• Poslali jiný rozměr pytlíku, jiné zboží

Trvalo jim tři dny poslat svačinové pytlíky, které měli skladem, a ještě k tomu jedna role byla jiného rozměru

• Bzučák měl rukou psané evidenční číslo, tj. evidentně použitý přístroj mi byl prodán jako nový výrobek a v ceně nového výrobku. Děláte z lidí hlupáky.

• Nekomunikují

Zboží jsem objednal a přes platební bránu zaplatil. Po čtyřech dnech, kdy neposlali ani co se s objednávkou děje, jsem volal a bylo mi řečeno, že zboží nemají a že je výpadek v dodávce. Řekl jsem že OK, ať tedy, pokud se jim nepodaří odeslat zboží do dvou dnů, objednávku zruší a peníze pošlou zpět. Už je to pět dní a nemám ani zboží ani peníze.

Dobrý den

Omlouváme se za komlikace při dodání objednávky která byla nakonec zrušena.
    Zboží bylo na objednávku a výrobce měl prodlení s naskladněním.
    Objednávku jsme na základě tel. rozhovoru třetí den zrušili.
    Do dvou dnů Vám pak byl platba odeslána zpět z platební brány.
    Doufáme, že Vám tedy došla platba v pořádku, někdy po odeslání této recenze. :)

Ještě jednou se omlouváme.
    Přejeme hodně zdraví a štěstí s pozdravem team AAO

Objednáno - dodací listy, firma poslala Stavební montážní deník!!!!!

Strašně dlouhá čekací doba na produkt. Objednávku jsem nakonec tedy zrušila.

• Celkem velký výběr a dobré ceny
    • Přehlednost
    • Hrozně pomalý obchod. 7 dní od objednání a zaplacení a ještě.nemam ani email, co se s objednávkou děje
    • V dnešní době nemají na placení QR kód a musím údaje opisovat ručně

• Bylo deklarováno, že je zboží skladem a dosud nemám žádnou zprávu o jeho expedici.
  • Nulová komunikace ze strany obchodu.

přestože obchod inzeroval zboží skladem na osobní vyzvednutí v Praze, ani po urgujícím telefonátu mi po týdnu mi nepřišla sms že si ho mohu vyzednout.

• Ani po týdnu zboží nedorazilo

• Na internetu uvádějí zboží skladem, po týdnu čekání napíšou, že zboží bude možná za měsíc. Klasické výmluvy na problémy ve výrobě...

Dne 13.2.2023 jsem zboží objednal, objednávka mi byla potvrzena a do dnešního dne (20.2.2023 ráno) jsem nedostal žádnou následnou informaci. Přitom na webu uvádějí, že vyřizují objednávku do 3 pracovních dnů.

• Neinformují o odeslání zásilky

Vážený zákazníku,

po odeslání zásilky obdržíte do emailu odkaz ke sledování zásilky s přibližnou dobou dodání. Pokud Vám email nepřišel, buď Vám skočil do nevyžané pošty (SPAM složka) nebo jste v objednávkovém formuláři nevyplnil správně emailovou adresu.

Mrzí nás, že jste se rozhodl nedoporučit náš obchod, ačkoliv objednávka doručena byla a jak sám jste vyplnil, doručena byla již za 2 dny od objednání.

I tak ale děkujeme za Váš nákup a doufáme, že nám zanecháte Vaši přízeň.

Tým AAO s.r.o.

Obchod podle tel. informace předal zboží dopravci 11.11. Dopravce se vůbec neozval.

Jsou problémy s naskladěním i u zboží, které je skladem.

Nabízí produkt který nemají, prostě nesnáším firmy co nabízí zboží na internetu které nemají!!!

Vážený zákazníku,

nevidíme důvod, proč nenabízet zboží, které běžně nedržíme skladem anebo je momentálně vyprodané a čeká se na dodání, pakliže souhlasí dostupnost na webu (Na objednání, na dotaz, do 5ti dnů atp.). Skladem jsme Vámi objednanou skládačku papíru nedeklarovali. Před objednáním pro příště doporučujeme se na dostupnost podívat, případě si ji nechat prověřit našimi zaměstnanci.

Děkujeme za pochopení.

Tým AAO s.r.o.

• Komunikace relativně slušná, rychlá, v pořádku.
    • Trezor přišel, ale nešel zamknout, což je u tohoto druhu zboží docela podstatná vada. Poslán na reklamaci.
    • Dodání 6 dní místo deklarovaných 2 dní.

Vážený zákazníku,
    zaslaný trezor na reklamaci nejevil žádné vady. Pouze jste nepostupoval podle přilozeného návodu. Po vysvětlení a zaslání zpět, jste již trezor nereklamoval. I kdyby ale byl trezor z výroby vadný, to my jako prodejci nijak neovlivníme. Trezor by prošel reklamací a byl Vám vyměněn za nový. Co se dodání týče, dodání do dvou dnů nikde nedeklarujeme, jak píšete. Uvádíme EXPEDICI do dvou dnů, což bylo ve Vašem případě splněno. Rychlost doručení už pak závisí na samém dopravci. Tu my opět neovlivníme.
    Nedoporučit tak náš obchod na základě výše uvedených důvodů nám tak přijde jako neadekvátní.

I tak děkujeme za Váš nákup a doufáme, že nám zanecháte Vaši přízeň.

Tým AAO s.r.o.

Zboží mělo být skladem, navíc jsem počítal s tím, že si ho sám vyzvednu na pobočce. Už na něj ale týden čekám. Kdybych to býval věděl, koupil bych si ho někde, kde by mi ho dali druhý den. Čekal bych aspoň nějaký e-mail, který by upřesnil termín dodání.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Neposlali nic, neozvali se

Vážený zákazníku,

Objednávku z 1.3. jsme zaevidovali 2.3., jelikož 1.3. přišla až po skončení pracovní doby. Objednávku jsme vyexpedovali 4.3., tj. do dvou pracovních dnů od obdržení tak, jak uvádíme v našich obchodních podmínkách. Pak už to záleží na rychlosti dopravce. Tu my ovlivnit nedokážeme.

Na Váš dotaz na stav objednávky ze 7.3. z 11:40h jsme reagovali ten samý den ve 13:04h, tj. za cca hodinu a půl. Následující den jste si zásilku vyzvedla.

Recenze se nám tak zdá neadekvátní a děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým AAO s.r.o.