• Kvalitní zboží za dobrou cenu.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• Nabízený určitý druh zboží od rozdílných dodavatelů s cenovým rozdílem cca.100kč! (?)

Nabidka velmi bohatá, ale třeba dávat velký pozor při výběru, co se objednává(možná shoda zboží pod rozdílným popiskem).

• komunikace - velka ochota, rychlost odeslani
    • zadne, urcite zde nakoupim znovu

doporucuji

Tento obchod nemohu doporučit z následujících důvodů - druhý den po objednávce začaly na mém mobilním čísle vyzvánět Home Credit, Provident a Rychlá půjčka před výplatou několikrát za hodinu.
    V době několika měsíců před objednávkou v tomto obchodě nebylo moje mobilní číslo nikam zadáváno.
    Domnívám se proto, že obchod poskytuje telefonní kontakty svých zákazníků lichvářům.
    Zde již nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Kalhotky.cz

to z čeho nás obviňujete je nelegální praktika. Ze zákona nemůžeme předat Vaše údaje žádné třetí straně a vzhledem k fungování na trhu přes 10 let je zjevné, že to ani neděláme. Můžete si všimnout, že v historii recenzí o tomto nepadla ani zmínka. Se všemi osobními údaji nakládáme zcela v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Prosím Vás v budoucnu o zdrženlivost v takto vážných a nepodložených obvinění. Vaše chování by mohlo být chápáno jako křivé obvinění či poškozování obchodního jména. Zároveň Vás žádám o stažení této recenze, což můžete udělat podáním žádosti na Heureka.cz.

Děkuji

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Doporučuji, měli podprsenku, kterou jinde neseženu v mojí velikosti a dokonce třech barvách na výběr. Jsem velmi spokojená.

Rychlé dodání, perfektní komunikace telefonicky i emailem.

• Při objednávce balíku na poštu bohužel nezasílají číslo balíku (na které se na poště ptají)
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Možnost vrácení a také možnost vyzvednutí v blízkosti mého města.
    • Velký výběr sortimentu i značek a hlavně kvality

• Našla jsem vás na netu a zkusila.
    • Pozdní dodávka zboží.

Poslední email sliboval dodávku do 24 hodin už to bude 72 hodin a zatím nic.Snad dojde dnes.Jinak ochota nevšední,děkuji.

• přehlednost
    • dobré ceny
    • dobrá komunikace

Byla jsem naprosto spokojená. Jen dodací lphůta byla delší ale to bylo tím, že jsem zakoupila zboží mezi svátky a byly inventury a dovolené.

• při výběru nepřehlednost (podle mne) v dostupných barvách

• Spolehlivost,,rychlé jednání, kvalita.
    • Nevím o ničem

• Velmi rychlé dodání

• dobrá orientace
    • nevím

byla jsem velmi spokojena

• Žádné, inzeruje zboží, které nemá.
    • Inzerce zboží ktere není. Klamání zákazníka.

Nespolehlivost

• rychlé dodání zboží

Obchod rozhodně doporučuji.

• to co jsem hledala jsem našla
    • pro mně jenom délka dodávky zboží

určitě doporučuji

• vstřícnost a ochotu personálu (omluva za zboží, které nebylo na skladě a kompenzace formou 10% slevy na příští nákup)

Objednala jsem v SO podprsenku, u které nebylo napsáno, že není na skladě, ale že ji bude muset obchod objednat u dodavatele. Ve ČT jsem do obchodu volala, teprve zjistili, že už jim ji dodavatel nedodá. Peníze obchod vrátil obratem a omluvil se. Pro mě nicméně negativní zkušenost, už sem nepůjdu.

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Omlouváme se za negativní zkušenost. Máme několik kamenných prodejen. V ojedinělém případě se může stát, že zboží se prodá na prodejně a než se do pár minut projeví na webu, prodá se i zde. Snažili jsme se zajistit produkt u dodavatele, ale už je ani on neměl skladem. Jako omluvu zasíláme poukaz na 10% slevy na další nákup. Vaše Kalhotky.cz