické členění sortimentu na webu (přebalovací podložka v nábytku). Chybí někde parametry produktů a i případně srovnání. Velmi zmatečné sms ve vztahu k zákazníkovi.

Eshop a sortiment dobrý, ale od personálu kamenného obchodu nic nečekat. Dokáží zkazit pozitivní dojem z internetového nákupu a tím celý marketing obchodu.

Reakce obchodu Kašpárek baby

Vážený pane Cícho,

omlouváme se za způsobené komplikace a nepříjemnosti. Velice nás mrzí přístup personálu, což považujeme za neakceptovatelné. Můžete nám, prosím, napsat, o jakou prodejnu se jedná a kdy jste ji navštívil, pokud si vzpomenete.

Ještě jednou se omlouváme.

Tým Kašpárek

V pohodě.

příjemné prostředí i prodávající

• Slevy

• Široký sortiment a pro nás výborná dostupnost. Námi objednaný produkt bihužel nebyl dostupný, ale po dohodě s obchodem jsme si vybrali jinou barevnou kombinaci přímo v prodejně, což bylo lepší než vybírat podle obrázku na internetu.

Nebyla jsem informovana o doruceni zasilky, musela jsem si zavolat a tam mi tvrdili, jsem byla informovana. Sms a email dorazily nasledujici den.
    Pri prevzeti jsme natrefili na neochotnou prodavacku, temer nam nechtela ukazat slozeny kocarek, chvili jsme jeste vahali nad barvou a ona nam rekla at si tenhle vezmeme a posleme zpet do eshopu a vybereme si jinou barvu ( myslim, ze by stacilo neprevzit tento..). Nanoznik neumela nandat, nastesti dorazila prijemna kolegyne a vse dopadlo ok.

• Neaktualizuje stav zboží, zboží bylo prý vyprodáno, přesto několik dní poté bylo stále uvedeno, že je skladem a šlo objednat

Informaci o nedostupnosti zboží jsem se dozvěděla až několik dní po objednání, byla mi nabídnuta jiná, dražší varianta. I když je uvedeno, že je zboží skladem, doporučuji raději zavolat a ověřit si to.

• Velký sortiment
    • Když je zboží na vašich www na skladu, tak bych ho též měla obdržet! Ne dostat email po týdnu, že už není na skladě. Tohle se mi stalo se 2 objednávkami, a proto od vás už vícekrát nakupovat nechci.. Mohli jste mi nabídnout jinou velikost, ale i když jsem vám poslala 2 emaily, nikdo neodpověděl.

Nakupujte jinde..

• uvádí jako skladem zboží, které nemají
    • bylo mi řečeno, že mnou objednané zboží nemají, ale ještě 2 dny bylo toto zboží na jejich eshopu uváděno jako skladem¨
    • není to pouze moje zkušenost, ale mých dalších 3 kamarádek, které objednávaly každá jiný druh zboží a mají stejnou zkušenost jako já

buď mají nepořádek ve skladových zásobách (popř. nejsou schopni uvádět pravý stav zboží na stránkách eshopu) a nebo záměrně klamou zákazníky

• Spokojennost
    • Zadne

Super

• Dostupnost
    • nemám

Objednám a po třech dnes dostanu odpověď a to mě nepřijde v dnešní době dobré.
    A když zjistím, že má ochod inventuru není možné si to vyzvednou jinde a použít internetovou objednávku.
    Musel jsem to zakoupit 0 20% dráž

• Rychlost.
    • Ochota personálu.

• 1/ velice přehledný seznam zboží,které si mohu na internetu prohlédnout a pak objednat.
    • nevím..

Mě zaujala podrobná nabídka zboží na internetu,v prodejně některé hračky přehlídnete,jelikož je jich moc najednou.A v Kašpárku se už jen zbožím kochám a nemusím tápat ,co koupím.

• rychlost dodání
    • výborná komunikace
    • dobré ceny

spokojenost

Jedno s objednaných věcí nebyla ať byl psáno že je skladem, z obchodu to sdělili až po týdnu a v den kdy odeslaly balík. Kdyby se ozvali dříve vybrala bych si něco náhradního.

zboží přišlo v pořádku, rychle, komunikace s obchodem dobrá, ale přišla úplně jiná bundička, něž jaká byla zobrazena na internetu a rozměry také neodpovídají.