zboží nebylo přijato. Žádný kontakt s obchodem...

• Nedoporucuji

Reakce obchodu Kärcher-CHEMIE STAR

Dobrý den pane Němečku, Vaše negativní hodnocení z důvodu nedoručení zboží z objednávky není na místě. Ze strany našeho eshopu vše proběhlo dle standardu, zboží bylo doručeno řádně a v termínu. Objednávka 8880106379 se zaevidovala v systému 15.6.2022 v 11:01 hod a dopravce potvrdil převzetí zákazníkem 16.6.2022 v 10:09 hod - zboží bylo tedy doručeno do 24h od objednání. Úhrada dobírky byla připsána na náš účet 20.6.2022. Z naší strany neshledáváme v tomto případě žádné pochybení. S pozdravem tým Kächer Center

obchod nemá dobře zajištěný servis přístrojů. Musí se osobně dovést na místo, které je jediné v republice.

Dobrý den paní Volfová,
    netuším co je za problém. U nás jste objednala stroj z řady PROFI, původně bez bubnu, po zjištění delší dodací lhůty, jste mi volala, zda to můžeme vyměnit za bubnový, který máme skladem.Objednávku jsme upravili, nově vybraný stroj odeslali. PROFI stroje běžně servisujeme u nás v rámci garance ( i po ní ). A odservisuje jej i jakýkoliv jiný autorizovaný servis KÄRCHER .Určitě nění nutné jej odvézt osobně na jediné místo v republice. Vzhledem k tomu, že od Vás neeviduji, pod touto objednávkou ani uvedenou firmou servisní požadavek, netuším kde je problém.
    Pokud však přeci jenom máte nějaký garanční problém, neváhejte nás kontaktovat, určitě se domluvíme.
    Děkujeme za nákup a přeji hezký den
    Veronika Bergerová

• Ptáte se na spokojenost, ale dosud nebylo dodáno

Dobrý den panbe Kasale,
    bohužel v současné době mají některé položky delší dodací lhůty, což je způsobené covid situací. Pravidelně Vám chodí informační maily s informací o prolongování termínů. Věřte, že ani pro nás není tato situace příjemná. Nicméně kontrolou systému vidím, že jste již byl včera informován o změně stavu. Vaše zboží je skladem a připravené k odběru.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a přeji hezký den.
    Veronika Bergerová

• Nemá přehled o stavu a pohybu objednávek.

Neprofesionální přístup k zákazníkovi.

Bylo mi řečeno že zboží bylo odesláno, po 3 dnech mě napsali že zboží není skladem.

Zbozi k dnešnímu dni nedorazilo.

• Čekám 14 dní a zboží stále nedorazilo,zaplaceno předem.

• Na stránkách je psáno dodáni 1-2 dny na zboží jsem čekal víc než 2 TÝDNY a ještě přišlou neschopno provozu

• obchod slušný

Objednavka byla ze dvou polozek, jednu mi obchod ztornoval druha dosla po trech tydnech a nepasuje prumer hubice, takze budu vracet, plytvam casem a penezi za postu, super, a nemam nic co jsem potreboval

Dobrý den pane Oulehlo,
    děkujeme za Vaši recenzi, která však není zcela objektivní že?
    Objednal jste si dvě položky, to souhlasí, kartáč se již bohužel nevyrábí,byl zrušen bez náhrady o čemž jsem Vás informovala. Domluvili jsme se, že kartáč stornujeme, hubici objednáváte dál. Průměr hubice jste si vybral sám, tedy to že budete něco vracet, plýtvat časem a penězi není z důvodu, že by bylo něco špatně něco u nás.
    V pátek 13.10. jsme spolu odpoledne mluvili, chtěl jste hubici vrátit, domluvili jsme se, že si zavoláme v pondělí, že už nejsem u PC. Dnes jsme spolu hovořili znovu, tak z Vaší strany nic není problém, hubici mi posílat zpět nebudete, protože to je ztráta času, to si ji raději necháte,naopak chcete poslat další, tu správnou...., když jsem řešila, jak to dostat nejlevněji k Vám, tak poštovné nebyl problém...
    Nějak tomu celému nerozumím. Ano, z naší strany byla prodleva ohledně kartáče, který jsme stornovali, to se bohužel někdy stane. Ale zbytku nerozumím, ještě dostanete možnost hubici vyměnit ( rozumějte ) vrátit, ale raději si objednáte novou.
    Prostě pátek třináctého že?
    Každopádně děkujeme za recenzi a přejeme mnoho hezkých dní.
    Za KÄRCHER CENTER CHEMIE STAR Hradec Králové

• Objednávka zatím nedoručena
    • nedoročeno

nedoručeno bez žádných informací proč.....

Dobrý den pane Najbrte,
    objednal jste si položku, která nebyla ve chvíli objednání tj. 28.12.2016 skladem. Na našich stránkách byla informace, že máme mezi svátky zavřeno. Tedy Vám přišlo pouze automatické potvrzení objednávky.
    2.1.2017, Vám šla informace, že očekáváné naskladnění je 6.1.2017.
    Tedy souhlasím s reakcí objednávka zatím nedoručena, ale informaci proč, jste obdržel. Dále byly v těle mailu informace, že pokud Vám cokoli nevyhovuje, nechť nás informujete,( všechno se dá řešit), což se nestalo.
    Mrzí nás tedy, že jste nespokojený, ale i tak děkujeme za Vaši reakci.

S pozdravem za KÄRCHER CENTER CHEMIE STAR HRADEC KRÁLOVÉ
    Veronika Bergerová

• Dodané zboží nebylo nové! A nebyl jsem o tom informován.

Dobrý den pane Holzknechte,
    vůbec netuším jak jste k tomuto zjištění došel, nicméně prodáváme zboží pouze NOVÉ. Pokud máte jakýkoli problém je jistě lepší řešit to rovnou s námi než touto cestou. Nemám však žádnou informaci, že byste vznesl nějakou reklamaci. Jistě bychom celou situaci nějak vyřešili k oboustranné spokojenosti.

Za KÄRCHER CENTER CHEMIE STAR

• neřeší reklamaci
    • odkazuji stále na někoho jiného
    • reklamace nevyřízena ani po měsíci
    • žádná reakce

Nikdy tu už nakupovat nebudu.