• Výborné ceny a zboží, které jsem jinde nekoupila je u nich skladem.

Už jsem tady nakoupila třikrát a pokaždé velká spokojenost, mají rychlou dodací lhůtu a zboží, které jinde není dostupné je tady skladem. Skvělý obchod, jinde už nebudu nakupovat.

• Velmi rychlé dodání na prodejnu k osobnímu odběru.
    • Neshledala jsem.

Doporučuji.

• Rychlá komunikace, dobré ceny

Doporučuji všem

• rychlost dodání
    • o žádných nevím

100% spokojenost

• rozumné ceny, nákup z domova

nákuýp z pohodlí domova a rozumné ceny za kvalitní zboží, možnost vrácení či výměny

• rychlost dodání zboží, velmi dobrá komunikace

• Pohodlí objednávání z domova
    • nezjistila jsem

Přehlednost zboží, akceptovatelné ceny, perfektní rychlost dodávky, kvalita výrobků.

• - serióznost (zástupkyně mě telefonicky informovala)
    • - obchod má přímý kontakt na firmu Triumph, jehož zboží jsem sháněla
    • - spolupráce s Českou poštou (balík do ruky) nebyl doručen, ačkoliv jsme byli doma celý den

- obchod bych doporučila
    - zboží dorazilo v požadované kvalitě

Velmi dobrý.

• výběr,cena
    • výběr dopravce

obchod bez chybky dodání zboží českou poštou katastrofa

• objednala jsem si podprsenku ladyform grace 80G a byla jsem velmi spokojená. obchod myslí i na ženy s většími prsy. Také jsem si objednala zeštíhlující top, ale ten mi nesednul. S obchodem jsem spokojená dostala jsem dáreček sleva na další nákup, propisku a také poukazku od jafra kosmetiky v hodnotě 500kč.
    • o žádných nevím

• velký výběr, přehledná struktura

velký výběr, přehlednost

• rychlost a ochota
    • dobrá komunikace

• nemá

doporučuji ostatním

zboží bylo odesláno druhý den po provedení platby a na emailový dotaz jsem dostala odpověď asi za půl hodiny- takže pozitivní zkušenost:-)

• Je rychlý a spolehlivý.
    • Děkuji za vaše služby!

• Nevím
    • Objednala jsem si 22.9.zboží, které bylo označeno, že je skladem. Tentýž den jsem obdržela email s bank. pokyny a s poznámkou, že zboží obdržím po připsání platby. Uhradila jsem jej 23.9. převodem z účtu.
    • 25.9. mi přišel email, že se omlouvají za zpoždění, že zboží nemají a musejí ho nejdříve objednat u dodavatele.

Klamou zákazníka, tím, že uvádějí, že je zboží skladem ...a není. A Vy zaplatíte a čekáte.

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Dobrý den, máme 6 prodejen, zboží bylo dle systému skladem na prodejně v Ostravě, takže i na e-shopu bylo skladem. Když jsme jej zaměstnankyně na prodejně chtěla odeslat, nenašla jej fyzicky na prodejně. Vysvětlení je jednoduché, bylo na prodejně ukradeno. Zákaznici jsme informovali a poskytli dárek. S 48 hodinovým zpožděním následně odeslali zásilku se zbožím, které jsme mezitím doobjednali od dodavatele. Omlouvám se za komplikace. Vždy se snažíme uspokojit klienty co nejdříve, rozhodně se je nesnažíme klamat a pravidelně je informujeme, pokud něco není v pořádku s jejich objednávkou.

• hezké spodní prádlo za výhodné ceny
    • o žádných nevím, vyznal se zde dokonce i můj přítel

Velký výběr zboží, zboží bylo hned doručeno a dobře zabaleno, nehrozila během přepravy žádná možnost poškození, kvalitní materiál a odpovídající barva podvazků jako na fotografiích

Reakce obchodu Kalhotky.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na Váš další nákup.