• Široký sortiment
    • nemá slabiny

Perfektní,nakupujte!

• Nakupuji v tomto obchodě pravidelně - spolehlivost a ceny

Doporučuji, jsem spokojená

• Objednávka byla vyřízena rychle a bez problémů.
    • Žádný jsem nezaznamenala

• Objednávku jsem si mohla vyzvednout již hodinu po objednání. Takže rychlost a ochota
    • Nevím

Doporučujeme

• Diskrétnost,zboží které jinde v nabídce není,super ceny,rychlost dodání,komunikativnost,ochota.
    • Žádné

Super komunikace,rychlé dodání,skvělé ceny,kvalitní zboží.

• Skvela komunikace a rychle dodani.
    • Zadne

Skvelej obchod.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den paní Moniko, velice nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Děkujeme za Vaše hodnocení zde. Jistě tím pomůžete ostatním nakupujícím při rozhodování výběru eshopu, kde si mohou s důvěrou objednat zboží. S pozdravem tým Jooo.cz

• Výborné ceny a solidní výběr.
    • Uvítal bych lepší přehlednost stránek.

Bez výhrad doporučuji.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Tome. Velice nás těší Vaše recenze našeho eshopu.Kvalita výrobků, nízká cena a spokojenost zákazníka je naším hlavním cílem. Na vzhledu stránek stále pracujeme a budeme se i nadále snažit o co nejpřehlednější rozřazení zboží. S pozdravem tým Jooo.cz

• Bezkonkurenční rychlost a ochota.
    • Nezaznamenal jsem.

Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Šimone. Velice nás těší Vaše recenze našeho eshopu.Kvalita výrobků, nízká cena a spokojenost zákazníka je naším hlavním cílem. S pozdravem tým Jooo.cz

• Doporucuji

Super

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu zde na stránkách Heureky.cz. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším internetovým obchodem. Budeme velice rádi, když se do našeho obchodu opět vrátíte, jako spokojený zákazník k opětovnému nákupu. S pozdravem tým Jooo.cz

• Hezké zboží

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Honzo. Jsme rádi, že se Vám líbí zboží v našem eshopu a že nás doporučujete ostatním zákazníkům. Budeme se těšit na Vaši další možnou objednávku. S pozdravem tým Jooo.cz

Skvělý obchod, výhodné ceny, rychlé a korektní dodání.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost s naším eshopem. Děkujeme za Vaše hodnocení zde. Jistě tím pomůžete ostatním nakupujícím při rozhodování výběru eshopu, kde si mohou s důvěrou objednat zboží. S pozdravem tým Jooo.cz

Kvalitní internetová prodejna

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Milane, děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu zde na stránkách Heureky.cz. Velice nás těší Vaše spokojenost s naším internetovým obchodem. Budeme velice rádi, když se do našeho obchodu opět vrátíte, jako spokojený zákazník k opětovnému nákupu. S pozdravem tým Jooo.cz

• Rychlost, přehlednost a komunikace ze strany obchodu.
    • Nezaznamenal jsem...

Přehledný e-shop nabízející zboží za dobré ceny. Perfektní komunikace ze strany obchodu. Rychlost expedic dodávek.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Michaeli. Děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Velice nás těší, že jste naším pravidelným spokojeným zákazníkem. Děkujeme Vám za Vaši důvěru. S pozdravem tým Jooo.cz

• Rychlá komunikace a ochota

Super, jsou rychlí, spolehliví a ochotní. Nemám výtky

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Jakube. Velice nás těší Vaše recenze našeho eshopu. Od 1.3.2016 budeme rozšiřovat nabídku výrobků v našem eshopu. Nově bude možné také platit kartou on-line. Věříme, že tak uděláme ještě větší radost našim stálým a stávajícím zákazníkům. Kvalita výrobků, nízká cena a spokojenost zákazníka zůstane nadále naším hlavním cílem. S pozdravem tým Jooo.cz

• rychlost,nízká cena

měli nižší cenu,než ostatní obchody,určitě doporučuji obchod ostatním

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den pane Romane, děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu zde. Od 1.3.2016 připravujeme mnoho nového zboží a další novinky pro naše zákazníky. Budeme se těšit na Vaši další možnou návštěvu v našem eshopu. S pozdravem tým Jooo.cz

• rychlost, cena

super, jen více takových obchodů

• dobrá cena
    • dodací lhůta
    • dobírka
    • kontakt se slečnou na expedici

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den. Velice nás těší Vaše recenze našeho eshopu. Od 1.3.2016 budeme rozšiřovat nabídku výrobků v našem eshopu. Nově bude možné také platit kartou on-line. Věříme, že tak uděláme ještě větší radost našim stálým a stávajícím zákazníkům. Kvalita výrobků, nízká cena a spokojenost zákazníka zůstane nadále naším hlavním cílem. S pozdravem tým Jooo.cz

• příjemné ceny
    • malý výběr zboží

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den Kláro, děkujeme za Vaši recenzi. Již brzy budeme sortiment našeho internetového obchodu rozšiřovat. Věříme, že tak potěšíme naše stálé i budoucí zákazníky. S pozdravem tým Jooo.cz

• rychlá dodací doba
    • skvělý přístup, dobrá komunikace

víc podobně vstřícných obchodníků

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den Míro, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme se těšit na další možnou objednávku. S pozdravem tým Jooo.cz

• Diskrétní balení....

Všem vřele doporučuji,mají skvělé ceny.

Reakce obchodu Jooo.cz

Dobrý den Romane, děkujeme Vám za Vaše hodnocení našeho eshopu zde. Jistě bude informace o diskrétním balení pro naše možné zákazníky užitečná. S pozdravem tým Jooo.cz