zboži dorazilo litála jsem a tam než medali vedet že je uloženka jinde

• zboží nedorazilo

Reakce obchodu KabelkovýGuru.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Velice nás mrzí Vaše hodnocení, protože jedna z položek Vaší objednávky je zboží, které je dostupné do 14dní (u zboží uvedeno "Odesíláme do 14 dnů" s vysvětlením, co to znamená).

Objednávku jste udělal 4.2.2015 v 19:39 dnes je to tedy 11.den od Vaší objednávky. Aktuálně je zboží na cestě od odavatele, mělo by být zítra naskladněno a následně tedy i odesláno k Vám.

Dotazník Ověřeno zákazníky je nastaven na 10dní od objednání, toto nelze změnit, proto jste byla oslovena nyní.

Děkujeme za pochopení, proč zatím zboží nedorazilo.

S přádelským pozdravem

Jana, tým KabelkovýGuru.cz

[email protected]

• e-mailem poslal informaci, že objednávka se vyřizuje. Po týdnu jsem urgovala a bylo mi sděleno, že jsem byla e-mailem upozorněna na chybu v objednávce. Tento e-mail jsem neobdržela.
    • Scháněla jsem z tohoto důvodu dárek poslední den.

obchod je pro mne již nespolehlivý.

Reakce obchodu KabelkovýGuru.cz

velice nás mrzí tato situace, nicméně objednávku, kde byla zvolena platba kartou a platba nebyla provedena, jsme bohužel nemohli odeslat. Snažili jsem se Vás však kontaktovat e-mailem dne 17.12. s nabídkou změny druhu platby (dobírka, či platba na účet), bohužel bez reakce. Ozvala jste se nám emailem až 23.12., a to již opravdu nebylo reálné stihnout doručit do Štědrého dne.

S přátelským pozdravem

Jana, tým KabelkovýGuru.cz