Kalhotky sice přišly v jiné barvě, ale ta je hezčí než původní, takže nevadí

• Nabízí značky,které je obtížné v jiných eshopech sehnat a to jeste za příznivě ceny,vzhledem ke značce a kvalitě zboží.
    • O žádných nevim
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• kvalita zbozí

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Pokud zboží není v pořádku, prosím kontaktujte naše reklamační oddělení, vyřídíme reklamaci k Vaší spokojenosti a přidáme dárek za komplikace.

• objednala jsem spodní díl plavek tvaru "tanga" (TANGA - uvedeno také v samotném názvu výrobku),
    • ale plavky byly normálního střihu.
    • Na webových stránkách byl prezentován pouze obrázek zepředu, tudíž tvar zadního dílu kalhotek nešlo posoudit. Bylo tedy nutno spolehnout se pouze na uvedený název plavek, což se mi nevyplatilo....

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Děkujeme za zpětnou reakci. Výrobce plavek jsme na tuto skutečnost upozornili a požádali jej dodání fotky se zadním dílem plavek. Do budoucna plánujeme 3D modely jednotlivých produktů.

• Zboží jsem platila převodem v den objednávky. Za 4 dny od obdržení platby obchodem mi bylo zboží teprve expedováno. Což poštou byly zase dva dny.Během těch čtyřech dnů žádná zpráva z obchodu.

Nízká komunikace ze strany obchodu. Pomalá expedice.

• sortiment,dobré ceny

spokojena

• U některého druhu zboží chybí ukázka barev a tabulka velikostí

• rychlost dodání
    • pečlivost při zabalení zboží
    • Žádné jsem nepostřehla

kvalitní zboží
    přehlednost
    rychlost při dodání
    perfektní zabalení zboží
    první zkušenost s tímto obchodem, velmi kladná
    doporučím ostatním, důvody jsou uvedeny výše

• oblíbenou značku jsem zde koupila nejlevněji
    • nevím

spokojenost

• Klid domova.
    • Nehledala jsem problémy, ale zboží, které jsem sháněla.

Vše v pořádku.

• velký výběr zboží, přehlednost e-shopu, sehnala jsem zde zboží v barevné variantě, které už bylo všude jinde nedostupné
    • o žádných nevím

Ano doporučuji - díky dobré zkušenosti s e-shopem.

• možnost vyzkoušení popř. vrácení bez poplatku, neboť mi zboží došlo do prodejny CITY Ol.

• Velký výběr zboží.

Velký výběr za příznivé ceny, určitě si vybere každý.

• Velký výběr zboží různých značek.
    • Požadované zboží jsem sehnala pouze ve vašem obchodě (již nebylo v kamenných obchodech).
    • Poštovné zvýší celkovou cenu i tak dost drahého prádla.
    • Nemožnost si zboží předem vyzkoušet kvůli velikostem apod.
    • Zboží přišlo v dost poškozené krabici (otevřená, roztržená v obou směrech, bála jsem se, že nebude vpořádku, ale bylo.
    • Nemůžu říci, že bych obchod nedoporučila.

Nakoupila jsem, protože jinde zboží již nebylo ke koupi.
    Obchod fungoval rychle a spolehlivě, překvapily mě navíc dárky v dodaném balíčku.
    Obchod bych doporučila.

• Co si objednám, to dostanu:-)
    • o žádných nevím

S nabídkou zboží obchodu jsem spokojena. Zboží jsem obdržela a jsem s ním spokojena.

• - přehledné stránky
    • - velká nabídka zboží
    • - rychlé dodání
    • - příjemné dárky navíc

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Děkujeme za pochvalnou recenzi.

• Klamání zákazníků a proto nikomu nedoporučuji ba naopak.

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Klientka si objednala boty velikosti 40 s osobním odběrem. Když dorazila na prodejnu, byly pro ni boty nachystány v krabici značené jako velikost 40. Chybou výrobce se uvnitř nacházely boty velikosti 39 místo 40.

Pokud by se zboží odesílalo poštou, byla by provedena kontrola. Takto byla kontrola provedena při osobním převzetí (s možností vyzkoušení).
    Za chybu se omlouváme, klientce byla nabídnuta sleva 20% na libovolný sortiment + dopravné zdarma na danou objednávku.

• Přehlednost.
    • Příznivé ceny.

Doporučuji.
    Jen dopravce bych doporučila změnit.
    Česká pošta jako jediná neposílá v den dodání sms, v kolik přiveze balík.

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Děkujeme za pochvalnou recenzi. Kromě České pošty nabízíme také dopravu PPL, která je za stejnou cenu. Zkuste prosím při dalším nákupu využít PPL dopravu. Klienti jsou s ní většinou velmi spokojeni.

• napsáno,že je zboží na skladě,ale ve skutečnosti trvalo přes týden než zboží dorazilo,na druhou stranu to ale stálo za to :-)

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Omlouvám se za prodlevu. Zboží skutečně skladem je, ale může být skladem v některé z prodejen. Musíme jej tedy stáhnout s prodejny na centrální sklad a z něj jej odesíláme přímo k Vám. Většina zboží je přímo na centrálním skladu.