• Přehledný a bohatý eshop
    • Rychle dodani
    • Decentně zabaleno

Vřele doporučuji. Určitě využiji i v budoucnu.

Výborná komunikace s prodejcem, úžasná rychlost dodání zboží. Super výkon a využití ve sprše. Doporučuji!!

• Objednávka mi byla dodána druhý den a byla diskrétně zabalena

Zboží odpovídá popisu a je skladem

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a nákup v našem eshopu. Věříme, že i nadále Vám budeme poskytovat takové služby a výrobky, aby jste zůstali naším pravidelným a spokojeným zákazníkem. S pozdravem Jooo.cz

Nový produkt je designově hezčí a výhodou je dvojí využití

Reakce obchodu Jooo.cz

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ochotná paní. Zboží jsem potřeboval na víkend a bylo doručeno hned druhý den po objednání.

Doporučuji tento diskrétní obchod. Co slibují, to dodají, zboží mají skladem, ne jako jinde.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den. Velice děkujeme za Vaši recenzi zde. Je to pro nás odměna za naši práci. Jsme rádi, že jste byl spokojený a že nás eshop doporučujete i ostatním. Krásné vánoční svátky, s pozdravem tým Jooo.cz

• přišlo něco jiného co v objednávce nebylo....

No obchod není žádná sláva....

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Jaro, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s naším internetovým obchodem. Nejsme si však vědomi žádného pochybení ze strany našeho eshopu. Vámi objednané zboží Vám bylo odesláno dle objednávky. Ani jste nás nekontaktoval s informací, že by Vám bylo dodáno jiné zboží. Objednávka Vám byla odeslána následujícího pracovního dne. Email o vyřízení objednávky Vám byl odeslán v den vyřízení a to i od přepravce PPL. Netušíme z jakého důvodu jste nespokojený. S pozdravem tým Jooo.cz

Skvělá komunikace - upozornění na chybu z mé strany bez sankcí - mohu jen doporučit

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Děkujeme za Vaše hodnocení zde. Jistě tím pomůžete ostatním nakupujícím při rozhodování výběru eshopu, kde si mohou s důvěrou objednat zboží. S pozdravem tým Jooo.cz

• Přehledné členění sekcí, příznivé ceny, kvalitní zboží, rychlost rychlost dodání, zákaznická podpora.

Profesionální obchod s věrohodným popisem zboží.

• dobrá komunikace
    • vstřícnost
    • zájem, aby bylo zákazníkovi zboží v pořádku doručeno

Obchod doporučuji. Paní milá,ochotná. Velmi dobrá komunikace při řešení problémů.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Danieli. Velice děkujeme za Vaši recenzi zde. Je to pro nás odměna za naši práci. Jsme rádi, že jste byl spokojený a že nás eshop doporučujete i ostatním. Krásné vánoční svátky, s pozdravem tým Jooo.cz

• rychlé jednání, když jsem napsal že z mé strany došlo k chybnému zadání jména tak odpověď prišla do 30 minut
    • ale když jsem napsal že zboží nefunguje tak jak má tak neodpověděl nikdo

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý večer pane K...., bohužel jsme od Vás žádný email o vadném výrobku neobdrželi. Budu Vás kontaktovat, abychom vyřešili Vaší reklamaci. S pozdravem tým Jooo.cz

dobré ceny rychlost dodání

• Majitelka velice příjemně a věcné poradila s čím jsem potřeboval, jsem spokojený.

• Rychlá komunikace
    • vždy spokojenost s produktem

Rychle, dobře, poradí.

• Zboží jsem měl po objednání druhý den doma a za cenu nejlepší na Heurece

vše v pořádku

• Přehlednost nabídky, slušné jednání.
    • Žádné jsem nezjistila.

Doporučuji.

• Zboží bylo skladem a bylo mi ihned dodáno, cena a velice dorbrá komunikace obchodu
    • -

Mohu doporučit ostatním kupujícím

• Zboží bylo skladem za rozumnou cenu

Spolehlivý e-shop