• Velký výběr :-)
    • Nemá žádné.

Maximální spokojenost

Velice rychlé vyřízení objednávky. Vše proběhlo na jedničku. Doporučuji.

• dobré ceny
    • výběr zboží
    • o žádných nevím

pohodový nákup z domova

Obchod v pohodě, bez problému, super komunikace, ochota.....u nás spokojenost.

• Perfektní komunikace, spolehlivost, super zboží
    • O žádných nevím...

Jednoznačně doporučuji

• výběr
    • -

spolehlivost

• Velmi prijemna komunikacia s majitelkou.
    • Nema

Velmi ochotná majitelka a vzdy najde riešenie problému k spokojnosti zákazníka aj predajcu.
    Mozem iba odporúčať.

• CENA
    • Obchod žiaden, skor poplatky za prevod banke...

100% spokojnost.

• Komunikace, široká nabidka.
    • Zabalení zboží.

Doporučuji!

• Siroky vyber sortimentu
    • Nezistil som ziadne

Stretol som sa s velkou ustretovostou zo strany predavajuceho t.j. obchodu voci nakupujucemu, ktory sa snazil vyriesit vsetko tak, aby bol nakupujuci plne spokojny.

Objednával jsem zboží z výprodeje a platil předem. Z obchodu se obratem ozvali s omluvou, že je produkt již vyprodán a peníze obratem zaslali zpět. Takže rychlá komunikace, spolehlivost, není co vytknout.

• problematické vracení zboží

Velmi problematické vracení zboží.
    Neprofesionální komunikace.
    Nedostatečné a neprůhledné informace.

Reakce obchodu Káčko Sport

Vážená pí.Kameníková,
    po mém zjištění jste do dnes nezaslala na daný reklamační oddělení email o tom co potřebujete. Ačkoli jsme Vás o to dvakrát žádala! Nepravdivě se vyjadřujete o problematickém řešení. Nemáme žádný problém, ale vy ano, napsat si p.Krátké, která by Vám zaslala k podepsání a vypsání protokol. Ale psala jsem Vám to již několikrát.
    Bez podepsaného protokolu věc nebudeme řešit, tak jak je to ze zákona a uvádíme to v obch,podmínkách. Pro Vás je strašný problém napsat co potřebujete, ale nesmysli do hodnocení píšete? No nemám slov!
    Vrácené produkty jdou zpět do ciziny do skladů a je potřeba k faktuře přidat PODEPSANÝ protokol jak do daní tak i do skladu. Bohužel zákony jsou neoblomné....
    Vy nám chcete viditelně s velkým potěšením škodit a dělat nám holubník z daných věcí.
    Prosím vás příště si čtěte obch.podmínky u daných E-shopů než začnete posílat opravdu divné a nepochopitelné emaily.... Nám nikdo holubník v zavedených pravidlech dělat nebude.
    Děkuji za pochopení. A přeji Krásný Nový Rok

p.Petříková majitelka obchodu.

• Krásné zboží, veliká ochota paní majitelky, maximallní komunikace,

Velmi příjemný obchod, ráda doporučiji

• příjemné a vstřícné jednání
    • průběžné informování o stavu objednávky
    • zavádějící dostupnost "Výprodej - K dispozici" - zboží nemusí být vždy dostupné

Mnou objednané zboží už nebylo k dispozici, o čemž jsem byla ihned informována a bylo mi nabídnuto náhradní zboží, které jsem odebrala. Až na toto perfektní služby obchodu.

• dobrá komunikace
    • zboží levné a jinde ho za ten peníz neseženete
    • velká nabídka

dost dobrý a kvalita zboží také

• přehledné a klidné vybírání
    • mezi objednávkou a doručením dlouhá doba

nakoupila jsem zde protože zboží které jsem hledala měl tento obchod v nabídce ale vadí mě dlouhé dodání /objednávám i jinde a většínou objednámzboží a nejdéle do tří dnů ho mám doma/

• Nevím. Oblečení? :)
    • Dlouha doba odeslání zboží

S obchodem jsem spokojen. Kdo nespěchá s doručením zboží, tak není co řešit.

• velký výběr zboží, které jsem hledala tudíž jedno poštovné

komunikace perfektní o všem jsem věděla dopředu, dokonce, že bude můj nákup rozdělen na dva balíčky, které dojdou v odlišném termínu, termín mi byl napsán a opravdu oba balíčky došli v napsaných termínech. Dlouho jsem nebyla tak spokojená s nákupem přes internet.

• široký výběr, komunikace
    • žádné, snad jen zvolený dopravce - pošta

Doporučuji :-)

Výborná komunikace. Celý nákup proběhl bez jediného problému. Obchod vřele doporučuji.