zboží není funkční

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zbožím, které jste měl u nás zakoupit. Nedostali jsme od Vás žádnou informaci o tom, že zboží není funkční ani požadavek na reklamaci zboží. Bohužel nereagujete na email od nás, který jsme Vám zasílali ohledně informace, že zboží nemá být funkční a naší snahy o výměnu zboží či vrácení peněz. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně reklamace. S pozdravem tým Jooo.cz

• přišlo něco jiného co v objednávce nebylo....

No obchod není žádná sláva....

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Jaro, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s naším internetovým obchodem. Nejsme si však vědomi žádného pochybení ze strany našeho eshopu. Vámi objednané zboží Vám bylo odesláno dle objednávky. Ani jste nás nekontaktoval s informací, že by Vám bylo dodáno jiné zboží. Objednávka Vám byla odeslána následujícího pracovního dne. Email o vyřízení objednávky Vám byl odeslán v den vyřízení a to i od přepravce PPL. Netušíme z jakého důvodu jste nespokojený. S pozdravem tým Jooo.cz

• rychlé jednání, když jsem napsal že z mé strany došlo k chybnému zadání jména tak odpověď prišla do 30 minut
    • ale když jsem napsal že zboží nefunguje tak jak má tak neodpověděl nikdo

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý večer pane K...., bohužel jsme od Vás žádný email o vadném výrobku neobdrželi. Budu Vás kontaktovat, abychom vyřešili Vaší reklamaci. S pozdravem tým Jooo.cz

• Na svých stránkách uvádí "doprava zdarma při nákupu nad 1000kč". Já u nich nakoupil za 1174kč a doprava mi přezto byla naúčtována. Za mě palec dolů.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den, poštovné v internetovém obchodě při nákupu nad 1000,- Kč je zdarma. Vy jste zvolil způsob doručení přes službu Heureka point a zde Vám byl chybně naúčtován manipulační poplatek ve výši 66,- Kč. A to i přes to, že nastavena cena poplatku 0,- při nákupu zboží nad 1000,- Kč na Heurece point je.Tato informace již byla předána našemu IT pracovníkovi, aby chybu v systému objednávek opravil.Velice se Vám tímto omlouváme. Napiště nám prosím na náš email [email protected] číslo Vašeho účtu a Váš poplatek ve výši 66,- Kč Vám bude zaslán zpět. Přejeme Vám krásný zbytek víkendu

S pozdravem tým Jooo.cz