V obchodě jsem objednala zboží u kterého bylo potvrzeno dodání do 2 dnů (z tohoto důvodu jsem zboží objednala v tomto obchodě, jinde byla dodací lhůta podstatně delší).
    Po třech dnech jsem do obchodu volala, protože stále nic a dozvěděla se, že paní na to neměla čas a proto mi zboží přijde až následující den, kdy už mi bylo ale k ničemu.

Vadí mi, když má obchod u zboží napsáno skladem a pak zboží nemají ani nebude. Sháněla jsem kostým do školky pro syna a ztratila jsem tím dva dny.

• nejsou
    • aktualizace nabídky,nejsou velikosti které jsou inzerovány,jedná se o šaty pro dítě a poté je docela těžké vysvětlovat dítěti že jsou šaty objednány ale následující den napíše slečna že tato velikost není

dávejte pozor na to zda je nabídka aktualní

• Kostým Supermana je ušitý jak se říká horkou jehlou. Po prvním použití a vyzkoušení je díra mezi nohama a okamžitě se začala párat oka směrem nahoru a na zádech zase směrem dolů.

• objednal jsem velikost 104 a přišla 116
    • nepravdive informace o dostupnosti zbozi

Kupovala jsem dceři kostým na letní tábor. Za cca 500,- kč jsem čekala lepší kvalitu. Takováto umělotina se vyráběla za mého dětství. Myslela jsem, že v dnešní době se z toho již nevyrábí. Kouše, materiál se lepí na sebe. Bohužel jsem kostým již vyprala v aviváži,takže nemohu vrátit.

• brzké odeslání pokud je zboží skutečně skladem
    • u zboží je ikona "skladem" - což není pravda
    • doručení druhý den - což je také zavádějící pokud není zboží skladem, ačkoliv to eshop hlásá

Eshop nabízí bohatý výběr, je třeba kontaktovat prodejce zda skutečně nabízené zboží má a může splnit nabídku doručení do druhého dne, jinak zvláště v případě nákupu pro děti dojde ke zklamání, slzy a pláč :(

• velmi špatná komunikace

rozhodně nenakupovat!

• nemá přehled o věcech co má skladem a neaktualizuje stavy na e-shop