• vstřícnost, ochota, poradenství, konzultace

Doporučuji.

• Zadne

Velmi dobry

• Včasnost, dobré ceny, velký výběr.
    • Pro osobní odběr nutno předem znát cestu obchodu.

Doporučuji.

• ochotná komunikace, spolehlivost, rychlost

Ze své zkušenosti, vřele doporučuji ostatním. Tento obchod patří určitě do kategorie "Poctivých internetových obchodů".

• Rychlost v jednání
    • Dokonalost v objednávce
    • nemá slabiny

Výborný.

• horší popsání samotného výrobku

• Lákavé obrázky
    • Lákavé obrázky, které nesouhlasí se skutečností.

Zboží sice vracet nebudu, i když bych to nejradši udělala. Ztráta času.Ale místo krásného kostýmu kouzelné vily a nadýchané sukýnky jak pro baletku (takové bylo foto), přišla podivná mini sukně ze dvou vrstev tylu s utrhanýma kytickama.Hrůza. Nedoporučují.

• veľmi dobrá cena, prehľadný web
    • žiadne

odporúčam

• Výrobek (čepice na spaní)nebyl dostatečně specifikován,z materiálu výrobku jsem byla zklamána, ale vzhledem k ceně výrobku a poštovného ho nebudu vracet.

Vážená paní Zedníková,
    děkujeme za Vaší recenzi a je nám líto, že jste byla zklamána. Tento produkt je velmi prodávaný a jediný problém, který jsme zaznamenali je velikost pro muže. Máme infolinku, mohla jste se informovat dříve a domluvit se. Nebyl by určitě žádný problém. Snažíme se o maximální popis či vysvětlení. Jedná se o KARNEVALOVÝ doplněk, žádnou klasickou konfekci.
    Pak bych doporučovala vyhledat obchod s ložním prádlem a poptávat toto zboží tam.

Hezký den a přeji krásné svátky

• široký výběr
    • Je příliš z ruky,a těžko se hledá

stalo se mi že to co jsem objednala se prodalo někomu jinému,musela jsem vzít náhradní zboží.Ale paní v obchodě se velmi omlouvala+dostala jsem za to malý dárek což bylo od nich solidní jednání.

• rychlosť,kvalita tovaru

maxim.spokojnosť

• rychlost vyřízení objednávky
    • místo pro osobní odběr je špatně dostupné
    • zboží bylo nekvalitní, ale to je spíš problém výrobce

Obchod je bez problému.
    Horší je to s kvalitou zboží (to je spíš problém výrobce). Objednala jsem si čertovské rohy na sponkách, ale když jsem si je chtěla nasadit, jeden roh ze sponky upadl :( Takže jsem měla zkaženou Mikulášskou party, protože jsem neměla kostým.
    Reklamovat nebudu, protože bych za poštovné nebo cestu do obchodu zaplatila víc, než je cena výrobku.

• material ktory opisujete ako kvalitny je otrasny, a sitie ?to by som v zivote nekupila, keby to bolo v obchode a mozem si tovar pozriet osobne, za tu cenu to vobec nestalo
    • zavadzanie kvalitou materialu

Dobrý den pane Gabalo,
    tato objednávka byla na Vás, tudíž oslovuji přesně podle objednávky. Těchto kostýmů jsme prodali opravdu hodně a nikdo si nestěžoval. Tedy kromě Vás. Pokud se Vám po doručení zboží nezdálo, mohl jste okamžitě odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit.
    Nevylučuji, že mohl jeden kus být špatný. Celé balení ovšem určitě ne.
    Co se týče prohlédnutí zboží, mohli jsme se domluvit prostřednictvím, někoho z našich partnerů na Slovensku. Bohužel, nebylo využito nic, tak tuto recenzi nebereme jako relevantní.
    Přesto děkujeme i za tuto negativní recenzi.
    Zaměříme se a budeme rozbalovat každý kostým.
    jednatel

PS: Byla jsem upozorněna na to, že kostým, který jste původně objednali byl s dodáním do 4 pracovních týdnů. Po telefonické dohodě, Vám byl zaslán levnější kostým, který byl skladem. Též jste byl upozorněn, že tento kostým je nižší kvality a nemá paruku ani vousy.

• velký výběr zboží za rozumnou kvalitu
    • při osobním vyzvednutí je problém obchod najít nebo by to chtělo do vyrozumívací sms napsat tel. číslo obchodu, aby se jim dalo zavolat, když je nemůžete najít.

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

děkujeme za recenzi. Rádi bychom upozornili, že osobní odběr nejsou v obchodě, avšak na skladě. Veškeré informace i telefonní číslo zasíláme e-mailem. SMS nám neumožňuje více než 90 znaků. Kde nás najít máme na našich stránkách http://www.karnevalove-kostymy-dekorace.cz/doprava-a-ceny/osobni-odber-gtl-kap-trade-s-r-o/. Nejsme obchod, ale sklad. Děkujeme za pochopení.

• Přehlednost
    • velký výběr

rychlost a cena , dopručuji

• super komunikácia, 100 % istota, tovar načas a presne podľa popisu
    • zatiaľ žiadne

profesionalita, maximálna spokojnosť

Dobře se nakupuje,rychlá dodací lhůta a spokojenost.

• nulová komunikace

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

je nám velice líto, že nás hodnotíte takto. Volali jsme Vám avšak bez odpovědi. Snažili jsme se Vás kontaktovat, zda-li zboží které jste objednal 30.10.2014 jste potřeboval prostřdnictvím Uloženky doručit 31.10.2014 a tímto Vám oznámit, že nejsme schopni tento termín dodržet. Bohužel nulová komunikace byl též z Vaší strany.
    Pokud Váš zájem trvá, upřednostňujeme komuniikaci protřednictvím e-mailu [email protected] nebo tel. 775 624 233.
    Mažgutová

• nechapu ,pred nekolika dny jsem si zbozi objednala a jeste nic nedorazilo

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy a dekorace

bohužel zde byl podobný případ. Kontaktovali jsme všechny zákazníky, kteří 30.10.2014 objednali prostřednictvím Uloženky, že nejsme schopni stihnout termín dodání 31.10.2014.
    Zákazníkům, kterým jsme se dovolali zboží bylo odesláno a zákazníkům, kterým jsme se nedovolali zboží jsme neodesílali. Bohužel při nevyzvednutí objednávky, je velmi těžké vymáhat poplatek za dopravu a tohoto se chceme vyvarovat.
    Víše jsou napsané kontakty.