• možnost vyzkoušení popř. vrácení bez poplatku, neboť mi zboží došlo do prodejny CITY Ol.

• Velký výběr zboží.

Velký výběr za příznivé ceny, určitě si vybere každý.

• Velký výběr zboží různých značek.
    • Požadované zboží jsem sehnala pouze ve vašem obchodě (již nebylo v kamenných obchodech).
    • Poštovné zvýší celkovou cenu i tak dost drahého prádla.
    • Nemožnost si zboží předem vyzkoušet kvůli velikostem apod.
    • Zboží přišlo v dost poškozené krabici (otevřená, roztržená v obou směrech, bála jsem se, že nebude vpořádku, ale bylo.
    • Nemůžu říci, že bych obchod nedoporučila.

Nakoupila jsem, protože jinde zboží již nebylo ke koupi.
    Obchod fungoval rychle a spolehlivě, překvapily mě navíc dárky v dodaném balíčku.
    Obchod bych doporučila.

• Co si objednám, to dostanu:-)
    • o žádných nevím

S nabídkou zboží obchodu jsem spokojena. Zboží jsem obdržela a jsem s ním spokojena.

• - přehledné stránky
    • - velká nabídka zboží
    • - rychlé dodání
    • - příjemné dárky navíc

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Děkujeme za pochvalnou recenzi.

• Přehlednost.
    • Příznivé ceny.

Doporučuji.
    Jen dopravce bych doporučila změnit.
    Česká pošta jako jediná neposílá v den dodání sms, v kolik přiveze balík.

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Děkujeme za pochvalnou recenzi. Kromě České pošty nabízíme také dopravu PPL, která je za stejnou cenu. Zkuste prosím při dalším nákupu využít PPL dopravu. Klienti jsou s ní většinou velmi spokojeni.

• napsáno,že je zboží na skladě,ale ve skutečnosti trvalo přes týden než zboží dorazilo,na druhou stranu to ale stálo za to :-)

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Omlouvám se za prodlevu. Zboží skutečně skladem je, ale může být skladem v některé z prodejen. Musíme jej tedy stáhnout s prodejny na centrální sklad a z něj jej odesíláme přímo k Vám. Většina zboží je přímo na centrálním skladu.

• Rychlost. Spolehlivost. Kvalita. Profesionalita- dárek.

• velký výběr zboží
    • Doprava při objednávce nad 1999 Kč zdarma
    • Možnost vrácení zboží do 30 dnů
    • Rozumné ceny

S nákupem jsem spokojený, až na jednu maličkost. Objednávka dorazila ve dvou balíčcích a ačkoli bylo vše placeno předem převodem na účet, byl jeden z balíčků s doběrečným. Vše se ale vysvětlilo a nakonec je vše v pořádku. Akorát jsem si na druhý balíček musel týden počkat.

• přehlednost, výběr v klidu z domova

Objednávka měla dva druhy zboží. Jedno z nich dorazilo do pár dnů v pořádku. Přišel i e-mail, že se čeká, až druhé zboží vyskladní dodavatel. Od té doby se nikdo neozval, to jediné mi na tom nesedělo. Po mém dotazu, že je to měsíc od zaplacení a co tedy se zbožím bude, jsem dostala teprve odpověď, že zboží nemají a že mi pošlou peníze zpět.
    Takže shrnutí - obchod dobrý, přehledný, peníze poslali zpět, jediné minus pro mě je, že se sami neozvali, že zboží není. Jinak bez problémů a obchod doporučuji, protože jinak zboží je kvalitní a dorazilo a za nedodané zboží dorazily peníze. Takže firma je z tohoto pohledu spolehlivá.

• dobrá komunikace na kontaktním E-mailu, rychlá dodávka, možnost zboží vrátit, pokud nepadne při vyzkoušení při osobním přečvzetí.

doporučuji, spokojenost.

• Jako jeden z mála obchodů měl požadovanou velikost L/XL, delší čas na výměnu než je zákonná lhůta
    • malý sortiment, zřejmě provozování více E-shopů, stejné zboží na více stránkách za velmi rozdílné ceny, jelikož na dotaz na zboží v jednom, odpoví a pošlou odkaz z jiného, kde je vyšší cena.

Obchod bych doporučil, jen bych navedl k obezřetnosti na který odkaz při dotazu objednáte, ať máte stejné zboží za cenu kterou požadujete.

• Zboží dorazilo jen částečně a obchod mě o dodání neúplné objednávky vůbec neinformoval.

• doporučili mi kamenný obchod na výměnu zboží, kde nedělali s výměnou žádně problémy. Děkuji
    • na stránkách není vzorník barev, objednala jsem oranžovou noční košili a dorazila jasně červená

zboží nebylo dodáno na dodací adresu, ale domů

• přehledný obchod, velký výběr, rychlá komunikace, už jsem využila i vyzvednutí na pobočce, kde jsem si zboží vyzkoušela

doporučuji nákup, jsou super

určitě doporučuji

• velký výběr zboží

• Velký výběr a kvalita

Bezproblémový obchod. Vřele doporučuji:-)