• kurierna sluzba in time je proste slast. musite sami volat kurierovi niekolkokrat po viac dni a po vyse tyzdni to vase zbozi snad dorazi. :)

• Nic specifickeho
    • Trosku zmatena administrativa

V pohode. Chce si to ale overit objednavku emailem anebo telefonicky.

• Široký sortiment, vše přehledně seřazeno.
    • Nenašel jsem.

Byl to můj první nákup v tomto obchodě. Když budu potřebovat další věci, určitě sem zavítám.

• Levnou vybavu pro bojove sporty
    • Nektere polozky uvedene jako skladem, skladem nejsou, ale chapu, ze muze jit o zpozdeni aktualizace systemu.
    • Skoda zruseni prazske kamenne prodejny, drive jsme chodili nakupovat tam...

Jeden den jsem objednala zbozi a hned pote jsem se pokousela do eshopu marne dovolat.... ale hned druhy den mi volal velmi ochodny zastupce obchodu, ze nemaji mnou objednane zbozi skladem a poslou mi jinou barvu. Tu jsem nechtela, a proto jsme se domluvili, ze se pokusi dany kus zajistit na prodejne. Telefonicky me opet informoval, ze vse presne dle objednavky odesilaji. Hned dalsi den jsem mela zbozi doma!!! Jeden chranic na holene mel drobnou vadu v podobe vytazene nite a gumicky primo uprostred holene, na reklamaci ale uz nebyl cas. A na funkci to evidentne nema vliv :-) Obchod doporucuji!

• Objednávka někam zapadla... po telefonické urgenci to pak už šlo rychle

• Objednaval jsem rukavice v barve, kterou nemely na sklade, ale pan mi nabidl jinou barvu a k tomu bandaze zadaco, no nekup to!

• Některé zboží, které mají na eshopu označené jako skladem nemají. Ale na druhou stranu se snaží komunikovat a případně nabídnout alternativní zboží.

• Dobrá komunikace, vstřícnost, snaha pomoci
    • zrušení prodejny v Praze

Férový obchod s fajn jednáním. Díky

• Nejlevnější obchod s bojovým sportem
    • Značky, které najdete jen v tomhle obchodě
    • Rychlé doručení
    • Nebyl jsem si jistý s velikostí kimona a tak jsem se zeptal na tabulku, kterou jsem na stránkách nenašel, nedočkal jsem se odpovědi a tak jsem to musel odhadnout a kimono mám trošku větší

Poprvé jsem nakoupil v tomhle obchodě a s ničím nebyl problém, jen by se komunikace měla zlepšit. Kdyby kimono, které jsem u vás koupil nabízela i konkurence a ta mi odpověděla, šel bych za ní. Obchod doporučuju v případě, že jste si jistí velikostí a nechcete se na nic ptát, vracet to nehodlám, takže ohodnotit komunikaci při vrácení/reklamaci nemůžu. Dodací lhůta byla rychlá.

• dobré ceny
    • při přijatelné ceně se neplatí poštovné
    • kvalita ku spokojenosti a ceně
    • dříve větší výběr zbraní
    • stále totální průšvih ve sklad vs. sklad reál
    • zamakat na aktualizaci stránek a informacích

Můžu doporučit. Ceny a zboží jsou opravdu dobré, kvalita ucházející. Zatím mi za ty roky nepřišel asi žádný průšvih. Jen stále kroutím hlavou nad stránkami a opravdovým stavem skladu. Proč se už roky uvádí na stránkách zboží, které není skladem? Proč ho raději rovnou nesmazat? Skoro v každé objednávce byl problém v tom, že na stránkách se psalo, že zboží je skladem a ono nebylo a jiné podivnosti, které prostě ten konečný názor i nákup dost kazí. Je to škoda, ale nic se na tom stále nemění.

• velmi velky sortiment

zbozi jsem nakoupil v tomto obchode protoze ma podle mne vsechno pro bojove umeni

• nikam nemusím jezdit
    • trochu to trvalo..

nebojte se, kupujte, jen, někdy, budete asi muset počkat..

• kvalitní levné specializované zboží, které se jinak špatně schání
    • moc se mi nelíbil přístup prodávajícího - přišla jsem, jestli bych si to mohla vyzkoušet než si to vezmu a čekala bych, že mi k tomu něco řekne, ale on to jen rozbalil a mezitím než jsem si to vyzkoušela, už nabnačetl čárkový kód - co kdybych si to nakonec nechtěla vzít?

• fajn zboží kvalita cena
    • Ne komunikace po telefonu!Konkurence čas od času simbolicky zasponzoruje svím zbožím lépe se pak značka prezentuje na prestižních soutěžích!

Vše je rozumné jen nakupujte:)

• Přehlednost, rychlost komunikace, výběr, kvalitní zboží za dobrou cenu.
    • U zboží, u kterého je napsané, že není skladem, není jasné, jestli je možné ho do několika týdnů naskladnit.

Supr :-)

• Skvělá cena za tatami do ringu
    • Nevím o nich

Líbil se mi osobní přístup, když mi prodavač zavolal a konzultoval se mnou účel použití zboží.

• Objednal zbozi ktere v jinech prodejnach v Cesko neni.
    • Bylo pozadano dodani behem pracovniho dne na adresu prodejny. Dvakrat (dva dni) kyryr zkusel dodat v dobe 18-21hod, dvakrat voval z toho duvodu a upozornival na spatnou hodinu dodani.

Obchod je perfektni, dejte pozornost na kurirsku sluzbu.

Jsem velmi spokojený z nakupem,mužu jen doporučit.

Super komunikace a přístup k zákazníkovi.

• najdete v něm české výrobky
    • mám ráda Team X produkty
    • v kamenném obchodě jsem zatím vždy narazila na lidi "od fochu", kteří věděli, co prodávají, a zdálo se, že je snad i jejich práce baví :) tohle si zaslouží podporu

nabízí široký výběr výrobků a potřeb pro všechny možné bojové sporty
    profesionální komunikace, krychlé a spolehlivé jednání
    jednoznačně tento obchod doporučuji!