• ochota, vstřícnost, rychlé dodání, rozumná cena
    • maximální spokojenost

Naprostá spokojenost s nákupem, skvělá komunikace ze strany obchodu jak přes e-mail, tak na prodejně. Doporučuji!

• dostupnost kamenného obchodu
    • široký sortiment
    • fundovanost prodávajících

• vetsina zboží skladem a pokud neni velice brzy paní objedná a dodá, dobra dostupnost,příjemný obchudek. příjemné ceny

Tento obchod velice doporučuji, velmi příjemné nakupování a paní prodavačka moc milá a ochotna.Obchudek taktéž moc příjemný, za me rozhodne na jedničku

• super vyškolený personál, zo všetkým vždy ochotne poradili

Obchod bez váhania doporučujem!

• Skvělý vedení obchodu
    • Skvělý výběr zboží
    • Příjemné prostředí

Obchod vřele doporučuji. Nakupuji v něm již 2 roky. Pokud se objevil problém se zbožím (ne ze strany obchodu), okamžitě byla zjednána náprava. Obchod je veden příjemnými lidmi, kteří jsou vždy ochotní pomoci a poradit.

• perfektní komunikace
    • ochotně poradí
    • rychlost dodání
    • odbornost
    • široký výběr
    • nemá

Mohu doporučit všem.

• Přehledná nabídka, velmi kvalitní zboží, dobré ceny, rychlost dodání, profesionální a individuální přístup k zákazníkovi.
    • Nemám žádnou výhradu.

Doporučuji! První obchod, kde mi ,,ušili cigaretu na míru". Raději rovnou navštěvuji kamennou prodejnu. Prodavačka je velmi ochotná a perfektně rozumí sortimentu. Mají velký výběr cigaret i doplňků a spoustu akcí pro zákazníky. Já jsem velmi spokojená.

• Příjemná, vstřícná a hlavně ochotná obsluha :) Kvalitní značková zboží/produkty.
    • K této společnosti jsem za 2 roky spolupráce nenašel žádnou chybu!!

MUSÍM ŘÍCI,ŽE JSEM PRODEJNU NIKDY NENAVŠTÍVIL!!!!

Podotýkám, že jsem na tuto kamennou prodejnu dostal doporučení od kamaráda, který ji v Praze objevil. Nikdy jsem neměl žádný problém!!

Vždy, když jsem měl nějaký problém, ať se jednalo o baterku či nabíječku, atomizér, tak jsme detailně probrali situaci a pokaždé se problém vyřešil :)

V pondělí zboží objednám, pošlu platbu z běžného účtu a nejpozději ve středu mám balíček doma :) ikdyž jsem náhodou narazil na na vadný produkt,tak paní vedoucí pošlu zboží poštou a ona ho vyreklamuje,takže bez problému.

V neposlední řadě musím říci, že akce na LIQUID 3x30ml + 1x 30ml ZDARMA je úžasná, nové liquidy COLINSS jsou skvělé!! Atomizér Joyetech C,který je pro mě nejlepší maji za nejlepší cenu,jak za kus,tak i celou sadu!!!
    Sama paní se mě ptala,proč si nekupuji vše k cígu u nás na Moravě?? Já říkal, že neni proč vyhledávat tady u nás, kde není taková nabídka a kvalita!!
    Kdybych mohl hodnotit,tak 100% je pro mě ještě nízká hodnota!!!

• Ochotná obsluha, jen značkové výrobky, žádné padělky. Super servis a perfektní přístup k zákazníkovi. Všem mohu doporučit.

Je to značková prodejna, rozumné ceny, žádný problém s reklamacemi. Obsluha je vždy ochotná a ráda vždy poradí.