Zboží je nekvalitni .Jelikož naše ditě si obléklo kostým a po 1hod se rosparali kalhotky ve švů

priliš drahe a silonky boli poškodene roztrhane

Karnevalny křidla jsou neqvalitne slepeni,padaji pořad.Za ty penezi jsem mochla koupit neco lepšicho.

• dobré ceny
    • neznalosť sortimentu
    • slabý popis sortimentu
    • veľmi vysoké poštovné
    • zavádzajúce informácie o doručení zásielky

• rychlost dodání

u zboží byl poškozený obal a poškrábané brýle, takže se nedají použít. Jelikož jsem kostým potřebovala rychle, zboží jsem nemohla vrátit

• Žádné
    • Nabízí zboží které vypadá skvěle pouze na fotkách

Po rozbalení jsem ihned vrátil nepoužitý dětský kostým a nestačil jsem se divit když jsem se dozvěděl že prý jsem ho použil a znehodnotil.Dost mě to zamrzelo ale těch pár korun oželim.Pouze doufám že takto povedených zákazníků není víc.Pan majitel ať si za mé peníze koupi červený nos a barevnou paruku.Šaškovi to bude slušet.

objednávka dopadla v pořádku. jsem nespokojena s nízkou úrovní kvality a provedení zboží v poměru s jeho cenou.

• Nekvalitní produkty

• Obchod nekomunikuje, psala jsem mail a byl bez reakce.

Obdržela jsem zboží špinavé.

Když má obchod na stránkách uvedeno, že je zboží skladem, docela s tím počítám. Alespoň to považuji za běžný standart dnešního nakupování na internetu. Pokud je zboží skladem a následně Vám přijde mail že je zboží vyprodáno a že si můžete vybrat jiné, není to fér.

• je tu to co jinde není
    • zatím o žádných nevím

zboží se mi zamlouvalo
    zatím nevím
    nedoporučila,protože zboží kupuji pro svůj maloobchod,a potřebuji něco ,co jiní nemají

• Vence, ktoré mi prišli nezodpovedali vencom na obrázku!

Reakce obchodu karneval-party.cz

Vážená, těchto věnců se ročně prodají tisíce, zatím bez jediného problému. Nevím kde je tedy problém.

J. Krobot

• velký výběr
    • nenacházím

• -Nečítajú objednávku alebo čítajú a ignorujú (namiesto 3x čeveného kompletu, 3 ale každý inej farby)
    • -posielanie prostredníctvom PPL, ked si niekto žiada postovu dobierku
    • - sukňu č. 6255772 rovno vyškrtnúť z ponuky

Už nikdy viac!

• kvalita za nízkou cenu

• zboží neodpovídá fotografiím

2x jsem psala email, s upozorněním, že zboží neodpovídá fotografiím kostýmů, ale nebylo mi odpovězeno. Kostýmy si musíte sami doopravit, barvy neodpovídají.

Myslím si,že toto zboží neodpovída ceně a kvalitě kterou jsem očekávala.Je to zboží na velmi nízke kvalitě a jeho kvalita a zpracování je na VELMI NÍZKÉ KVALITĚ.Zboží není začistěné, špatně ušité a navíc špatná kvalita látky.Kostým jsem si musela předělat a upravit,aby bylo možné ho nosit.Navíc neodpovídají VELIKOSTI ZBOŽÍ A ani NEJSOU UVEDENY.PROMIŇTE ZA UPŘIMNOST,ale myslím jsi,že by jste na tomto měli zapracovat.S pozdravem Ryšánková

• nákup masky či kostýmu, který není v žádné půjčovně k sehnání

jsem maximálně spokojena s rychlostí dodání a hlavně s kvalitou zaslaného zboží. Ta mně opravdu překvapila

• našla jsem zboží,které jsem neviděla v obchodě
    • Nesplňuje kvalitu výrobku

Už bych si nikdy u vás nic neobjednala,protože zboží přišlo zničené

Reakce obchodu karneval-party.cz

Bohužel, nemůžeme ovlivnit to, co se děje se zásilkou cestou k zákazníkovi.

• Má spoustu doplňků ke kostýmům.
    • nevím

velký výběr a rychlost dodání zboží